PDA

Zobrazit normální verzi : Super Hero lvl40



dadovinak1234
21-06-23, 16:34
Dobrý den dámy a pánové , mám takový menší návrh pro Mistra Kotla jestli by nemohl udělat v SH lvl 40 rank jak to bylo za starých času myslím si že se to začíná rozjíždět docela dost lidi chodí o víkendu hrát SH takže podle mě je to na dobré cestě a pokud by se začal rank od znova tak nevadí tím líp pro nové hráče aby měly , když to řeknu takhle nějakou motivaci a není problem abych třeba na fb udělal reklamu a nalákal lidi na SH lvl 40 ale ted podle mě nezáleží na mě ale na vás dámy a pánové , a hlavně také záleží na kotlu :)

Takže vás žádám a hlavně kotel udělejte rank na SH lvl 40 děkuji moc sice vím že to zabere hodně práce ale my vám věříme že to dáte
BTW: Lidičky zkuste si to taky zahrát, sice pro někoho je to kravina a pro někoho zase zábava... stejně jako pro mě je to zábava

Přeji vám hezký zbytek dne s pozdravem

*BuFu*Kapusta*Killer

na to jak jsem to napsal nehledte děkuji a na hrubky taky ne :))

Kotel
24-06-23, 10:45
Už jsem tam řešil několik problémů, protože to bylo balancované na level 20 a někteří hráči zneužívají toho, že nižší level nemá šanci zabít max level. Stává se, že 1 hráč veme max level a začne farmit low levely, dokud se server nevyprázdní. S rankem by to bylo ještě horší.

dadovinak1234
24-06-23, 12:27
přávě že ne já třeba s lvl 20 zabíjel 40 lvl dá se to ale prostě někteří děti chtějí flexit s lvl 40 ale hlavně jde o zábavu a né o to se vztekat u hry víš jak to myslím a hlavně rank by dodal lidem jakože naději na postup do topky třeba když to podám takhle ale to už je každého názor ale třeba počkat než ta lvl 40 odejde tak muže v klidu expit na botech nebo na hráčích jako já osboně nezabijím low hráče nechám je prostě expit ale proste se tu najdou tací kteří prostě flexí no ale s tím bohužel nic neuděláme a bylo to i dříve i když byl rank a lidi s 20 lvl zabijeli 40 jak nic akorat ted to hraje mín lidi protože někteří už mají rodiny a tak no...

dadovinak1234
24-06-23, 13:23
a také zaleží na vás jak se k tomu postavíte jestli uděláte rank nebo prostě ne vy jste šef já jsem ten co dává otázky a říka tak jak to je :doge: