PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na demo ] heh --> [I]n[L]ove[S]v[K]_



GigaGuy
20-03-23, 19:27
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 297460)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'script'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < heh >
[AMXBANS] Tvuj nick: heh
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:502381790
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:502381790
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 31.30.166.234
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 31.30.166.234
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < [I]n[L]ove[S]v[K]_ >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:







za co ban pls
dej unban
dik

Kaco
20-03-23, 19:44
Ahoj, myslím si, že veľmi dobre vieš za čo.

GigaGuy
20-03-23, 19:45
Nemyslím si.

InLoveSvK
21-03-23, 12:31
http://csko.cz/dema?UPD=iqA0IaDU

asteb
21-03-23, 16:45
tady je jasno s tim sgs

GigaGuy
21-03-23, 16:49
Zdravím,

chtěl bych se aspoň nějak obhájit.

Projížděl jsem obecná pravidla na servery, která jsou přístupná na webu a nemohl jsem dohledat zákaz zapínání fps_override 1 na JB serverech. (viz screen, bod 15.)
Pro jistotu jsem se chtěl kouknut na pravidla přímo ve hře, jestli to tam není napsáno, ale také jsem se nedohledal. (viz screen, bod 16. , poskytnutý mým přítelem)
Nemyslím si, že 2-3 volně přístupné příkazy se dají považovat jako výše zmíněné "scripty".

Prosil bych o ukázání/navedení na pravidla, které poukazují na zákaz unlockování fps na JailBreak serverech.
V případě, že nikde nic takového není napsáno, prosil bych o sjédnání unbanu a o opravení pravidel.

S pozdravem,

heh

Screeny:

https://ctrlv.cz/qwK3
https://ctrlv.cz/TAMX

InLoveSvK
21-03-23, 17:12
Ufff, ešte že tak týždeň neustále vyskakovalo toto čo videli jak admini, tak ty sám,

hrac heh - Nepovolene nastaveni fps_max 1000.000 u hrace heh (1000.000000)
hrac heh - Nepovolene nastaveni fps_override 1.000 u hrace heh (1.000000)

Vidím tam nepovolené nastavení jak zvýšených fps tak override, tak čo tu splietaš že si nemohol najsť nejaký zákaz keď si to videl vždy keď si si zapol a ešte ti to bolo náramne smiešne?:D:D
Z môjho pohľadu - FPS nieje možné odomknúť "čisto" ale iba skrz nejaký cheat v tvojom prípade.

heh a admini mají vpíči
heh já to právě používám furt
heh tobě fungujou ty fps? - skrz chatlog asi súdim, že si moc dobre vedel čo robíš a bolo ti to nejak jedno

Za mňa citer. proti UB:) počkaj si na vyjadrenie ďalších

Fellow
21-03-23, 17:49
Proti ub.

Kaco
21-03-23, 18:07
Tak si to zhrniem,
1. Prv ani len netušíš o čo sa jedná a keď sa sem vloží demo tak sa chceš aspoň obhájiť?
2. Ideš sa "obhajovať" na nejakú "chybu" v pravidlách aj keď sa pri tvojom zapínaní/vypínaní zobrazuje na JB v chate: hrac heh - Nepovolene nastaveni fps_max 1000.000 u hrace heh (1000.000000) alebo hrac heh - Nepovolene nastaveni fps_override 1.000 u hrace heh (1.000000)? Nauč sa čítať.
3. V chate v deme ale aj celkovo v tvojom chl. je dosť jasné, že si si bol vedomý toho čo robíš a mal si z toho posmešky.

Či už tvoj script alebo voľne prístupné príkazy ťa zvýhodňovali nad ostatnými legit hráčmi. Proti UB.

