PDA

Zobrazit normální verzi : Semi-Auto střelba



aIree
22-04-23, 13:04
Zdravím, již je to dlouho co mě napadla tato malá vychytávka, ale dnes mě napadlo ji sdílet =) "Semi-Auto" střelba se může velmi hodit, pokud je potřeba střílet do dálky - jako např. Dust II long, kde na nějaký spray s ak-47 můžete zapomenout, a tak je tu tento jednoduchý alias.

//Semi-Auto střelba - by aIree
/-Zap. / Vyp.
alias "DA.z/v" "DA.z"
alias "DA.z" "bind mouse1 +DA; cl_crosshair_color 150; alias DA.z/v DA.v"
alias "DA.v" "bind mouse1 +attack; cl_crosshair_color 250; alias DA.z/v DA.z"
bind "mouse3" "DA.z/v"
/-Střelba
alias "+DA" "+attack; wait; -attack"
alias "-DA" "+attack; wait; -attack"

Vysvětlení:
Po stisknutí mouse3 (kolečka) se vám přepne mód na Semi-Auto, když stisknete tlačítko pro střelbu, vystřelíte jeden náboj, když ho pustíte, vystřelíte opět jeden náboj, s troškou cviku super užitečný =) Stisknutím kolečka podruhé přejdete zpět do Full-Auto módu.
Pozn.: Občas se mi stávalo, že jsem zapomněl jaký to mód mám vlastně aktivní a několikrát mě to i překvapilo, když jsem náhle potřeboval sprayovat - a ejhle =D Tak jsem přidal takovou drobnost. Pokud budete mít běžný mód, váš crosshair bude "světle" červený, pokud ale přepnete na Semi-Auto, crosshair nabyde tmavě červené barvy =)
Pokud nemáte zájem o změny barvy crosshairu, z aliasů odstraňte příkazy cl_crosshair_color x;. A teď už jen s radostí do toho =) Pokud to pomohlo nebo máte dotazy, můžete se mi ozvat tady, nebo třeba na discord, Janleitner#8009 ; příp. E-mail honzaleitner004@seznam.cz , budu rád =)
PS.: Zde je odkaz na minulý alias - zmenšení crossu při ducku i s cl_dynamiccrosshair 0 =D https://csko.cz/forum/showthread.php?70983-Zmen%9Aen%ED-crosshairu-p%26%23345%3Bi-skr%26%23269%3Ben%ED-s-cl_dynamiccrosshair-0