PDA

Zobrazit normální verzi : Samco - falošný kamarát



sef
27-02-23, 16:22
Zdravím, podľa názvu možno neviete o čo ide, ale ja sa to pokúsim vysvetliť čo najzrozumitelnejšie, aby aj tí mentálne poslabší ( cc vac ) dokázali pochopiť.

Sledujem kotelnu už 4 roky, vidím ako to tu funguje a možno aj trochu rozumiem prečo je všetko tak ako je. CSko 1.6 umrelo, a s ním zomiera aj kotelna, to však nie je úplne pravda.
(https://steamcharts.com/app/10)
15k hráčov stále online (globálne), môžme len hádať koľko ich je zo svk / cz, každopádne... nerozumiem, prečo by sme sa mali prizerať tomu, ako to tu náš kamarát Samco, všetko vlastne pokazil.

Hráči by boli, už len vytvoriť pre nich vhodné podmienky na serveri, však? Nie tak úplne. Prečo vôbec napájame na d2/only - jediný server ktorý konštantne žije? - lebo nikto nič nerieši, každý si príde len na pár hodín/minút zahrať, a nemusí sa báť že príde naegovaný admin, ktorý im začne kaziť náladu svojim vystupovaním. Toto však nie je pravda pre ostatné serveri - môj obľúbený jb6 - kde sa poobedná komunita skladá zo 4 detí, 2 e-girls, 6 panicov a 13 ľudí čo milujú drámu. Občas príde nejaký admin, ukáže babám +grab na Fku a oni sú z toho wet, keď nie sú, zabanuje decko za freekill nech má pocit že aspoň niečo dnes produktívne vykonal. Na serveroch ako je jb, sa vytvorila atmosféra, do ktorej len tak niekto nový nepríde, pretože nie je vítaný ostatnými. Každý random čo príde, dostáva pocit že sem nepatrí, tobôž pokiaľ ide o niekoho z GS, to dostáva instantné bomby do chatu.

Túto atmosféru opisujem preto, lebo platí pre celú kotelnu ako komunitu. A kto môže za to, že to takto vypadá? Jop, náš kamarát Samco a jeho kamaráti z admin teamu. Ako človek ktorý je na tope už niekoľko rokov, je so všetkými zadobre a všetkých zároveň drží pod krkom. (pretože je to náš pán náborár, a je priamo zodpovedný za to, že si môžeš nabindovať ten grab)

1. - Prečo je samco, tam kde je?
Vážne netuším. Rozmýšľal som nad týmto nejakú chvíľu, možno je to kotlov vzdialený bratranec, možno mu platí za to aby sa mohol cítiť dobre ako vedúci, možno je Samco len Kotlom navrhnuté AI ktoré na každý problém odpovie len 5timi možnosťami: Problém aktívne riešime // Uvidíme po 3 rokoch // Ja neviem, ja sa do JB ani aimu nevyznám // Počkáme na vyjadrenie ostatných // *insert chatlog* takto by sa admin nemal vyjadrovať, proti

2. - Samcove výsledky
(Budem hodnotiť len z doby 4 rokov, netuším aký bol predtým, podľa jeho vyjadrovania na fórku sa však nezmenil.) Neviem sa dostať ku grafom ktoré by boli staršie ako 1 rok, každopádne.. 4 roky dozadu bolo na kotelne denne 250+ hráčov, plné 3jb servery zo 4roch, d2only obidva plné, classic takisto. Kotelna bola ešte hrateľná a dalo by sa povedať že zábavná. Dnes však na serveroch ostali len stáli hráči (100+denne), ktorý dokázali pretrpieť ďalšie 4 roky samcovho úradovania ---> tzn. mentálne damaged hráči, admini ostali len tí, ktorí samcovi lezú do prdele (česť výnimkám), a tak to potom aj vyzerá na serveri aj na fórku.

3. - Pacifistický prístup
Samcova najlepšia obrana a zároveň najväčší dôvod prečo kotelna umiera. Ako vymeníte človeka z pozície, pokiaľ ho má každý rád a všetci sa mu vtierajú? No nijak, aj preto je samco náborár už X rokov aj keď spôsobil najväčší úpadok počtu hráčov za celý čas čo csko.cz existovalo.

Máte nejaký problém? Napíšte na forko, samco sa na to pozrie za 3 mesiace. Obsah jeho správy? "Sme si vedomí že toto je problém, aktívne sa snažíme ho vyriešiť a uvidíme čo príde."
Chcete niečo vylepšiť na serveri? To vlastne samco ani nerieši, pardón. Máte na niekoho sťažnosť? No tuto Ferko admin je môj kamarát, a nechám túto sťažnosť vyhniť 4 mesiace, nevyjadrím sa do nej a všetci aj tak zabudnú.

Samcov prístup nie len že zabil prísun nových stálych hráčov, spôsobuje odchod aj tých, ktorí jeho neproduktívne reči už nemôžu vystáť, majú pocit že sa nikam neposúvajú a vykašlú sa na celú kotelnu, na svojich kamošov s ktorými hrávajú po večeroch a idú robiť niečo čo má zmysel. Pretože Samco vytvoril podmienky také, že pokiaľ chcete nejako napredovať v tejto komunite, musíte byť jej súčasťou minimálne 5 rokov, s nikým sa nepohádať a nenapísať žiadnu nadávku do chatu, pretože ju proti vám neskôr vytiahne v žiadosti o admin práva.


4. - Si kamarát samca? Dobre, tu máš pro. Nekamaratiš sa so samcom? Počkaj si na verdikt 3 roky.
Žiadosti o admin práva Je už všeobecná známosť, že pokiaľ chcete nejaký posun na kotelne, váš najväčší atribút musí byť trpezlivosť. Pretože samco je veľmi busy človek, nemá čas na to aby sa pozrel na žiadosť a zhodnotil ju za týždeň, má totiž na krku tak veľkú komunitu(100hráčov, z toho len 15 pozerá forum a rieši kto je admin a kto nie), že musí čakať a analyzovať človeka 3 roky. Napísal si "dpc" keď si dostal hlavu cez 3 steny od multihackera? Proti, skús to znovu za polrok a počkáš Ďalšie 3 roky.
Žiadosti o ub Dostal si ban a nevieš za čo? Spýtaj sa, admin ti to určite vysvetlí. Alebo aj nie, veď ty nemusíš vedieť za čo máš ban, dôležité je že ja ako admin viem čo robím a zabanujem ťa za demenciu, pretože ja som veľmi smart a môžem si to dovoliť. Myslíš si že samco mi môže niečo povedať na to? Asi nie, pretože sme kamaráti a píšeme si na steame denne.
Sťažnosti na adminov Dúfaj že si sa trafil akurát na admina ktorého ostatní nemajú radi, pretože ak je to samcov kamarát, tvoja sťažnosť je aj tak ako hádzanie hrachu o stenu.
Sťažnosti na hráčov Prepáč ale samco nemá dostatočné skúsenosti s daným módom a musí počkať 5 mesiacov kým sa vyjadrí nejaký admin z danej sekcie a nemá čo iné robiť ako pozerať tvoje hodinové demo.

TL;DR : Samčo, aj keď ho máme všetci radi(kamarát), spôsobil svojím prístupom najväčší úpadok v počte hráčov od doby čo kotelna existuje(falošný). Nič nerieši, všetko dlho trvá, nepozná iné módy ako z jeho sekcie (fun). Nie je to človek ktorý by mal byť v čele hocjakej komunity.

TL:DR v češtine, pre tých čo nevedia maďarsky:
TL;DR : Samco, i když ho máme všichni rádi(kamarád), způsobil svým přístupem největší úpadek v počtu hráčů od doby co kotelna existuje(falešný). Nic neřeší, vše dlouho trvá, nezná jiné módy než z jeho sekce (fun). Není to člověk, který by měl být v čele hocjaké komunity.
Osobný odkaz pre samca - Ja len dúfam, že v mojom živote nestretnem nikoho ako si ty, zátarasa na jednosmernej ceste, s ktorou nikto nemôže pohnúť a všetko len brzdí.
Osobný odkaz pre Kotla - Asi to nebudeš ani čítať, ale keby túto vymeníš pána náborára, možno by si si za peniaze z kotelny nekúpil 2 kebaby, ale mohol by si pozvať svoju polovičku na kvalitnú večeru.