GigaGuy
21-03-23, 18:09
Ufff, ešte že tak týždeň neustále vyskakovalo toto čo videli jak admini, tak ty sám,

hrac heh - Nepovolene nastaveni fps_max 1000.000 u hrace heh (1000.000000)
hrac heh - Nepovolene nastaveni fps_override 1.000 u hrace heh (1.000000)

Pokud vím, tak není žádný určený trest za "nepovolené nastavení". Trest je určený vaším protection systémem, kdy hráč po chvíli, při "nepovoleném nastavení", dostane kick ze serveru na nějaký určitý čas.
V tom případě bych tenhle argument nebral jako zcela validní. Nevidím důvod trestat hráče s "nepovoleným nastavením" permanentním odebráním přístupu k serveru.


Z môjho pohľadu - FPS nieje možné odomknúť "čisto" ale iba skrz nejaký cheat v tvojom prípade.

Z mojeho pohledu - FPS se dají odemknout "čisto" i bez použítí jakýkoliv hacků, cheatů.

Možná v TVÝM případě, se FPS NEDAJÍ odemknout "čisto" bez použití cheatů.
V MÉM případě, se fps DAJÍ odemknout "čisto" i bez použití jakýkoliv cheatů.

V tomhle případě je znalost či neznalost hry také výhodou či nevýhodou. :)
To, že se mi nepřepisujou hodnoty nastavení, není žádný script, hack, ani nic jiného. Kicku ze serveru se stejně ve finále nevyhnu. :)

---------------------------------

V tom případě se stále držím názoru, že by byl UB a přepsání pravidel více než vhodné. :)
+ Rád bych vysvětlení od těch, které hlasujou proti UB. :) Když už vedou tenhle portál admini, tak aspoň pořádně. :hypocrite:


Proti ub.

Děkuji za váš čas,

heh

asteb
21-03-23, 21:29
Jako chápu že na některých serverech by mělo zůstat 100, ale je zde mnoho serverů, kde by fps lock na 100 nemusel být.

problem solver ses to ne ze ne ale seres se i na jump mimo jb a to me sere. ze das pred launchem inject neni takova herni znalost. sgs je cheated, rozebira se tady jestli je vic fps na jb ok nebo ne, to je mozna tema -neznam mod, nicmene neni ok ten emulator. i pruvodce kromerizskeho zamku a zmrzlinarka pred nim si vsimne jak se strafama musis brzdit aby se ti to nerozjelo protoze z toho pali oci to videt. jeste rekni ze k tomu ducku to mas na altu a poseru se

GigaGuy
22-03-23, 03:59
problem solver ses to ne ze ne ale seres se i na jump mimo jb a to me sere. ze das pred launchem inject neni takova herni znalost. sgs je cheated, rozebira se tady jestli je vic fps na jb ok nebo ne, to je mozna tema -neznam mod, nicmene neni ok ten emulator. i pruvodce kromerizskeho zamku a zmrzlinarka pred nim si vsimne jak se strafama musis brzdit aby se ti to nerozjelo protoze z toho pali oci to videt. jeste rekni ze k tomu ducku to mas na altu a poseru se

To co si napsal nemá vůbec smysl a to nebudu řešit ani jakým stylem je to napsaný...
Absolutně netuším kde si vzal, že to "sgs je cheated". Očividně si nikdy neviděl sgs na víc fps jak je 100, nebo sám to sgs neumíš.
Není žádný inject, emulator, client, hack... koukám, že je těžký něco vymyslet, když dojdou všechny argumenty. :blink:

A když jde o to tvoje "brždění strafů", tak dokonce i průvodce kroměřížského zámku ví, že na Demu za Spectatora oproti Demu za Hráče, jde vidět jemný delay při pohybu myši.
To znamená, že se nesnažím "brzdit" abych se nerozjel, jenom na Spectator Demu je ten pohled malinko jiný.
Jako "Server Adminovi" by se ti tahle znalost taky možná i hodila. Pochybuju, že si mě viděl strafovat mimo dema.

