PDA

Zobrazit normální verzi : [ situace k posouzení ] Slovan --> Hunted



Slovan
17-03-23, 20:01
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Hunted
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Dan - obchazeni'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_1:1:229826294'
[AMXBANS] Tvoje IP: '188.112.120.89'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'Slovan Bratislava' byl PERMANENTNE zabanovan.
Duvod: 'Dan -





Poznamka:






Dobry den, nepochopil som pricinu tohto banu. Bol by som rad za vyjasnenie situacie z akej priciny som dostal ban a zaco, ban som ziadny este nedostal. Ak mozem explikovat situaci ziadne cheaty nepouzivam je to zasluha cisto hrania v oblasti Hide 'N Seek,kz, Surf serverov. Bol by som rad za priskorenie situaci.

Hunted
17-03-23, 20:10
Ahoj, jedna se o dana, kterej opět už nějakou dobu obchází.

Adminům to dneska sepíšu do spešl forka.

E: Toho jsem si vědom Hofy, ale jde o Dana, kterej bude na 90% obcházet znovu, takže říct mu, podle čeho jsme na něj přišli neni dobrej krok.
O všem jsem se poradil s Burakem, takže by to mělo být v takto v pořádku.

InLoveSvK
17-03-23, 21:09
podľa reasonu banu asi nejde o tvoje skills z oblasti hrania Hide'N seek, kz ci?

hofy
17-03-23, 22:34
Ahoj, jedna se o dana, kterej opět už nějakou dobu obchází.

Adminům to dneska sepíšu do spešl forka.

Ahoj, důkazy tohoto typu dáváme veřejně, takže můžeš klidně prosím postnout zde.

Slovan
18-03-23, 12:42
krásne popoludnie prajem, príde mi to nemúdre a unáhlene z vašej strany ku mne. Stále nechápem príčinu banu za obchádzanie keďže tu až tak často nehravam, len vo voľnom čase neviem ani o akého obchádža ide chápem že ste si neni istý tým banom ale pochopte že táto sekcia je na žiadosť o unban,keď mi nepoviete ani príčinu či dokaz,tak je to hlupe ked sa nemám ani k čomu vyjadriť, ešte k Inlovovi,obraňoval som sa tým k adminovi Burak,pisal mi ze mám divný movement na NS hráča tak som len zdôraznil ze to je súčasťou praxe v oblasti tých daných serverov.

Burak1
20-03-23, 15:27
Ano, jedná se o obcházení.

Slovan
20-03-23, 15:55
prosim? Teraz naozaj neviem ci si robíte srandu, na vsetkych serveroch co som bol nemali problem s ničim a tu dostanem ban za obchadzanie? :DD čo to je šak vy vyzniete uplne hlupo. načo je potom táto sekcia ked sa neviete normalne vyjadrit? Dúfam že tu je ešte par normalnych a vyspelych ludi co budu mat aspon normalne argumenty, dakujem

Koprakek
21-03-23, 06:06
Ano, jedná se o obcházení.