P.S. to s tým, že to bude aj pre tých menej mentálne zdatných, bola lož.

V poslednej rade, prečo to tu vlastne píšem, keď všetci máme veľmi zaujímavé životy a kotelnu môžme mať úplne na háku ---> nemôžem sa prizerať, že takéto veci dokážu niekomu prejsť, riešim toto len čisto z princípu a pre pokoj na duši.

sUch
27-02-23, 19:17
V posledním topicu...


sa nudis co

:gabe:

Jestli jsi jen dočasně nasraný a potřebuješ si do někoho rýpnout, tak věř, že Samčo (ikdyž se to podle toho, co píšeš, nezdá) je poslední, do koho bys měl rypat. Nevím, jestli má smysl se k tomu více vyjadřovat. Ale že zrovna ty dropneš tohle, to jsem teda nečekal.

E: Nebudu kvůli tomu psát další post. Ty jsi dost inteligentní nato, abych to nemusel psát, ale budiž. Fakt ti přijde fér svádět na Samce třeba to, že na kotelně nejsou hráči? A to, jak reaguje na posty nebo jiné věci to fakt neovlivnuje, věř tomu. Já ho znám dost dlouho a vím, že od doby, co má práva, je to pořád ten starý známy Samčo, co je ke všem fér, bez rozdílu, kámoš nekámoš. Takhle bych mohl pokračovat dál, ale nechce se mi.

sef
27-02-23, 19:37
tak věř, že Samco je poslední, do koho bys měl rypat.

Neverím. Pokiaľ máš nejaké rozumné argumenty prečo by som nemal mieriť kritiku na nášho vedúceho, tak sa prosím ťa rozpíš, to že napíšeš hento o ničom nevypovedá.

E: Such, presne o tom hovorím, poznáš ho dlho, ste kamaráti, a kvôli ľuďom ako si ty, je samco stále náborár zatiaľ čo nemá žiadne výsledky ani snahu. Ďakujem za ukážkový príklad.

IKEA
27-02-23, 23:03
bizár, člověk co zapne na steamu jako server admin si tady teď vylévá ego - sef je od začátku taková divná persóna, reálně jsem nikdy nepochopil, za co si vlastně práva dostal, ale na to řešit nelogičnosti tady jsem dávno rezignoval.

Jo, Samco může za všechno, i za odchod hráčů, jasně.. vůbec to nebude tím, že ta hra je 20 let stará a generace co ji hrála jednoduše hrát přestala nebo se přesunula jinam a mladší v dnešní záplavě možností nepřitahuje zrovna ta hra, co má skoro kostičkovanou grafiku, nehraje se kompetetivně, atd.

jen pro info, samca ani neznám pořádně, tak mě tu neříkej, že se ho zastávám a že jsem taky součást komplotu v tvé hlavě - výplod schizofrenika.. :D .. tak zas za rok, kdy mě něco tak hloupého donutí si obnovit heslo.

sef
27-02-23, 23:30
Ikea, nepríjemný kid, na každého drzý a si myslíš že keď máš tuto pár odznačikov tak sa môžeš vyjadrovať. Tento post nie je o mne ale o samcovi, to že zoid dal na mne fail ban je iný príbeh. Môžeš byť regnutý od 2013, ale na kotelnu si napojil naposledy tak 3 roky dozadu a nemáš tušenia o tom ako to tu chodí. Jop, jeden gang budú samčovi kamaráti, druhý gang budú naegované kidá z roku 2013 ktorým vadím.
CSko je dead, ale mať na serveroch viac než 150 hráčov je úplne reálne.

Očakávané, môžeš to skúsiť teda znovu o rok.

Grakon2702
28-02-23, 03:26
Zdravím. Na tomto portále jsem byl členem komunity od roku 2011/2012. Za tu dobu jsem tady vystřídal mnoho hráčů, adminů a tři náboráře. Byl jsem aktivním členem serverů JB, Knife, Jump i klasických střílecích sekcí. V neposlední řadě jsem tu byl adminem který tady za roku udělil tisíce banů, adminem který se hádal s ostatními adminy a vždy si jel to svoje ovšem vždycky v tom nejvyšším zájmu pro tento portál a jeho hráče na uchování pořádku na serverech. Za mne je Samco naprosto v pohodě náborář, který ctí zásadu slušného chování a konstruktivního jednání se všemi bez rozdílů. To, že Kotelna v posledních čtyřech letech výrazně upadla v počtu hráčů, nedávám za vinu náboráři ani admin týmu, ale faktu, že cs 1.6 je na dnešní poměry velmi stará hra, která den ode dne příchazí o další a další bývalé aktivní hráče jednoduše prostě proto, že většina z těchto hráčů, které si pamatuji, z tohoto hraní vyrostla a má diametrálně odlišné zájmy. Druhým největším faktorem úpadku je skutečnost, že zde máme od nepaměti konkurenční portál gamesites, který je, ať už jsme se celé ty roky snažili sebevíc, prostě nejúspěšnější portál na cz/sk scéně. Každý vrstevník, se kterým se potkám irl a se kterým se náhodou začnu bavit o legendě zvané cs 1.6, zmíní gamesites namísto kotelny. Přijde mi z tvé strany hodně neférové přičítat úpadek aktivity hráčů právě Samcovi, protože jak já znám jeho, tak on je hodný člověk, který bere v potaz každou konstruktivní kritiku či poznámku týkající se typické náborářské práce. Mnohdy to neměl jednoduché a často si musel v otázkách náboru vybrat mezi jednou a druhou skupinou adminů s odlišnými pohledy na věc. V těchto případech, ať už vybral jakkoliv, vždycky tu největší kritiku snesl on. Můžete mu v soukromé konverzaci vypsat seznam všech nadávek, které znáte a i tak si dokáže zachovat chladnou hlavu. Musíš se smířit s tím, že cs 1.6 je mrtvá hra. Já jsem svoje nejlepší léta tady zažil v době, kdy byl problém se bez VIP napojit na jeden z šesti JB serverů kvůli zaplněnosti. V těhle podmínkách jsem zde zažil ta nejlepší léta. Dneska už je to jsou jen malé hrstky max po deseti hráčů na jednom serveru a to je například důvod můj, proč jsem absolutně ztratil zájem tady vůbec hrát. Už to prostě není ono. Čas udělal za své a je třeba pokročit dál. V životě by mě ale napadlo vinit za tento úbytek hráčů náboráře. On za to nemůže, to je prostě přirozený proces. Já si myslím, že za někoho, jako je on, můžeme být naopak rádi, že pořád kompletně neztratil zájem se tu o to starat tak kvalitně, aby to mělo ještě nějakou úroveň.