V tom případě bych tyhle argumenty také nepovažoval za úplně promyšlené a validní... :hypocrite:

--------------------

Stále si stojím za UB! :happy:
Díky za čas a přeju pěkný den.

S pozdravem,

heh

InLoveSvK
22-03-23, 05:08
Svojim spôsobom má pravdu, keďže si si skákal jak borec na serveri kde je max 100fps rýchlosťou tipujem 400+ s povolenými fps ktoré skrz konzolu nemáš šancu odomknúť xd rovno sa môžeš priznať že si používal nejaký program alebo akú srandu skrz čo si si prepinal fpska:-)

GigaGuy
22-03-23, 11:26
Svojim spôsobom má pravdu, keďže si si skákal jak borec na serveri kde je max 100fps rýchlosťou tipujem 400+ s povolenými fps ktoré skrz konzolu nemáš šancu odomknúť xd rovno sa môžeš priznať že si používal nejaký program alebo akú srandu skrz čo si si prepinal fpska:-)

Už si nejsem ani jistý, zdali si četl vůbec moje zprávy. Pro záchranu tvého času ti dolu připomenu část, kterou tvoje ego nedokáže příjmout. Váš lock na FPS v podstatě ani nelockuje, je to tak bolestivý slyšet?
Nepotřebuju k tomu žádný program, ani script. Jediný co se tu dokáže, je prostý ukazování a obviňování bez dalších jiných argumentů. Poukazujíc všichni na mě, přitom já nejsem ten chybný, který by si měl něco opravovat.
Místo všech těch keců a primitivního psaní by jste se mohli kouknout spíše na sebe. Ani jediný projev snahy. Nechci tady nijak na nikoho atakovat, ale už to začíná být jemně směšný. :slap:


Z mojeho pohledu - FPS se dají odemknout "čisto" i bez použítí jakýkoliv hacků, cheatů.

Možná v TVÝM případě, se FPS NEDAJÍ odemknout "čisto" bez použití cheatů.
V MÉM případě, se fps DAJÍ odemknout "čisto" i bez použití jakýkoliv cheatů.




Nemyslím si, že 2-3 volně přístupné příkazy se dají považovat jako výše zmíněné "scripty".


Zkus to zvážit, cukrouši. ⬆️

---------------------------------

Díky za čas, kluci. :happy:
Čekám na další várku vymyšlených blbostí.

S pozdravem,

heh

InLoveSvK
22-03-23, 12:53
Váš lock na FPS v podstatě ani nelockuje, je to tak bolestivý slyšet?
Nepotřebuju k tomu žádný program, ani script.


https://ctrlv.link/bHkE

Tak to máme asi každý iný FPS lock, kedže mne to okamžite locknulo na 60 po tom ako som si tam hodil :D:D

Máš program skrz ktorý cheatuješ, keby to máš v configu, presne tento text ti vypisuje každých pár sekúnd in-g, tebe to vždy napísalo iba keď si si prepnul fpska, pre záchranu času sa sem už nebudem ani vyjadrovať tak si počkaj na ďalších, moju odpoveď si dostal hore.

GigaGuy
22-03-23, 13:42
Tak to máme asi každý iný FPS lock, kedže mne to okamžite locknulo na 60 po tom ako som si tam hodil :D:D
Máš program skrz ktorý cheatuješ, keby to máš v configu, presne tento text ti vypisuje každých pár sekúnd in-g, tebe to vždy napísalo iba keď si si prepnul fpska

Tady jde vidět jak moc si vytrvalý a dedikovaný najít tu nejvíc blbou díru, kterou máte v systému. Podle mého názoru by to mělo být poznat i z kódu, ale v tom si nejsem zcela jistý, čiže do toho vám kecat nebudu. :hypocrite:
Každopádně, klidně si buď ignorant a mysli si, že mám "program na cheatování", pokud ti to ušetří tvoje křehké ego. Klasický člověk, který nevidí za svojí pravdu, tleskám.

