PDA

Zobrazit normální verzi : Prava na F1+F2



G-Unit_Soldier
02-06-12, 00:26
Chcel by som požiadať o práva na Furien 1 a Furien 2.
1.Na vašom portáli hrávam už vyše roka pod menom G-Unit Soldier.
2.AMX a AMX-X ovládam veľmi dobre.
3.Denne hrávam na serveri okolo 4-5 hodiny.
4.Mám 18 rokov.
5.Steam mám.
6. Kontaktovať ma môžete na Doggydog1405@gmail.com
Ďakujem za trpezlivosť a dúfam že mi to schválite.

marsoun
02-06-12, 02:23
Napiš steamid, pak můžeme pokračovat.

E: proti

G-Unit_Soldier
02-06-12, 06:02
Steam ID: STEAM_0:0:52180336

Ciper
02-06-12, 09:34
Tak na tebe si moc dobře pamatuju, velmi pochybuju o tom že ti je 18.Teď k věci furien mod nijak extra neovladáš, nebo jsem si nevšiml, chování si taky neměl dobrý pokud si pamatuju tak si mi i nadaval.Takže za mě rozhodně Ne, myslím že na furien mod by se hodily lepší hrači na admina.

ZEUS
02-06-12, 10:35
http://hi-tecgaming.eu/infusions/admin_system/team.php?skupina=2

Seš tam veden jako admin, takže proti...

Ciper
02-06-12, 10:37
http://hi-tecgaming.eu/infusions/admin_system/team.php?skupina=2

Seš tam veden jako admin, takže proti...
Ty žadosti o práva, a když má ten člověk ještě práva na jiném portalu bych hned lockoval.

Luccy
02-06-12, 10:42
Zeus to zabil, takže NE.

ZEUS
02-06-12, 11:06
Cypere, výc teplou barvou to nešlo napsat ? :D

Ciper
02-06-12, 11:23
Cypere, výc teplou barvou to nešlo napsat ? :D
Nn :D

G-Unit_Soldier
02-06-12, 14:22
1. Ten portal uz neexistuje takze nwm co riesite....
2. Ciper vies preco som ti nadaval a tak sa spraval ..... Ked si len tak pre nič za nič daval bany .... ale tebe to bolo jedno.... Nestaras sa ani o Server a nie to ani o hracov..... takze ti by si sa nemal o to zaujimat.... Bud rad ze som ta nenahlasil ked si bol na NS a si mal zapnute cheaty alebo nadaval na Hracov a banoval ich ked ta nasrali.... toto som este tak neriesil ale ked ty si stale na serveri a len Banujes ludi zato ze ti nic neurobili..... a nemas zaco... pred vsetkymi adminami ti to pisem aby som nebol sam ze som ti to pisal v sukromnej sprave.... a jaky mas ti namna nazor mam v pici ..... ale tebe sa neda ani Dôverovat!!!!!!!!!!!!!!!!!! si len ubohy admin ktory zneuziva prava!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ciper
02-06-12, 14:26
1. Ten portal uz neexistuje takze nwm co riesite....
2. Ciper vies preco som ti nadaval a tak sa spraval ..... Ked si len tak pre nič za nič daval bany .... ale tebe to bolo jedno.... Nestaras sa ani o Server a nie to ani o hracov..... takze ti by si sa nemal o to zaujimat.... Bud rad ze som ta nenahlasil ked si bol na NS a si mal zapnute cheaty alebo nadaval na Hracov a banoval ich ked ta nasrali.... toto som este tak neriesil ale ked ty si stale na serveri a len Banujes ludi zato ze ti nic neurobili..... a nemas zaco... pred vsetkymi adminami ti to pisem aby som nebol sam ze som ti to pisal v sukromnej sprave.... a jaky mas ti namna nazor mam v pici ..... ale tebe sa neda ani Dôverovat!!!!!!!!!!!!!!!!!! si len ubohy admin ktory zneuziva prava!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dobře, hral jsem na ns a cheatama na kterým mam skoro rok ban kvůli shodné ip, dobrá, já bezduvodně banovat? to si můžeš myslet a že jsem se nestaral o server ani o hrače?To snad nemyslíš važně.