sUch
28-02-23, 07:25
Zdravím. Na tomto portále jsem byl členem komunity od roku 2011/2012. Za tu dobu jsem tady vystřídal mnoho hráčů, adminů a tři náboráře. Byl jsem aktivním členem serverů JB, Knife, Jump i klasických střílecích sekcí. V neposlední řadě jsem tu byl adminem který tady za roku udělil tisíce banů, adminem který se hádal s ostatními adminy a vždy si jel to svoje ovšem vždycky v tom nejvyšším zájmu pro tento portál a jeho hráče na uchování pořádku na serverech. Za mne je Samco naprosto v pohodě náborář, který ctí zásadu slušného chování a konstruktivního jednání se všemi bez rozdílů. To, že Kotelna v posledních čtyřech letech výrazně upadla v počtu hráčů, nedávám za vinu náboráři ani admin týmu, ale faktu, že cs 1.6 je na dnešní poměry velmi stará hra, která den ode dne příchazí o další a další bývalé aktivní hráče jednoduše prostě proto, že většina z těchto hráčů, které si pamatuji, z tohoto hraní vyrostla a má diametrálně odlišné zájmy. Druhým největším faktorem úpadku je skutečnost, že zde máme od nepaměti konkurenční portál gamesites, který je, ať už jsme se celé ty roky snažili sebevíc, prostě nejúspěšnější portál na cz/sk scéně. Každý vrstevník, se kterým se potkám irl a se kterým se náhodou začnu bavit o legendě zvané cs 1.6, zmíní gamesites namísto kotelny. Přijde mi z tvé strany hodně neférové přičítat úpadek aktivity hráčů právě Samcovi, protože jak já znám jeho, tak on je hodný člověk, který bere v potaz každou konstruktivní kritiku či poznámku týkající se typické náborářské práce. Mnohdy to neměl jednoduché a často si musel v otázkách náboru vybrat mezi jednou a druhou skupinou adminů s odlišnými pohledy na věc. V těchto případech, ať už vybral jakkoliv, vždycky tu největší kritiku snesl on. Můžete mu v soukromé konverzaci vypsat seznam všech nadávek, které znáte a i tak si dokáže zachovat chladnou hlavu. Musíš se smířit s tím, že cs 1.6 je mrtvá hra. Já jsem svoje nejlepší léta tady zažil v době, kdy byl problém se bez VIP napojit na jeden z šesti JB serverů kvůli zaplněnosti. V těhle podmínkách jsem zde zažil ta nejlepší léta. Dneska už je to jsou jen malé hrstky max po deseti hráčů na jednom serveru a to je například důvod můj, proč jsem absolutně ztratil zájem tady vůbec hrát. Už to prostě není ono. Čas udělal za své a je třeba pokročit dál. V životě by mě ale napadlo vinit za tento úbytek hráčů náboráře. On za to nemůže, to je prostě přirozený proces. Já si myslím, že za někoho, jako je on, můžeme být naopak rádi, že pořád kompletně neztratil zájem se tu o to starat tak kvalitně, aby to mělo ještě nějakou úroveň.

Ámen. :thumsup4:

vac
28-02-23, 10:42
Zdravím. Na tomto portále jsem byl členem komunity od roku 2011/2012. Za tu dobu jsem tady vystřídal mnoho hráčů, adminů a tři náboráře. Byl jsem aktivním členem serverů JB, Knife, Jump i klasických střílecích sekcí. V neposlední řadě jsem tu byl adminem který tady za roku udělil tisíce banů, adminem který se hádal s ostatními adminy a vždy si jel to svoje ovšem vždycky v tom nejvyšším zájmu pro tento portál a jeho hráče na uchování pořádku na serverech. Za mne je Samco naprosto v pohodě náborář, který ctí zásadu slušného chování a konstruktivního jednání se všemi bez rozdílů. To, že Kotelna v posledních čtyřech letech výrazně upadla v počtu hráčů, nedávám za vinu náboráři ani admin týmu, ale faktu, že cs 1.6 je na dnešní poměry velmi stará hra, která den ode dne příchazí o další a další bývalé aktivní hráče jednoduše prostě proto, že většina z těchto hráčů, které si pamatuji, z tohoto hraní vyrostla a má diametrálně odlišné zájmy. Druhým největším faktorem úpadku je skutečnost, že zde máme od nepaměti konkurenční portál gamesites, který je, ať už jsme se celé ty roky snažili sebevíc, prostě nejúspěšnější portál na cz/sk scéně. Každý vrstevník, se kterým se potkám irl a se kterým se náhodou začnu bavit o legendě zvané cs 1.6, zmíní gamesites namísto kotelny. Přijde mi z tvé strany hodně neférové přičítat úpadek aktivity hráčů právě Samcovi, protože jak já znám jeho, tak on je hodný člověk, který bere v potaz každou konstruktivní kritiku či poznámku týkající se typické náborářské práce. Mnohdy to neměl jednoduché a často si musel v otázkách náboru vybrat mezi jednou a druhou skupinou adminů s odlišnými pohledy na věc. V těchto případech, ať už vybral jakkoliv, vždycky tu největší kritiku snesl on. Můžete mu v soukromé konverzaci vypsat seznam všech nadávek, které znáte a i tak si dokáže zachovat chladnou hlavu. Musíš se smířit s tím, že cs 1.6 je mrtvá hra. Já jsem svoje nejlepší léta tady zažil v době, kdy byl problém se bez VIP napojit na jeden z šesti JB serverů kvůli zaplněnosti. V těhle podmínkách jsem zde zažil ta nejlepší léta. Dneska už je to jsou jen malé hrstky max po deseti hráčů na jednom serveru a to je například důvod můj, proč jsem absolutně ztratil zájem tady vůbec hrát. Už to prostě není ono. Čas udělal za své a je třeba pokročit dál. V životě by mě ale napadlo vinit za tento úbytek hráčů náboráře. On za to nemůže, to je prostě přirozený proces. Já si myslím, že za někoho, jako je on, můžeme být naopak rádi, že pořád kompletně neztratil zájem se tu o to starat tak kvalitně, aby to mělo ještě nějakou úroveň.
Máš pravdu

JustDoItNigga
28-02-23, 13:24
Zdravím. Na tomto portále jsem byl členem komunity od roku 2011/2012. Za tu dobu jsem tady vystřídal mnoho hráčů, adminů a tři náboráře. Byl jsem aktivním členem serverů JB, Knife, Jump i klasických střílecích sekcí. V neposlední řadě jsem tu byl adminem který tady za roku udělil tisíce banů, adminem který se hádal s ostatními adminy a vždy si jel to svoje ovšem vždycky v tom nejvyšším zájmu pro tento portál a jeho hráče na uchování pořádku na serverech. Za mne je Samco naprosto v pohodě náborář, který ctí zásadu slušného chování a konstruktivního jednání se všemi bez rozdílů. To, že Kotelna v posledních čtyřech letech výrazně upadla v počtu hráčů, nedávám za vinu náboráři ani admin týmu, ale faktu, že cs 1.6 je na dnešní poměry velmi stará hra, která den ode dne příchazí o další a další bývalé aktivní hráče jednoduše prostě proto, že většina z těchto hráčů, které si pamatuji, z tohoto hraní vyrostla a má diametrálně odlišné zájmy. Druhým největším faktorem úpadku je skutečnost, že zde máme od nepaměti konkurenční portál gamesites, který je, ať už jsme se celé ty roky snažili sebevíc, prostě nejúspěšnější portál na cz/sk scéně. Každý vrstevník, se kterým se potkám irl a se kterým se náhodou začnu bavit o legendě zvané cs 1.6, zmíní gamesites namísto kotelny. Přijde mi z tvé strany hodně neférové přičítat úpadek aktivity hráčů právě Samcovi, protože jak já znám jeho, tak on je hodný člověk, který bere v potaz každou konstruktivní kritiku či poznámku týkající se typické náborářské práce. Mnohdy to neměl jednoduché a často si musel v otázkách náboru vybrat mezi jednou a druhou skupinou adminů s odlišnými pohledy na věc. V těchto případech, ať už vybral jakkoliv, vždycky tu největší kritiku snesl on. Můžete mu v soukromé konverzaci vypsat seznam všech nadávek, které znáte a i tak si dokáže zachovat chladnou hlavu. Musíš se smířit s tím, že cs 1.6 je mrtvá hra. Já jsem svoje nejlepší léta tady zažil v době, kdy byl problém se bez VIP napojit na jeden z šesti JB serverů kvůli zaplněnosti. V těhle podmínkách jsem zde zažil ta nejlepší léta. Dneska už je to jsou jen malé hrstky max po deseti hráčů na jednom serveru a to je například důvod můj, proč jsem absolutně ztratil zájem tady vůbec hrát. Už to prostě není ono. Čas udělal za své a je třeba pokročit dál. V životě by mě ale napadlo vinit za tento úbytek hráčů náboráře. On za to nemůže, to je prostě přirozený proces. Já si myslím, že za někoho, jako je on, můžeme být naopak rádi, že pořád kompletně neztratil zájem se tu o to starat tak kvalitně, aby to mělo ještě nějakou úroveň.