Zkus si prosím přečíst tuhle tvojí část ještě jednou a taky ti to možná i jednou dojde. Očividně nebudeš ten nejbystřejší. Hodně štěstí! :taunt:



Máš program skrz ktorý cheatuješ, keby to máš v configu, presne tento text ti vypisuje každých pár sekúnd in-g, tebe to vždy napísalo iba keď si si prepnul fpska

--------------

Jenom doufám, že na konci téhle debaty dostanu omluvu. :yay:
Zase díky za čas, chlapci. :D :D

S pozdravem,

heh

Ejo
22-03-23, 16:56
Vzhladom na to, že si si vedomý toho, že je na danom serveri určený nejaký lock na FPS, ktorý keď obídeš ťa upozorní na nedovolené nastavenie, ako aj na skutočnosť, že keď ťa to zo servera kickuje pre upozornenie, že používaš nedovolené nastavenia si sa tieto upozornenia rozhodol ignorovať, si myslím, že je ban oprávnený a som proti udeleniu UB. Možno niekde inde ťa budú vítať s otvorenou náručou a tešiť sa z toho, keď budeš obchádzať povolené nastavenia. Veď taktiež používanie napríklad takého WH je v pohode, veď ti to samé nestriela a keby predsa tvorcovia nechceli aby si ho používal, tak by preprogramovali celú hru aby to možné nebolo však? ;) tak skús niekde kde sa im táto tvoja logika páči, veľa šťastia :)

GigaGuy
22-03-23, 18:15
Vzhladom na to, že si si vedomý toho, že je na danom serveri určený nejaký lock na FPS, ktorý keď obídeš ťa upozorní na nedovolené nastavenie, ako aj na skutočnosť, že keď ťa to zo servera kickuje pre upozornenie, že používaš nedovolené nastavenia si sa tieto upozornenia rozhodol ignorovať, si myslím, že je ban oprávnený a som proti udeleniu UB. Možno niekde inde ťa budú vítať s otvorenou náručou a tešiť sa z toho, keď budeš obchádzať povolené nastavenia. Veď taktiež používanie napríklad takého WH je v pohode, veď ti to samé nestriela a keby predsa tvorcovia nechceli aby si ho používal, tak by preprogramovali celú hru aby to možné nebolo však? ;) tak skús niekde kde sa im táto tvoja logika páči, veľa šťastia :)

1. Konečně srozumitelná odpověď.. ale i přesto mi tam pár věcí nesedí. :yay:


2. Možná jsem ignoroval opakovaně upozornění, ale stále si nemyslím, že tohle je případ k perma banu. :) Můžu mít vsync na 1 a jsem si jistý, že ban nedostanu, tak v čem je rozdíl?
Přirovnávat něco takovýho k WH? Trošku přehnaný, nemyslíš? Moje logika je zlá, ale ta vaše je naprosto geniální. :D Číslicovka by byla vaše!

Čím víc tady toho čtu, tak ani vy pomalu nevíte za co jsem dostal ban. :) Jeden sgs scripty, pak mám program, pak FPS, jeden zmatenec emulátor. Tak jak to je, kluci? Chtělo by to verdikt. :)
Neříkal bych tomu ani obcházení... doslova ten lock prostě nefunguje, to je rozdíl. Co jsem koukal, tak moc lidí nedostalo perm ban za fps_override 1. + Ban za fps na HnsTraining - kdo tady mluvil s logikou?
Jít o interní/externí cheat, neřeknu ani slovo, ale být natolik líný pohnout jakýmkoliv prstem a dělat s tím něco, tomu říkám extrém.