Myslím že je jasné že práva nedostaneš.
Retardi se tu snad nenabiraj.

marsoun
02-06-12, 14:26
Lebo päťsto tisíc výkričníkov a bodiek.

G-Unit_Soldier
02-06-12, 14:39
Ciper.... Patch sa da zmenit a IP adresa tak isto.... takze VALVE ID, sa da zmenit len zmenou Patchu.. a ked mi neverite ze mam 18 tak Viktor Hoštacky. Je FB a G-Unit_Soldier a doggydog14. je pokec tak sa presvedčte sami ..... a to ze si mi tak Ban na 1hodinu za Ping 50 a ze mam vysoky ping to som sa cudoval...

Ciper
02-06-12, 14:42
Ciper.... Patch sa da zmenit a IP adresa tak isto.... takze VALVE ID, sa da zmenit len zmenou Patchu.. a ked mi neverite ze mam 18 tak Viktor Hoštacky. Je FB a G-Unit_Soldier a doggydog14. je pokec tak sa presvedčte sami ..... a to ze si mi tak Ban na 1hodinu za Ping 50 a ze mam vysoky ping to som sa cudoval...
Vek ok, patch jsem si neměnil myslíš že mám zapotřebí cheatovat na ns, na serveru kde sem byl admin?si debil? za ping jsem daval ban iba když hráč měl 400/500 a nešlo ho zabit.

G-Unit_Soldier
02-06-12, 14:51
1. Dokaz ze som mal taky ping????
2. Ciper keby že si mudri tak vies ze nie kazdy človek je taky kkt. ze nicomu nerozumie...
Za rovnaku IP ban nedostanes.
3. Ako "ADMIN" by si mal vediet ze pod menom PLAYER sa nesmie hrat. ale IP adresy nemaju 2 ludia rovnake. a ti ci si na Steame ale na NS to sa ti uschova... aspon taky pako niesom ze si nedam /AMX_IP alebo STATUS . aspon sa schop a bud ako clovek lebo toto co ty robis to nerobi clovek ale zviera ked tak mam povedat.
- EŠTE NIEČO MAŠ PROTI MNE???? TI TO HNED UROVNAM ..... TAKY KKT NIESOM AKO NIEKTO

:D Dal Ta Bhoper:D
02-06-12, 14:53
1. Dokaz ze som mal taky ping????
2. Ciper keby že si mudri tak vies ze nie kazdy človek je taky kkt. ze nicomu nerozumie...
Za rovnaku IP ban nedostanes.
3. Ako "ADMIN" by si mal vediet ze pod menom PLAYER sa nesmie hrat. ale IP adresy nemaju 2 ludia rovnake. a ti ci si na Steame ale na NS to sa ti uschova... aspon taky pako niesom ze si nedam /AMX_IP alebo STATUS . aspon sa schop a bud ako clovek lebo toto co ty robis to nerobi clovek ale zviera ked tak mam povedat.
- EŠTE NIEČO MAŠ PROTI MNE???? TI TO HNED UROVNAM ..... TAKY KKT NIESOM AKO NIEKTO

Dávam ty NIE

Ciper
02-06-12, 14:56
1. Dokaz ze som mal taky ping????
2. Ciper keby že si mudri tak vies ze nie kazdy človek je taky kkt. ze nicomu nerozumie...
Za rovnaku IP ban nedostanes.
3. Ako "ADMIN" by si mal vediet ze pod menom PLAYER sa nesmie hrat. ale IP adresy nemaju 2 ludia rovnake. a ti ci si na Steame ale na NS to sa ti uschova... aspon taky pako niesom ze si nedam /AMX_IP alebo STATUS . aspon sa schop a bud ako clovek lebo toto co ty robis to nerobi clovek ale zviera ked tak mam povedat.
- EŠTE NIEČO MAŠ PROTI MNE???? TI TO HNED UROVNAM ..... TAKY KKT NIESOM AKO NIEKTO
Dobře dostal jsi mě, a ty chceš být admin? XDDDDDDDDD nenech se vysmát