Zdravím, na základě tohoto příspěvku jsem usoudil, že ex-administrátor Grakon2702 má naprostou pravdu.

InLoveSvK
28-02-23, 13:31
podľa mňa Samco určite môže za to že tu nehrá v túto chvílu na serveroch 400+ hráčov ako 6 rokov dozadu, taktiež je jeho chyba že ľudia prešli na kvalitnejšie hry ako je GO, Dota, LoL a xy hier ktoré majú xy desiatok tisíc aktívnych hráčov a nezostali na milovanom csku, toto by sa určite nestalo pod iným náborárom a udržali by ich tu!!!

IKEA
28-02-23, 15:33
Ikea, nepríjemný kid, na každého drzý a si myslíš že keď máš tuto pár odznačikov tak sa môžeš vyjadrovať. Tento post nie je o mne ale o samcovi, to že zoid dal na mne fail ban je iný príbeh. Môžeš byť regnutý od 2013, ale na kotelnu si napojil naposledy tak 3 roky dozadu a nemáš tušenia o tom ako to tu chodí. Jop, jeden gang budú samčovi kamaráti, druhý gang budú naegované kidá z roku 2013 ktorým vadím.
CSko je dead, ale mať na serveroch viac než 150 hráčov je úplne reálne.

Očakávané, môžeš to skúsiť teda znovu o rok.

No nic, zas ti něco nevyšlo. Asi tě hodně žere, že mám odznáčiky a že tu jsem regnutý od 2013, co? - prozradím ti tajemství, jsem tu asi od 2010 - teď asi pukneš zlostí. :yay: Já vím, chtěl si se přidat do party těch lepších co maj práva a ono to nevyšlo, fyksen se zoidem ti přistřihli křidýlka.. problém je v tom, že ty bys nikdy mezi takový lidi patřit neměl. Jo a naposledy jsem se napojil asi měsíc zpět, no. Co věta to nesmysl od tebe. Ale co, je to 20 let stará hra, a tobě to stojí za to tady rozjet nějaký pseudo hates na lidi. No, je vidět, že jsi zhrzená dušička co nemá nic lepšího na práci než tu kritizovat lidi, co této komunitě přinesli daleko víc, než nějakej ubohej sef, co chtěl chytat cheatery, ale tak nějak zapomněl říct, že se sám jedním stal. Lůza. Čau.

sef
28-02-23, 16:34
Nechce sa mi úplne quotovat každý jeden point tak to zhrniem.

Grakon dobré, celkom k veci, ale rozoberáš len 1 point, síce ten najdôležitejší ( a ten je že samco môže za to že to tu skáplo rýchlejšie než mohlo ), stále tu máš ďalšie veci, ako nábor adminov ktorý trvá roky, neriešenie vecí promptne ale naopak zdĺhavo a príliš pacifisticky na to aby sa niečo reálne vyriešilo. Áno, CSko je mrtvé a ja som s tým zmierený, to ale neznamená že sa na to môže vedúci vyprdnúť keď je vedúci. Tvoje tvrdenie že môžme byť radi že sa tu o to stará a ešte nezanevrel je síce pekné, ale viem si na jeho pozícii predstaviť aj random pikera z Petržalky, ktorý by priniesol do tejto komunity viac života za 3 dni než on za 3 mesiace.

Vac, zas offtopic, síce si hráč ako každý iný, ale tvoj názor ma asi takú hodnotu ako killer-savagove práva na servery na ktorý napojí 2x do roka.

Nigga, takisto, tvoj názor nemá hodnotu, píšeš tu príspevok len aby si dostal štipku pozornosti, ktorú bytostne potrebuješ každý deň. Nabudúce radšej napíš do chatboxu ako si bol s kriminálnikmi na zásahu, ono nás to totižto veľmi zaujíma.

Ikea, nepotrebujem patriť medzi týchto ľudí, ja som spoko tam kde som, a som aj rád že som vtedy dostal failban. Si veľmi cool drzý emo mystery týpek, snáď máš aj nejakých kamarátov čo zdieľajú s tebou túto vlastnosť a necítiš sa osamelý. Papa

Inlove, chápem že máš konečne 18 a myslíš si že ovládaš iróniu, ale potrvá ti ešte celkom dlho kým úplne pochopíš ako sa s tým robí.

Mňa baví, sa tu s vami hádať a rozoberať mňa a moje problémy, ale tento príspevok som vytvoril aby sme riešili samca, nie mňa. Pokiaľ ho chcete brániť, kľudne, rozpíšte sa ako Grakon, rozoberte nejaký 1 point čo som napísal a môžme sa ďalej baviť. Pokiaľ sa chcete len hádať, pošlite mi súkromnú správu, ja vám na ňu určite odpoviem.

InLoveSvK
28-02-23, 17:32
?:D Ono mi bolo aj jasné že vyjadrovať sa sem nebude mať absolútny zmysel, ale prosím ťa, vysvetli mi, ako môže náborár za úpadok hráčov na kotelni, prosím napíš mi to do bodov idálne ako si to predstavuješ, mňa toto hrozne zaujíma. :D

sef
28-02-23, 18:29
Možno keby nemáš zo slovenčiny na maturite štvorku tak pochopíš, že odpoveď na tvoju otázku je napísaná vyššie.

InLoveSvK
28-02-23, 18:40
Super, takže odpoveď nula a budeš určovať koho názory majú akú hodnotu :D:D Dal si tu peak steam hráčov čo hrajú 1.6, si asi myslíš že všetci sú czsk a Samco môže za to že tu nehrajú hh, https://www.gametracker.com/search/cs/ môžeš si nájsť či tam bude aj konkurenčný gs portal niekde umiestnený medzi najhranejšími pretože ja vidím najviac Rumunské, Ruské, bla bla, taktiež tu je fastcup, ale tvoja hlava si asi bude myslieť že Samco je dôvodom prečo všetkých 15k ľudí nehráva práve na csko.cz a iný náborár by to určite dokázal zmeniť.

Nemám v úmysle tu brániť Samca, kedže to ani netreba, zaujíma ma z tvojho pohľadu prečo práve on je dôvodom prečo tu nehrajú ľudia, ten dôvod si mi nenapísal :-)

sef
28-02-23, 19:16
hhh :D :D :-) Pocuvaj, resp. čítaj pozorne, bulo. Postol som denný peak, čo je 15k hráčov, nehovorím že sú všetci cz/sk, ešte tam dokonca píšem, že môžme hádať. A vôbec nie je potrebné, aby boli z cz/sk, na TTT bežne chodieval jeden týpek z mexika. Samco hráva na rumunskom zm escape, čiže mi tu nehovor, že je nemožné udržať si viac hráčov pokiaľ by sa niekto tam hore snažil. Moja odpoveď nula? Tvoje čítanie s porozumením 0. Ale keď teda vidím, že potrebuješ špeciálnu pozornosť, takisto ako v škole, tak ja ti teda pomôžem.


Hráči by boli, už len vytvoriť pre nich vhodné podmienky na serveri, však? Nie tak úplne. Prečo vôbec napájame na d2/only - jediný server ktorý konštantne žije? - lebo nikto nič nerieši, každý si príde len na pár hodín/minút zahrať, a nemusí sa báť že príde naegovaný admin, ktorý im začne kaziť náladu svojim vystupovaním. Toto však nie je pravda pre ostatné serveri - môj obľúbený jb6 - kde sa poobedná komunita skladá zo 4 detí, 2 e-girls, 6 panicov a 13 ľudí čo milujú drámu. Občas príde nejaký admin, ukáže babám +grab na Fku a oni sú z toho wet, keď nie sú, zabanuje decko za freekill nech má pocit že aspoň niečo dnes produktívne vykonal. Na serveroch ako je jb, sa vytvorila atmosféra, do ktorej len tak niekto nový nepríde, pretože nie je vítaný ostatnými. Každý random čo príde, dostáva pocit že sem nepatrí, tobôž pokiaľ ide o niekoho z GS, to dostáva instantné bomby do chatu.