Když se vrátíme k tvému příkladu, tak přeci když se objeví ve hře nějaký bug, nějaká chyba, tak tvůrcové URČÍTĚ nemají žádný zájem to opravit. Vůbec netušíš o čem píšeš. Teď Pardon! Ale s prominutím si sereš do huby. (Nevím už jak to napsat slušně)

Řešit jedince, pecka, ale co řešit problém? No Kotelna v žádným případě. :taunt:

----------------------
Buď UB, nebo aspoň zkrácení. :) Vy chlapci už nevíte co psát. :wall:
Přejí pěkný den.

S pozdravem,

heh

Ejo
22-03-23, 18:33
Myslím si, že môj názor som vyjadril dostatočne jasne a zrozumiteľne, v prípade, že rozhodne "vyššia moc", že to je v poriadku a súhlasia s takýmto tvojim spôsobom hry tak ok. Ale môj názor je naďalej, že som proti UB a to z vyššie popísaných dôvodov. Ďalej sa nemám k čomu vyjadrovať, nakoľko by sme si tu mohli argumentovať každú blbosť v bodoch od 1. po bod XYZ. donekonečna a pekne si ich číslovať ako si to urobil aj ty :)

Znovu ti prajem veľa šťastia a aj ja tebe prajem pekný deň!

S pozdravom,

Ejo

InLoveSvK
22-03-23, 19:00
problém sme vyriešili, máš ban.

GigaGuy
22-03-23, 19:07
problém sme vyriešili, máš ban.

To je určitě ten problém, to si uhádnul. :clap:
GL, snad si nebyl pohoršen nebo ublížen. :mml:

----------------------
Nevadí, to se taky stává. :smart:

S pozdravem,

heh

SuperMario
24-03-23, 09:44
Nevim o co se snazis. Byl si na FPSka upozornen spoustukrat, dokonce i banem a stejne v tom pokracujes, jen s tim, ze si davas pozor na to, aby admini, kteri te na to upozornovali, nebyli na serveru. Moc dobre vis, ze diky tomu ses schopnej byt rychlejsi nez ostatni a porad toho zneuzivas. Cituji tebe "ale tak stačí si udělat svůj fps unlock a to je též takovej sh".
Pevne doufam, ze ti ten ban zustane, zaslouzis si ho.

plejerplejer
02-04-23, 23:32
Nepodváděl jsem...tak jo ale jen jednou...tak jo víckrát ale málo...tak jo víckrát hodně, ale nevšiml jsem si...tak jo, podváděl jsem často, hodně, všiml jsem si, ale vlastně to není podvod.
JE TO PODVOD, JE TO CHEAT A JE TO NA PERMU.
Možná ti to pomůže v životě, že ze všeho se vykecat nejde.
Normální člověk aspoň napíše, že to udělal a že toho lituje, nebo že to byl brácha nebo táta, ale ty zapíráš jak zkušený recidivista. Nemáš tu co dělat.
Sorry, že vám hoši kecám do vašeho modu... ;-)

GigaGuy
04-04-23, 07:22
Nepodváděl jsem...tak jo ale jen jednou...tak jo víckrát ale málo...tak jo víckrát hodně, ale nevšiml jsem si...tak jo, podváděl jsem často, hodně, všiml jsem si, ale vlastně to není podvod.
JE TO PODVOD, JE TO CHEAT A JE TO NA PERMU.

Velice inteligentní odpověď. Pokud sám vím, tak si přes celou debatu držím svojí jedné věci. Většina z vás mě tady mrdá za jiný důvody, pomatenci. Nejhorší jednota u nás. :laughing1:
Ale přece jenom, kdybych byl v téhle komunitě takhle dlouho, tak už mám taky IQ na bodu mrazu. :taunt:

Nebudu tady pošťuchovat.. ta pauza tady a částečné zapomenutí na tenhle thread mi dělala o mnohem lépe na mojí psychickou stránku.
Čiže nebudu rozepisovat sáhodlouhé zprávy a romány, ať se trochu ušetřím. Podle mého už tady bylo všechno řečeno. :idea:

Díkes chalani :drinks:
Přeju pěkný den!