PDA

Zobrazit normální verzi : AngelCZ --> Nuuu.da!!



AngelCZ
22-02-23, 22:07
Vypis z konzole:



[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 297268)
[AMXBANS] Mas 7 hodin, 11 minut a 5 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '466470'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Vulgarita, urazeni ostatnich hracu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < AngelCZ >
[AMXBANS] Tvuj nick: AngelCZ
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_1:0:475275559
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_1:0:475275559
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.157.134.83
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.157.134.83
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Nuuu.da!! >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_cp_assis)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
AngelCZ se pripojil k Teroristum
Scoring will not start until both teams have players
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontrol





Poznamka:






Dobry vecer Mili hraci a Admine Serveru JB 6 Chtel bych se omluvit za to jak jsem se choval pres chat na JB 6 Serveru a chtel bych pouze podotknout ze dnes si nikdo neuziva Hrani JB tak jako naposledy pred 7 lety kdy mi bylo Pouhych 10 let ano 10 Let jsem nyni Studentem Druheho Rocniku Stredni Skoly a chapu ze nekteri Hraci co jsou na Serveru dokazou Hrat normalne a nekteri zase ale jak jiste by jste dokazal pochopit tak ani Ja nejsem normalnim Hracem JB ale jsem zase Veteranem jak u Minecraftu tak I CSka Samotneho hraval jsem s Bratrancem hru znam skoro 13 let a je to opravdu Svanda Prisaham na milost sve Pritelkyne a sveho Srdce ze Opravdu se jedna jen o to ze jsem hru chtel si trochu vic uzivat jako s nekterymi hraci z predesleho dne Hra nebyla Nuda a dalo se kecat o vsem dekuju Dopredu za pochopeni jestli to pochopite jako I.T. s Normalni Dospelim Clovekem PS: Je mi jedno ze pisu velkymi jsem uz takto zvikli psat od 14 Let

UNHCZ
22-02-23, 23:34
Byl jsem přítomen na serveru, urážky na hráčku Benny proběhly. Cool story kámo, ale napařil bych ti víc!
Proti UB

AngelCZ
23-02-23, 08:15
Však jsem se omluvil co je na tom špatného jako

Any
23-02-23, 10:29
Takový blitky říkáš i té svojí? Jelikož ale píšeš jako člověk se speciálníma potřebama, budem to brát v potaz.:)

Koprakek
23-02-23, 12:57
Ban ok, už predevcirem jsem ti ho chtěl dat

Nuuu,da!!
24-02-23, 06:49
Ban není od toho, že přijdeš následně na forko kde napíšeš rádoby omluvu a bude vše v pořádku. Ban je od toho, aby sis uvědomil, co jsi udělal špatně a příště se tomu vyvaroval. Ban vypršel, můžete lock, děkuji.

Koprakek
28-02-23, 21:19
Vypršel.