Túto atmosféru opisujem preto, lebo platí pre celú kotelnu ako komunitu. A kto môže za to, že to takto vypadá? Jop, náš kamarát Samco a jeho kamaráti z admin teamu. Ako človek ktorý je na tope už niekoľko rokov, je so všetkými zadobre a všetkých zároveň drží pod krkom. (pretože je to náš pán náborár, a je priamo zodpovedný za to, že si môžeš nabindovať ten grab)

Tento celý odstavec je o tom, aká je tu atmosféra, za ktorú môže admin team. A kto zodpovedá za admin team? Náborár.

Ako spôsobuje odchod hráčov? Tak že im nedáva možnosť posunúť sa v tejto komunite ďalej. Veď aj ty si tu len preto, lebo tvoj kamarát mirecc ti vybavil spešla na JB, aj keď obidvaja máte mizernú aktivitu.

Ja nehovorím, že teraz by každý mal dostať admina len preto aby tu ostal, lenže keď sa do AT púšťajú len individuá ako ty, cez kamikov, bez aktivity, tak potom ako to vyzerá pre ostatných na serveri? Zrovna ty si podľa mňa úplne fail ako admin, a len ďalší dôvod prečo ja osobne na jb už ani nepáchnem.

InLoveSvK
28-02-23, 19:30
iksde, je smutné že mám snaď najvyššiu aktivitu z AT za 2 týždne, ale tvoje štatistiky povedia že je mizerná, teda ups ja že sa bavíme o dôvode odchodu hráčov a nie o tom kto má ako práva :/ Ja som si na ne čakal X mesiacov, spesl som bol možno rok kým mi Samco hodil triala, si myslíš že ja som tu vyplakával do threadov? :D Ak chceš pomáhať kotelne tak pomáhaš a nie že prestaneš hrať len kvôli tomu že nedostaneš práva:-)

Máš pravdu, ja som fail admin, ešte aby ma načapali so scriptom nech ma zmazu hehe. O kamikoch a aktivite by som najradšej pomlčal, kedže som sa sem dostaval bez toho aby som sa pchal adminom do riti s čistou aktivitou, ale to je škoda rozprávať niekomu ako ty, čo má v hlave svoje vlastné štatistiky ktoré majú asi 0% úspešnosť, diky za funny thread, dovi

sef
28-02-23, 20:04
Je vtipné, že hovoríš aktivitu za 2 týždne, ja hovorím o aktivite keď si mal rádoby spešla, a ešte o tej aktivite predtým, ako si spešla dostal. Napísal som ti prečo samco spôsobuje odchod hráčov, ale očividne sa k tomu už ďalej nechceš vyjadrovať.

InLoveSvK
28-02-23, 20:17
Dám ti tu posledné svoje vyjadrenie, potom už mám pass, oki? Nie že si to vezmeš osobne, je mi to nejak šumafuk celý tento thread

https://csko.cz/forum/showthread.php?73712-%8Eiados%26%23357%3B-o-pr%E1va-na-m%F3d-JB-PRIJAT%DD

30.3.2021 Som si napísal žiadosť o práva, 11.9.2021 sa tam vyjadrila Britny, že som už spešla mal nahodeného skrz zaručenie sa zo strany Fellowa + mirca, ale to že dostali ďalší práva bez žiadosti už je fuk pre teba XD (5 mesiacov a pár dní som čakal + prvá žiadosť zamietnutá)
17.9.2021 mi to tam oficiálne nahodil Samco, písal som nejaký ufňukaný thread fnuk kašlete na mňa prestávam hrať, asi nie, hral som furt, huntil som furt :--) Presne po roku som dostal triala, plakal som? hrozne, 4 thready som napísal aký napiču je náborár lebo musím čakať.

Hovoríš o mojej aktivite spešla, kde aj tam som exceloval v aktivite, v huntení a robení poriadku skrz cheaterov, ale to skrz tvoju NEaktivitu asi budeš vedieť lepšie, ja som komunikoval s obchadzacmi čo zhadzovali jb server skrz chybe ktorá sa neskôr fixnula, ja som s nimi komunikoval ako jediný, ale na to máš ty nulové informácie, kedže som to posielal rovno Samcovi a hovoril mu presne chyby cska ktoré to spôsobujú :-)

Viac je vtipné ako si sa dostal k právam ty, neznámy hráč ktorý sa vtieral adminom len aby si mal všade pro, škoda že sa to otočilo o 180 stupňov po odobraní. (To nejdem ani rozoberať ani riešiť, kedže sa tu má riešiť niečo iné, ale keď si ma tak pekne porovnal tak som si dovolil teba porovnať ku mne)

Čo sa týka odchodu hráčov ako som už povedal, si veľmi naivný ak si myslíš že cs 1.6 bude mať stále rovnaký počet hráčov ako mala v roku 2016-18, ale čo ja o tom viem, ja mam čerstvých 18 rokov a neviem o ničom, iba ty máš prehľad o hráčoch :)

Ejefkey
28-02-23, 20:37
Zdravim pani nechcem vas tu nejak rusit ale este mam za pasom hodinu a pol a nemam uz co citat vieme pokracovat v debate?

sef
28-02-23, 21:14
Neboj vrato

Inlove, naschvál som v príspevku predtým zmazal časť o tom ako tento thread nie je o tebe ani o mne, myslel som si že ti to dôjde samo(už ťa nebudem preceňovať, neboj), ale vidím že nie. Mne je úplne jedno ako si dostal spešla bla bla, si kid, s nihilom ste tu robili bordel na forku každý deň, je smutné že on sa na to vykašlal a ostala už len jeho zlá verzia (ty). K hentomu pointu si už nič nové nepridal, tvoje story ako si dostal práva nikoho nezaujíma, preto ak to bude čítať nejaký administrátor, poprosím zmazať tento príspevok, vrátane môjho.

UNHCZ
28-02-23, 22:45
30.3.2021 Som si napísal žiadosť o práva, 11.9.2021 sa tam vyjadrila Britny, že som už spešla mal nahodeného skrz zaručenie sa zo strany Fellowa + mirca, ale to že dostali ďalší práva bez žiadosti už je fuk pre teba XD (5 mesiacov a pár dní som čakal + prvá žiadosť zamietnutá)
17.9.2021 mi to tam oficiálne nahodil Samco, písal som nejaký ufňukaný thread fnuk kašlete na mňa prestávam hrať, asi nie, hral som furt, huntil som furt :--) Presne po roku som dostal triala, plakal som? hrozne, 4 thready som napísal aký napiču je náborár lebo musím čakať.


Seš dobrej, žeš vydržel tak dlouho čekat na admina, aktivita a píle se ti vyplatila.
PRO na povýšení na Server Admina (ironie)

Je tu flame o pičovině, řeště si to přes PMky, pro mě je šef dement co si neuhlídal skripty a InLove týpek co tahal z děcek fotky. Whatever, každý je jaký je.

