PDA

Zobrazit normální verzi : HORVI14



HORVI14
20-07-23, 14:37
Vypis z konzole:


hele Admin Potichu my dal ban neprávem na 480 minut a to jsem byl jen na surfu jsem se tam jakoby bugl ( stal jsem na surfu jakoby) a byla to mapa jail_leyawiin_fix a tam jak je ten surf tak tam jsem stal na to surfu pak ma zacal shazovat necim a dal my ban tak prosím vás dejte mu ban protože my dal ban za nic děkuju







Poznamka:






hele Admin Potichu my dal ban nepravem na 480 minut a to jsem byl jen na surfu jsem se tam jakobu bugl ( stal jsem na suruf jakobz) a bzla to mama jail_lezawiin_fix a tam jak je ten surf tak tam jsem stal na to surfu pak ma zacal shazovat necim a dal my ban tak prosim vas dejte mu ban protze my dal ban za nic dekuju.

HORVI14
20-07-23, 14:37
hele dejtu mu za to ban děkuju

Hunted
20-07-23, 15:19
Ahoj, ban si dostal za svůj chatlog + perma zbytecny zpravy do ! a i za tuhle situaci.
Bylo cca 4t vs 1ct, tys utekl a jdeš kempit na surf (neměl si zbran a ct nevědělo kde si) 5x jsem tě shodil at tam nelezeš a stejně ses tam vrátil a ještě si mi nadával. Za to chování jsem tě taky 4x napomenul + si na tebe stěžovali aj hráči a po banu chtěli ať ti dam delší.

Hebrejec
20-07-23, 19:14
Zdravím.

Za normálnych okolností by som dal kill, no pri tvojom opakovanom spame cez "!" a chatlogu, keď sa ťa snaží admin napomenúť tiež stojím za tým že je ban v poriadku.

Prajem pekný deň.

Kaco
07-08-23, 13:55
Ban bol OK a navyše, sám som ťa teraz pred pár dňami zabanoval za spam do "!" tak si na to dávaj bacha. Považujem za vyriešené. Lock.