PDA

Zobrazit normální verzi : Admin práva - DM FFA



MaRRaS-RoFl
02-06-12, 10:38
Zdravím,

jmenuji se Marek a chtěl bych u vás na DM FFA práva. Proč? Protože je tam stále nějaký cheater a snad nikdy jsem tam neviděl admina zakročit. Je mi 17, CS hraju asi 5. rokem a steam vlastním od roku 08, zkušenosti mám bohaté, že bych mohl rozdávat.
Jinak, k mojí aktivitě, hraju z dlouhé chvíle, přes den, přes noc, kdy je jen čas.

STEAM ID: STEAM_0:1:20371423; steam nick: braneac
Hraju tady poměrně dlouho, nicky si měním často ( snad postačí toto http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=327493 )
Cheatery poznám, už se okolo cs nějaký ten rok motám (zkušenosti - bývalý tdrom.cz, cs-hop.eu, funarena.eu, fucka.cz a mnoho dalších.)

No, myslím, že by to stačilo, vím, že bych měl dřív nahlašovat cheatery, ale opravdu, než spectovat, točit demo a pak psát na web nebo kam mě opravdu nebaví.
Tak teď už to je na Vás, díky za odpověď
MaRRaS-RoFl

ZEUS
02-06-12, 10:42
Četl si toto ? http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%9E%E1dost%ED-!!!

Pravděpodobně asi ne, je tam totiž napsáno, že musíš nahlašovat cheatery sem na forum, jak tak koukám, tak to je tvůj první post.
Zkušenosti pravděpodobně máš, zapracuj na těch demech a taky zvyš aktivitu na foru.

/edit: tahle žádost mě doslova rozesmála :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

http://forum.funarena.eu/viewtopic.php?f=11&t=27

MaRRaS-RoFl
02-06-12, 10:48
Četl, taky tam píšu, že na nějaké nahlašování kašlu.. Cheaterů tam je požehnaně a nebudu půl dne ve spectu a pak nahrávat dema, aby jste se ujistili, že poznám cheatera.. Když mi dáte práva, tak Vám jen pomůžu se těch cheaterů zbavit. Když jinak nedáte, tak nějakého cheatera vám natočím no - Jednoho hned nahlasím jen co dopíšu tohleto.
Ano, je to můj první post, na fóru aktivitu zvýším (zatím jsem tu neměl, co dělat).

/edit: Majitel je kámoš :D
/arogantní? Když myslíš :) Jinak kdybych měl točit demo u každého cheatera, tak u toho kompu sedím fakt dlouho :)

ZEUS
02-06-12, 10:50
Přijde mi, že jsi trochu arogantní nemyslíš ?
Když je jich tam požehnaně, tak proč nějakýho nenatočíš, popř. nenahlásíš ? To je takovej problém si dát reconnect a zmáčknout "6" a potom jít do konzole a napsat record cheater ? Tak jestli ti to dělá problém, tak jsem proti, takovýho admina tu vážně nepotřebujeme... Jsi pravděpodobně jeden z těch, co si nechtějí zkazit skóre i když tak je cheater, takže já jsem proti

rIDer
02-06-12, 11:07
Proti.


http://forum.funarena.eu/viewtopic.php?f=11&t=27

Už jenom tohle mluví za vše.

MaRRaS-RoFl
02-06-12, 11:09
To jsem nechtěl, jeden řekne, že jsem arogantní, že jsem ten, který si nechce kazit skóre a ostatní se toho chytnou. Ne, já jsem ten, který si chce zahrát a nenechat si kazit hru nějakýma takovýma lidma.

3k a Jerry
02-06-12, 11:15
Tím si chtěl říct že bys chtěl dávat bany bez dema ?
Nebo si chtěl říct toho natočím a toho ne ..
Proti..

MaRRaS-RoFl
02-06-12, 11:22
Ne, říkám, že mi to přijde jako zbytečná práce uploadovat dema, screeny, když je můžu jen natočit a když si napíšou o un, tak to upnu.

cFc|Lu!z
03-06-12, 15:54
Ne, říkám, že mi to přijde jako zbytečná práce uploadovat dema, screeny, když je můžu jen natočit a když si napíšou o un, tak to upnu.

Když ti přijde zbytečná práce uploadovat dema, tak mně přijde zbytečná práce dát ti pro.

MaRRaS-RoFl
04-06-12, 20:13
Budiž, chtěl jsem to zkusit, myslím, že by jste rozhodně nelitovali. Tak byste teda mohli apelovat na aktivitu adminů na tom serveru, podle mě je teda mizerná.

cFc|Lu!z
04-06-12, 21:13
Budiž, chtěl jsem to zkusit, myslím, že by jste rozhodně nelitovali. Tak byste teda mohli apelovat na aktivitu adminů na tom serveru, podle mě je teda mizerná.

My tě nechceme odradit, nahlas nějaké cheatery a ukaž nám tím svůj zájem o kotelnu, pak budeš mít ( alespoň u mě ) dveře do admin teamu otevřené.

Charon35
05-06-12, 11:51
Asi by bolo lepšie sa tu trochu poobhliadnuť. Ne sa prihlásiť na fórum s tým, že chceš práva, lebo "je tam nespočetne veľa cheaterov". Pritom nikoho nenahlásiť. + všetko ovládaš na 120%. To tu píše každý, aj ten, čo práve stiahol steam (čo tvoj prípad nie je).
Vieš, že admini nemajú voľný slot ani VIP zdarma?

Charon35
11-06-12, 19:16
http://csko.cz/forum/showthread.php?7592-Cheater&p=97506#post97506

OK, a čo tá aktivita na fóre? Pozná ho ešte niekto z hry?

MaRRaS-RoFl
12-06-12, 21:55
Na fórum už chodím, řekl bych, že mě ze hry nikdo nezná, jak říkám, nikdy jsem tam neviděl zakročit admina :)

dtr
20-06-12, 21:43
Věř mi, že by určitě litovali. Jako admin by si i tak musel haxora natočit. Následně až zabanovat. Tudiž jestli ti toto dělá problém, pak bys v admin teamu neměl co dělat. Samozřejmě proti

kashpi
21-06-12, 07:48
Viděl jsem od tebe nahlášený na foru 4 cheatery a u všech si měl uvedený, že má AB myslím, AB měl jen jeden maximálně. A u jednoho se to ještě nepodařilo prokázat, ale nejspíš je čistej. Nevím jestli máš tolik zkušeností aby si to poznal.
PROTI

Flopsaid
21-06-12, 11:22
proti.



Už jenom tohle mluví za vše.

no lol xd

Charon35
01-07-12, 15:35
Ako často chodíš teraz na DM ffa?

Charon35
21-08-12, 16:15
Nulová aktivita na serveroch.