K tématu, čekací doby tu nikdy nebyly tak dlouhý jak za Samča a dle mého názoru by se tu mělo všechno tak trochu uspíšit už jen kvůli tomu, že tu hraje 10% z toho co v roce 2015. Samča jako náboráře bych dal na krásné 3. místo hned po Charonovi a dhaaquovi (jj ten mi dal první admina proto je dobrej). Saintpepo si jel vlastní hru, ale ničemu vlastně nepřispěl ani neuškodil, ale byl to taky v pohodě týpek. Celkově bych byl pro, aby se udělal nějaká anketa spokojenosti/nespokojenosti s náborem a případně, aby se rozjela nějaká DISKUZE na toto téma a ne flame mezi dvouma dementama. Stopro si to potom někdo normální přečte a vyjádří se. Kdyby byla vytvořená anketa, tak ať je hlavně veřejná, ať takový šprýmaři jako pan FELLOW netrollí a zbytečně nepodkopávají vážnost.

sUch
28-02-23, 23:17
Mňa baví, sa tu s vami hádať

Přesně, jak jsem psal. Očividně si dočasně nasraný a chceš se hádat. Připomělo mi to ožralého tatu, když úmyslně vytvořil problém tam, kde vůbec nebyl, ale on si pořád stál na vedení a mluvil si to svoje (tak jak to vlastně ožralí a hloupí dělají).


E: Such, presne o tom hovorím, poznáš ho dlho, ste kamaráti, a kvôli ľuďom ako si ty, je samco stále náborár zatiaľ čo nemá žiadne výsledky ani snahu. Ďakujem za ukážkový príklad.

Dopiče, je tohle nějaká hodina matematiky abych byl tvůj "ukázkový příklad"? Dal jsem ti neprůstřelný fakt, že Samčo je pořád stejný, ať už si s ním kámoš nebo ne, je to úplně jedno, a ty si stejně stoupneš na vedení a napíšeš "ste kamaráti". Tohle nebyla filozofická myšlenka, abys nad tím takhle dumal a napsal to, ale fakt, který ti měl zavřít ústa a nepsal to, co si zrovna myslíš, že je příčinou malého počtu hráčů a že zato může Samčo. A jentak mimo téma, nevím, ale nevnímal jsem nějaký rozdíl co se čekací lhůty řešení žádostí nebo problémů týče od doby, co je Samčo náborář a co byl nějakej Pepík náborář (ba i si myslím, že Pepa si dával na čas kapku více). Tak jako tak se ale vždycky našel někdo, kdo na něj pičoval a vždycky se najde někdo, kdo na někoho bude pičovat. (Podobný trashtopic měl i Kotlys, pokud se pamatuju).

vac
01-03-23, 13:40
Dám ti tu posledné svoje vyjadrenie, potom už mám pass, oki? Nie že si to vezmeš osobne, je mi to nejak šumafuk celý tento thread

https://csko.cz/forum/showthread.php?73712-%8Eiados%26%23357%3B-o-pr%E1va-na-m%F3d-JB-PRIJAT%DD

30.3.2021 Som si napísal žiadosť o práva, 11.9.2021 sa tam vyjadrila Britny, že som už spešla mal nahodeného skrz zaručenie sa zo strany Fellowa + mirca, ale to že dostali ďalší práva bez žiadosti už je fuk pre teba XD (5 mesiacov a pár dní som čakal + prvá žiadosť zamietnutá)
17.9.2021 mi to tam oficiálne nahodil Samco, písal som nejaký ufňukaný thread fnuk kašlete na mňa prestávam hrať, asi nie, hral som furt, huntil som furt :--) Presne po roku som dostal triala, plakal som? hrozne, 4 thready som napísal aký napiču je náborár lebo musím čakať.

Hovoríš o mojej aktivite spešla, kde aj tam som exceloval v aktivite, v huntení a robení poriadku skrz cheaterov, ale to skrz tvoju NEaktivitu asi budeš vedieť lepšie, ja som komunikoval s obchadzacmi čo zhadzovali jb server skrz chybe ktorá sa neskôr fixnula, ja som s nimi komunikoval ako jediný, ale na to máš ty nulové informácie, kedže som to posielal rovno Samcovi a hovoril mu presne chyby cska ktoré to spôsobujú :-)

Viac je vtipné ako si sa dostal k právam ty, neznámy hráč ktorý sa vtieral adminom len aby si mal všade pro, škoda že sa to otočilo o 180 stupňov po odobraní. (To nejdem ani rozoberať ani riešiť, kedže sa tu má riešiť niečo iné, ale keď si ma tak pekne porovnal tak som si dovolil teba porovnať ku mne)

Čo sa týka odchodu hráčov ako som už povedal, si veľmi naivný ak si myslíš že cs 1.6 bude mať stále rovnaký počet hráčov ako mala v roku 2016-18, ale čo ja o tom viem, ja mam čerstvých 18 rokov a neviem o ničom, iba ty máš prehľad o hráčoch :)

Máš pravdu (⁠•⁠‿⁠•⁠)

Sweeeet
01-03-23, 18:24
Zbytečný post. Samco je člověk na svém místě, každý někdy udělá chybu, ale já, na samca nemůžu říct jedinne špatně slovo, vždy mi vyšel vstříc, a jestli tady někdo píše, že může za to, že tady není tolik lidí, je naprostá hloupost.

qwqww
01-03-23, 21:03
Zdravim. Obvinit naborara z upadku aktivity hracov na serveroch je uplne absurdne a nakolko si sem poslal denny peak, ja sa len cudujem, ze si este stojis za svojim nazorom, ktory si popisal v prvom poste. Myslim, ze tych 15k uz jasne ukazuje na to, ze sa jedna o mrtvu hru, nie o nejaku chybu alebo zlyhanie naborara v nejakom smere. To uz aka je tu celkova komunita hracov a ako sa tu ludia k sebe spravaju, a ze tym padom tu mozno niekomu doslova az znechutia zazitok z hry, napr taky JB, to je uz druha vec, ktoru nejdem ani radsej komentovat. No a preco teda z tych smiesnych 15k(cca.. nakolko to je peak z daneho dna) nepride nejake minimalne % hrat napr sem? No jednoducho preto, lebo si dovolim napisat, ze niektore tie zahranicne servery su viac prepracovanejsie a majitelia tych serverov resp. spravcovia do toho stale investuju cas - vylepsuju a obohacuju dane mody a tym si svoju komunitu ako tak drzia. Koho uprimne bavi hrat server kde je to stale o tom istom? Nemyslim tym classic aim servery, ale napr taky furien, gungame, rozne jump servery..., a je este daleko viac zaujimavych a zabavnych modov ktore som na CZ/SK hernej scene zatial nevidel. Na druhu stranu akceptujem moznu casovu vytazenost spravcov serverov Kotelny, nakolko sa nikoho zivot netoci okolo nejakej hlupej bezvyznamnej hry, ktora aj tak do par rokov uz uplne strati svoju komunitu, a preto to tu mozno aj tak vyzera, ale stale lepsie to nieco ako nic. A na zaver, nakolko tu bolo spomenute aj Gamesites, tak schvalne som sa bol pozriet ako to vyzera s aktivitou tam, no a veru, nie je to teda o nic lepsie. Naborarom to podla mna nebude :-) Pekny den

asteb
01-03-23, 22:55
ten vzorek lidi co hraje na dustu je tatik se synem v jednom tymu, tri zednici, dva zednici junior a sem tam i par lidi, kteri treba i umi cist. hra, vsude jinde jako i kotelna, jede uz jen na nostalgii a ze setrvacnosti kvuli toho, ze se jim na danem severu (at uz tady nebo jinde) proste dobre hravalo, par kamosu pozdravit, rict si jake je kdo nemehlo zasmat se a jit pryc. Myslim, ze kdyz by ses zeptal vetsiny tech hracu kteri to jeste hrajou, tak ti tohle reknou taky. nikdo dneska prechazet prece nebude. Uroven hracu je uplne jinde na dustu jako pred 3 roky a ta byla zase uplne jinde jako pred 3 roky predtim a mozna jeste jednou.
samco urco za ten upadek nemuze, to je jako by dostal pochvalu za to, ze kdysi bylo treba 200banu za den, aby byl server bez cheateru a dnes to jim zvoleny admin tym zvladne za 10 banu za den- tedy efektivneji. Jde ciste o pocet hracu na 1.6

Staty jako ma kotelna ma kazda komunita bez vyjimek. Je to super hra ale uz nejsme nejmladsi a vsichni jsme se na to chteli vysrat preci, verim ze ty tez, tak si tady neserme do huby ze za ten global upadek muze nejakej samco tim, jak posuzuje zadosti preci. Vim ze to chapes taky stejne, jelikoz to jsou fakta a ne nazory.

to s tema e-girls bylo ale dobre, i to vieme pokracovat v debate.