G-Unit_Soldier
02-06-12, 15:02
Ciper aspon nepouzivam cheaty jak ti a to ze si dal nie len jeden Ban nepravom o tom som ticho... Myslis ze zo srandy som do teba buzeroval... som cakal kedy mi das nepravom BAN.... lebo viem o CSku asi viacej ako ty.. a ty ked si myslis ze si dobry admin tak potom preco na F1 + F2 su sami WHčkary ???? otom mi chces povedat ze nevies... ci uz si slepi ze ti to je jedno... Poznaju ta a aj ty poznas ich ta im ban nedas... ale kedy ze ti mas nieco dokazat tak ustupujes..... velkymi si LAMA !!!!!!! a ti si na smiech nie ja

Giussepe
02-06-12, 15:07
Ciper aspon nepouzivam cheaty jak ti a to ze si dal nie len jeden Ban nepravom o tom som ticho... Myslis ze zo srandy som do teba buzeroval... som cakal kedy mi das nepravom BAN.... lebo viem o CSku asi viacej ako ty.. a ty ked si myslis ze si dobry admin tak potom preco na F1 + F2 su sami WHčkary ???? otom mi chces povedat ze nevies... ci uz si slepi ze ti to je jedno... Poznaju ta a aj ty poznas ich ta im ban nedas... ale kedy ze ti mas nieco dokazat tak ustupujes..... velkymi si LAMA !!!!!!! a ti si na smiech nie ja

Já myslel, že na furienu WH nefunguje...

Ciper
02-06-12, 15:08
Ciper aspon nepouzivam cheaty jak ti a to ze si dal nie len jeden Ban nepravom o tom som ticho... Myslis ze zo srandy som do teba buzeroval... som cakal kedy mi das nepravom BAN.... lebo viem o CSku asi viacej ako ty.. a ty ked si myslis ze si dobry admin tak potom preco na F1 + F2 su sami WHčkary ???? otom mi chces povedat ze nevies... ci uz si slepi ze ti to je jedno... Poznaju ta a aj ty poznas ich ta im ban nedas... ale kedy ze ti mas nieco dokazat tak ustupujes..... velkymi si LAMA !!!!!!! a ti si na smiech nie ja
Dobře ty, važně me tu dost schazuješ až mi je to čim dal víc u prdele :D, o tom že tam mají wh bo co tak to nemam řešit, iba jsem tam měl řešit ab,sh a ostatné ptakoviny.
Len tam adminuj dopadne to jak nekde na hnojništi :)

G-Unit_Soldier
02-06-12, 15:09
Ale funguje.. Ciper vam povie ako.... ved ho ma uz oskusane a nie len ON!! co sa tika adminov

Ciper
02-06-12, 15:12
Ale funguje.. Ciper vam povie ako.... ved ho ma uz oskusane a nie len ON!! co sa tika adminov
:DDD, csko hraju jedině přes steam, na portal kotelna na Non-steamu mam ban za společnou ip, jestli to nechapeš tak se stím delat nic nedá.A kdybych měl zaplé wh, tak mam ban na steamu blbce.

G-Unit_Soldier
02-06-12, 15:20
Ciperku.... chod si lahnut lebo vidno ze triezvi niesi ... hore som ti pisal ako sa da OBIST ban a za SPOLOČNU IP ban nedostanes :* alebo sa chod liečit tam ti mozno pomozu... alebo chod na Počitačovu skolu aj tam sa toho dozvies vela ...... a nie ze budes tuna somariny pisam lebo to co pises nieje pravda.... a ked uz tak chces vyskakovat tak staci si stiahnut iny patch a nas ine VALVE.. a IP adresa sa da zmenit za 5-10 € takze vies komu kecat ze mas uz rok ban

ZEUS
02-06-12, 15:49
Ale funguje.. Ciper vam povie ako.... ved ho ma uz oskusane a nie len ON!! co sa tika adminov

Buďto to dolož nějakýma důkazama nejlíp demem nebo nic nepiš...
Zároveň to tu zavírám...
Získání práv se rovná 0
Lock