PDA

Zobrazit normální verzi : ratty2007



ratty2007
25-06-23, 20:10
Vypis z konzole:


DobrĂ˝ den, žádám od unban na arogant. (arogant a hned vedle je teÄŤka) vydával jsem se za nÄ›j, a myslel jsem si Ĺľe to bude velká legrace ovšem nebyla proto se omlouvám za moje špatnÄ› chovánĂ prosĂm o mistra neboli pana Hebrejce aby mi dal unban, s pozdravem ratty2007





Poznamka:






Dobry den, zadam od unban na arogant. (arogant a hned vedle je tecka) vydaval jsem se za nej, a myslel jsem si ze to bude velka legrace ovsem nebyla proto se omlouvam za moje spatne chovani prosim o mistra neboli pana Hebrejce aby mi dal unban, s pozdravem ratty2007

Hebrejec
25-06-23, 20:39
Zdravím.

Chýba ti výpis z konzole. + Prísť ku ct, vystrieľať troch náhodných hráčov a utiecť mi nepríde ako zábava. Ub tým pádom nečakaj. Maximálne skrátenie ak by ostatní admini súhlasili, nakoľko z mojej strany mi príde ban uvedenej dĺžky hodný tvojmu priestupku.

E: z dôvodu ospravedlnenia a uznania si chyby som pristúpil ku skráteniu. Nech sa to už neopakuje a ponaučenie, čo je sranda a kde sranda už končí si hádam pochopil.

Prajem pekný deň.

Kaco
25-06-23, 21:14
Jedná sa o tento (https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=297900) zákaz k CT. Keďže sa jedná o jeho prvý zákaz k CT kvôli MFK a slušne sa ospravedlnil, tak som kľudne za skrátenie na 1 týždeň.

E: Ban dávno vypršal. Považujem za vyriešené. Lock.