Kotel
02-03-23, 12:40
Našel se viník, proč nikdo nehraje 26 let starou hru a poprvé to nejsem já. Tahle hra jede převážně už jen v Rusku, kde jim kompy neutáhnou csgo apod... Přeložení webu a serverů do angličtiny by určitě přitáhlo spoustu dalších lidí, ale to taky nechcete.

Daxer
02-03-23, 19:40
Ještě tu hraje dost lidí, proto bych počkal ještě pár let než mi nahodíš práva Kotle. Pak bych dokázal zaplnit JB6 a vyblbnout se tam s přáteli.

PS: Samozřejmě se musíme do budoucna domluvit na ceně

Janci
02-03-23, 20:59
Ještě tu hraje dost lidí, proto bych počkal ještě pár let než mi nahodíš práva Kotle. Pak bych dokázal zaplnit JB6 a vyblbnout se tam s přáteli.

PS: Samozřejmě se musíme do budoucna domluvit na ceně

Plán jak totálne pochovať kotelnu ? :think:

Indian0
02-03-23, 21:19
Jediná vec, ktorú máme ako Kotelna komunita reálne spoločnú je to, akú veľkú sračku kvôli absolútnym blbostiam vieme do éteru vypustiť a pobaviť ňou ďalších xy ľudí. Na druhú stranu je to pekný ukazateľ toho, aké v pohode životy si žijeme. Na zdravie :drinks:

vac
03-03-23, 19:08
Ještě tu hraje dost lidí, proto bych počkal ještě pár let než mi nahodíš práva Kotle. Pak bych dokázal zaplnit JB6 a vyblbnout se tam s přáteli.

PS: Samozřejmě se musíme do budoucna domluvit na ceně

Stim ne počítej
Já bych řekl že by bylo dobré sehnat 20 vývojářů
A možná by se tu ten počet Hráčů zvi šil zpátky na své místo
Ale je tu háček a pravdě podobnost
Kde ty vívojaře sehnat

AlywOw
03-03-23, 20:33
Dobrý večer všem,
mě osobně je 29 let a už si ani nepamatuji kdy sem se tady po prvé připojil. Tento steam účet mám z roku 2013, ale server admin sem tady byl ještě nějakou dobu předtím. Ano, v té době byl věčně problém se bez VIP napojit na kterýkoliv server od 16:00 do 24:00. (pozn. v té době ještě nebylo CS:GO) Já osobně bych úpadek hráčů neházel na nikoho z admin teamu ani Kotla. Pokud si porovnám dobu někdy v roce 2008 a teď 2023 tak se značně i změnila realita v ČR. Za prvé, v roce 2008 nebyly doby kdy děti dostávaly kapesný 1000 Kč na víkend, neměli jsme smartphony apod. bohužel dnes potkáš v nákupních centrech a barech atd. daleko více dospívajicích než bylo v minulosti. Celkově se život posunul rychlým tempem do předu. Za druhé, generace která teď vyrůstá bavme se o lidech mezi 13-16 let sem určitě nezavítá, na mrtvou hru, dnes má doma výkonn počítač, který zvládne CS:GO každý a veškerý competition se odehrává tam. Nikdo už nenatáčí zajímavý videa na YouTube ani nestreamuje z 1.6 všechno je to dnes o GO. Jak už bylo řečeno, já osobně zde hraji pouze z nostalgie, CS:GO již nějaký rok nehraji, netrávím čas hraním - mám svůj osobní život. Jediné co mohu vytknout, ale to sem nepřiláká nové lidi je nastavení D2 serveru. Hitboxy otřesný - na to, že zde jede pouhá pětina z původních serverů by Kotel konečně mohl nastavit server FPS na 1000, tak abych s pingem 3 a FPS 300 trefil to kde mířím, a ne, že vyběhna lamka s mp a full-outem mi dá hlavu po tom co jí dostal 3x a stále žije.
Pozn. pro některé adminy, pokud někdo nejde plant 1vs5 po tom co si našetřil na AWP tak to opravdu není na slay/kick a zamyslete se nad sebou, už tak odradíte další lidi z polofukčního serveru. Za mě slay/kick pouze v případě kdy hráč stojí vyloženě na spawnu a zdržuje hru několik kol po sobě bezdůvodně.

vac
04-03-23, 07:26
Dobrý večer všem,
mě osobně je 29 let a už si ani nepamatuji kdy sem se tady po prvé připojil. Tento steam účet mám z roku 2013, ale server admin sem tady byl ještě nějakou dobu předtím. Ano, v té době byl věčně problém se bez VIP napojit na kterýkoliv server od 16:00 do 24:00. (pozn. v té době ještě nebylo CS:GO) Já osobně bych úpadek hráčů neházel na nikoho z admin teamu ani Kotla. Pokud si porovnám dobu někdy v roce 2008 a teď 2023 tak se značně i změnila realita v ČR. Za prvé, v roce 2008 nebyly doby kdy děti dostávaly kapesný 1000 Kč na víkend, neměli jsme smartphony apod. bohužel dnes potkáš v nákupních centrech a barech atd. daleko více dospívajicích než bylo v minulosti. Celkově se život posunul rychlým tempem do předu. Za druhé, generace která teď vyrůstá bavme se o lidech mezi 13-16 let sem určitě nezavítá, na mrtvou hru, dnes má doma výkonn počítač, který zvládne CS:GO každý a veškerý competition se odehrává tam. Nikdo už nenatáčí zajímavý videa na YouTube ani nestreamuje z 1.6 všechno je to dnes o GO. Jak už bylo řečeno, já osobně zde hraji pouze z nostalgie, CS:GO již nějaký rok nehraji, netrávím čas hraním - mám svůj osobní život. Jediné co mohu vytknout, ale to sem nepřiláká nové lidi je nastavení D2 serveru. Hitboxy otřesný - na to, že zde jede pouhá pětina z původních serverů by Kotel konečně mohl nastavit server FPS na 1000, tak abych s pingem 3 a FPS 300 trefil to kde mířím, a ne, že vyběhna lamka s mp a full-outem mi dá hlavu po tom co jí dostal 3x a stále žije.
Pozn. pro některé adminy, pokud někdo nejde plant 1vs5 po tom co si našetřil na AWP tak to opravdu není na slay/kick a zamyslete se nad sebou, už tak odradíte další lidi z polofukčního serveru. Za mě slay/kick pouze v případě kdy hráč stojí vyloženě na spawnu a zdržuje hru několik kol po sobě bezdůvodně.
Máš pravdu
A jako závěr přidat ňa ke mody na ded serveri a možná
Natočí m recenzí o tym jak sou serveri ví lepšené
A ke bych udělal reklamu na tento portál tak
By možná ta skupina Lídy zpátky došla
Noví zajímavosti noví Lídy

