PDA

Zobrazit normální verzi : turnaj



gooder
02-06-12, 13:06
mysím že by bola celkom zábava a dobrá hra urobiť na furien serveroch turnaj ....
bolo by to normálne ako to chodí teraz ibaže by sa hralo na 15-20 kôl a ten kto by mal viac zabití za svoj tym,ten by vyhral..
len je tu problem... bolo by to treba aby to sledovali stále admini a zapisovali si kdesi kto kedy vyhral lebo na furienku to neni dobré pri vymene tymov sa nevymenia zápisy v hre a je to celé zle
myslím že by to zlákalo hráčov

3 male prasatka a Vlk
11-09-12, 16:13
hm turnaj ake tymy hned Slezo Dexter jirka marsoun spolu ne ?

Prasacko
11-09-12, 16:20
Napad to neni zly ale na furienku je celkovo malo adminov a este organizovat turnaj... no neviem.

gre
11-09-12, 16:44
Skôr by som prijal AWP turnaj :)

Kiper42
26-09-12, 19:35
J bi som prijal turnaj na knife alebo dust only :P tak dajte vediet ked sa bude nejaki konat :P

*srsen*
26-09-12, 20:20
J bi som prijal turnaj na knife alebo dust only :P tak dajte vediet ked sa bude nejaki konat :P
Knife máš teď v sobotu.
Jinak bych taky uvítal turnaj ve Furien Modu.

Ridik :D
26-09-12, 21:11
turnaj ve furienu sice neni nejhorsi napad ale je to temer to same jak turnaj v zommbie modu turnaje by meli probihat v obyc modech jako je knife class (deathrun surf popripade tam jde zavodit) ale furien je od drzku to same jak kdyz na zm si nekdo schopnej veme zombie lide nemaji temer sanci jinak za zkousku to stoji

*srsen*
26-09-12, 21:24
turnaj ve furienu sice neni nejhorsi napad ale je to temer to same jak turnaj v zommbie modu turnaje by meli probihat v obyc modech jako je knife class (deathrun surf popripade tam jde zavodit) ale furien je od drzku to same jak kdyz na zm si nekdo schopnej veme zombie lide nemaji temer sanci jinak za zkousku to stoji
Jedna věc tu je špatná Ridiku,není server,leda,že by se bloknul jeden z přítmoných furienů co jsou teď a hrálo by se tam,ale u toho se musí hodně myslet,2 lidi to nezvládnou.

pex0N
26-09-12, 21:55
Určitě by to nebyla špatná zkouška;)

MARTiii
26-09-12, 22:03
zbytecna ztrata casu

Charon35
26-09-12, 22:55
Furien? No neviem... Tak to už čakám len návrh na turnaj v JailBreaku.:biggrin:

Ridik :D
27-09-12, 01:34
Ten uz tu myslim byl :d

Kiper42
27-09-12, 05:56
a kde sa muožem zaregistrovat ?????? alebo nieco take ?? :P

*srsen*
27-09-12, 06:02
zbytecna ztrata casu

Zbytečná ztráta času je Knife,je to hra o hovně,chodíš jak krypl furt dopředu a zmáčkneš občas pravé tlačítko myši,dej mi pointu této hry.

Slunicko
27-09-12, 06:39
Mily srsen knife neni tak lehky jak si myslis kdyz rikas ze je to tak jednoduche zkus se zaregistrovat do toho knife turnaje a s tvoji taktikou chozenimm dopredu a mackani mouse2 urcite vyhrajes..je to uplne stejna pointa jako treba strileci server na fy mapach proste se snazis aby tvuj team vyhral a ja furien nehraju ale myslim si ze tam de o to tky ne?

*srsen*
27-09-12, 08:00
Mily srsen knife neni tak lehky jak si myslis kdyz rikas ze je to tak jednoduche zkus se zaregistrovat do toho knife turnaje a s tvoji taktikou chozenimm dopredu a mackani mouse2 urcite vyhrajes..je to uplne stejna pointa jako treba strileci server na fy mapach proste se snazis aby tvuj team vyhral a ja furien nehraju ale myslim si ze tam de o to tky ne?
Ale Slunicko o to tady jde,Marti napsal,že je to ztráta času,proč není ztráta času Knife turnaj? Jinak ve všem je to skoro stejný,1 team se snaží zabít druhý.

perry
27-09-12, 09:49
Zbytečná ztráta času je Knife,je to hra o hovně,chodíš jak krypl furt dopředu a zmáčkneš občas pravé tlačítko myši,dej mi pointu této hry.
Sezen si 5 lidi, registruj se a uvidis, jak dostanes na prdel, ty "ztrato casu"..

Charon35
27-09-12, 09:50
Ale Slunicko o to tady jde,Marti napsal,že je to ztráta času,proč není ztráta času Knife turnaj? Jinak ve všem je to skoro stejný,1 team se snaží zabít druhý.

Knife je dafault CSka. Furien je upravený mód, ktorý dosť ľudí ani nepozná. Pochybujem, že sa do toho niekto z adminov pustí.

krutik ha ha :D
05-10-12, 22:08
Sem PRO tento turnaj rád hrám Furien !!!

QyXo
10-10-12, 16:23
Furien turnaj...bolo by to super...akurát, že keď sa vyskladá team....ako sa vyššie spomínalo...marsoun...Jirka...Slezo a pod. ....tak hociaký team by len so šťastím mal neaké zabitia :D ...

*srsen*
10-10-12, 16:40
Furien turnaj...bolo by to super...akurát, že keď sa vyskladá team....ako sa vyššie spomínalo...marsoun...Jirka...Slezo a pod. ....tak hociaký team by len so šťastím mal neaké zabitia :D ...

Oni ti 3 se asi znají,ale i my slabší by sme mohli mít tým dobrý,a snažit se.
Nejdůležitější není vyhrát,ale zůčastnit se.

DarwiN
07-11-12, 20:19
Lol srsen ma pravdu knife je ..ale ten turnaj je doby napad a servery sa daju rezervovat :)