B3N
05-03-23, 13:22
Zdravím. Na tomto portále jsem byl členem komunity od roku 2011/2012. Za tu dobu jsem tady vystřídal mnoho hráčů, adminů a tři náboráře. Byl jsem aktivním členem serverů JB, Knife, Jump i klasických střílecích sekcí. V neposlední řadě jsem tu byl adminem který tady za roku udělil tisíce banů, adminem který se hádal s ostatními adminy a vždy si jel to svoje ovšem vždycky v tom nejvyšším zájmu pro tento portál a jeho hráče na uchování pořádku na serverech. Za mne je Samco naprosto v pohodě náborář, který ctí zásadu slušného chování a konstruktivního jednání se všemi bez rozdílů. To, že Kotelna v posledních čtyřech letech výrazně upadla v počtu hráčů, nedávám za vinu náboráři ani admin týmu, ale faktu, že cs 1.6 je na dnešní poměry velmi stará hra, která den ode dne příchazí o další a další bývalé aktivní hráče jednoduše prostě proto, že většina z těchto hráčů, které si pamatuji, z tohoto hraní vyrostla a má diametrálně odlišné zájmy. Druhým největším faktorem úpadku je skutečnost, že zde máme od nepaměti konkurenční portál gamesites, který je, ať už jsme se celé ty roky snažili sebevíc, prostě nejúspěšnější portál na cz/sk scéně. Každý vrstevník, se kterým se potkám irl a se kterým se náhodou začnu bavit o legendě zvané cs 1.6, zmíní gamesites namísto kotelny. Přijde mi z tvé strany hodně neférové přičítat úpadek aktivity hráčů právě Samcovi, protože jak já znám jeho, tak on je hodný člověk, který bere v potaz každou konstruktivní kritiku či poznámku týkající se typické náborářské práce. Mnohdy to neměl jednoduché a často si musel v otázkách náboru vybrat mezi jednou a druhou skupinou adminů s odlišnými pohledy na věc. V těchto případech, ať už vybral jakkoliv, vždycky tu největší kritiku snesl on. Můžete mu v soukromé konverzaci vypsat seznam všech nadávek, které znáte a i tak si dokáže zachovat chladnou hlavu. Musíš se smířit s tím, že cs 1.6 je mrtvá hra. Já jsem svoje nejlepší léta tady zažil v době, kdy byl problém se bez VIP napojit na jeden z šesti JB serverů kvůli zaplněnosti. V těhle podmínkách jsem zde zažil ta nejlepší léta. Dneska už je to jsou jen malé hrstky max po deseti hráčů na jednom serveru a to je například důvod můj, proč jsem absolutně ztratil zájem tady vůbec hrát. Už to prostě není ono. Čas udělal za své a je třeba pokročit dál. V životě by mě ale napadlo vinit za tento úbytek hráčů náboráře. On za to nemůže, to je prostě přirozený proces. Já si myslím, že za někoho, jako je on, můžeme být naopak rádi, že pořád kompletně neztratil zájem se tu o to starat tak kvalitně, aby to mělo ještě nějakou úroveň.

Krásne napísané až na jednu vec: ľudia s právami na JB tak trochu aj môžu za to, že niektorí tu už nehrajú ehm... Hunted ehm... No každopádne tu ani nemá veľmi zmysel vylepšovať servery pretože aj kebyže kvalita serverov stúpne, tak to priláka možno pár ľudí no určite to nebude tak ako kedysi keď sa oplatilo kupovať VIP len preto aby som sa dostal na server. sef, ak ti tak veľmi vadí úpadok hráčov tak skús poslať správu Mr. Beastovi nech natočí video o CS 1.6, to by hráčov prilákalo ale kto vie na akú dobu :D No ja si myslím že by skôr malo zmysel spustiť komunitné servery pre CS:GO keďže to hrá oveľa oveľa viac ľudí než 1.6.

Kaco
05-03-23, 13:33
No ja si myslím že by skôr malo zmysel spustiť komunitné servery pre CS:GO keďže to hrá oveľa oveľa viac ľudí než 1.6.

Pravda, no má to háčik. Kotel sa nebude o tie servery starať každým updatom čo príde do goučka. Akurát som sa ho to minule pýtal a toto mi odpísal.

sef
05-03-23, 13:50
Zzzz, ja som si dal tú námahu, vytvoriť zmysluplný príspevok s niekoľkými bodmi, ktoré som chcel rozobrať a poriešiť, namiesto toho sa tu robí zbytočný (síce zábavný) flame, ktorý nikam nevedie.

Jediný ktorému sa to podarilo poňať poriadne bol Hebrejec ktorý mi poslal slohovku do súkromnej správy, nečítal som to, pretože mňa netreba presviedčať o ničom + môj názor ako jednotlivca nemá takú váhu aby to za to stálo.

Bolo by prospešné, keby nejaký administrátor premazal flame a príspevky, ktoré sa opakujú s tým istým pointom.

Jedna vec, čo sa tu opakovala viac krát, bola niečo takéto
Samčo nemôže za to že tu nechodia noví hráči, 1.6 je dead Áno je dead, ale nie tak úplne.. Problém nie je ani moc to, že noví ľudia neprídu, väčší problém je, že hráči nie sú udržateľní na serveri.

Pretože komunita ktorú samco vytvoril je divná, nudná, podobná ako on, predsalen tu už niekoľko rokov úraduje... tak samozrejme že sa mu táto komunita bude podobať a nebude príťažlivá pre hocikoho kto by tu chcel investovať čas. Tento point by sa dal rozobrať ešte viac, ale úprimne, nechce sa mi tu tvoriť nejaké slohovky ktoré potom zabije vac jednoslovnou odpoveďou a nikto nie je schopný to vymazať.

Sweeeet
05-03-23, 16:00
Dobrý večer všem,
mě osobně je 29 let a už si ani nepamatuji kdy sem se tady po prvé připojil. Tento steam účet mám z roku 2013, ale server admin sem tady byl ještě nějakou dobu předtím. Ano, v té době byl věčně problém se bez VIP napojit na kterýkoliv server od 16:00 do 24:00. (pozn. v té době ještě nebylo CS:GO) Já osobně bych úpadek hráčů neházel na nikoho z admin teamu ani Kotla. Pokud si porovnám dobu někdy v roce 2008 a teď 2023 tak se značně i změnila realita v ČR. Za prvé, v roce 2008 nebyly doby kdy děti dostávaly kapesný 1000 Kč na víkend, neměli jsme smartphony apod. bohužel dnes potkáš v nákupních centrech a barech atd. daleko více dospívajicích než bylo v minulosti. Celkově se život posunul rychlým tempem do předu. Za druhé, generace která teď vyrůstá bavme se o lidech mezi 13-16 let sem určitě nezavítá, na mrtvou hru, dnes má doma výkonn počítač, který zvládne CS:GO každý a veškerý competition se odehrává tam. Nikdo už nenatáčí zajímavý videa na YouTube ani nestreamuje z 1.6 všechno je to dnes o GO. Jak už bylo řečeno, já osobně zde hraji pouze z nostalgie, CS:GO již nějaký rok nehraji, netrávím čas hraním - mám svůj osobní život. Jediné co mohu vytknout, ale to sem nepřiláká nové lidi je nastavení D2 serveru. Hitboxy otřesný - na to, že zde jede pouhá pětina z původních serverů by Kotel konečně mohl nastavit server FPS na 1000, tak abych s pingem 3 a FPS 300 trefil to kde mířím, a ne, že vyběhna lamka s mp a full-outem mi dá hlavu po tom co jí dostal 3x a stále žije.
Pozn. pro některé adminy, pokud někdo nejde plant 1vs5 po tom co si našetřil na AWP tak to opravdu není na slay/kick a zamyslete se nad sebou, už tak odradíte další lidi z polofukčního serveru. Za mě slay/kick pouze v případě kdy hráč stojí vyloženě na spawnu a zdržuje hru několik kol po sobě bezdůvodně.





Svatá pravda, servery ač jsou vytíženy málo, mohl by s tím kotel konečně něco udělat, dust se hraje jen jeden, a ty hitboxy jsou opravdu k pláči, navíc si platíme VIP proto aby nějaká udrzba mohla byt, ale sere see tady na to uplně, opravdu to chce něco udělat protože at děláme co děláme střílí to úplně kajsi doprdele, neříkám že za to může kotel nebo samco, ale taky tomu přispěje, že se o to nikdo nestara a servery jsou v žalostném stavu...

hofy
05-03-23, 17:36
Já bych to s dovolením uzavřel s odkazem na vyjádření Grakona. Je to zbytečný flame vůči člověku, který se tu jako jeden z posledních snaží udržet nějakou úroveň, takže to fakt nepotřebujeme číst. I vyjádření v podobě hlasů/příspěvků říká, že myšlenka autora tématu se nesetkala s valnou podporou.