PDA

Zobrazit normální verzi : TlacenkaSCibuli



TlacenkaSCibuli
20-07-23, 14:37
Vypis z konzole:


'milujem hunteda' byl zabanovan na '1 den'.
Duvod: 'Provokace/demence'
By admin potichu

Moje STEAMID: STEAM_0:1:51787476





Poznamka:






Vysvetli mi ako niekto ako Hunted moze dat ban niekomu kto si da nick Milujem hunteda? Neboli to ani ziadne urazky ani nic. Ja si uz dlhsie myslim ze Hunted ma komplexy ale teraz mam pocit ze to tak realne je.Ja ho mam rad chalana a dal mi ban za "demenciu". Diky za vyriesenie.

UNHCZ
20-07-23, 14:54
Hunted je homofób, proto ti dal ban a nebo jsi dement a dělals bordel. Ban v pořádku

TlacenkaSCibuli
20-07-23, 14:55
Robil som bordel len kvoli tomu ze som si dal nick milujem hunteda? To je "robenie bordelu"? Tak to GG :doge:

Hunted
20-07-23, 15:16
Čau, pokaždý co si na serveru chováš se jak jouda. Nadávky, hádky atd. Když ti něco chci vysvětlit akorat arogantně pičuješ a jedeš si dál.
Ano, dal sis nick "milujem Hunteda". Já jsem ti ho 2x změnil a řekl jsem ti ať si ho nedáváš. Po 3. sis ho dal znova a začal mít kecy, že proč bys to nemohl mít atd. + ty vaše šaškárny pár dní zpět co jsem našel v chatlogu a většinu potrestal
Můžem citovat pravidla "Urážky a provokace členů AT budou tvrdě trestány" (nejak tak to je).
Ban nevidim důvod rušit/zkracovat. Vaše partička by si měla uvědomit jak se máte chovat a respektovat když ti něco admin řekne/vytkne. Že se urazíte po banu a pak děláte právě takovýhle blbosti je vaše chyba a vy za to budete pykat.

TlacenkaSCibuli
20-07-23, 15:29
Suhlasim. A mozno by sa stacilo chovat jak clovek a taketo particky by nevznikali. Mam pocit ze pri ziadnom inom adminovi sa toto nedeje. A este aby sa nezabudlo, provokujes tak isto aby si mohol ludom davat bany alebo presuny od CT. Vid minula situacia v boxe ked si vykrikol do micu "NO ZABI MA ZABI MA UVIDIS CO BUDE" napriek tomu ze si porusil simonove zakazy/prikazy. Autisticke chovanie 18 rocneho chlapca. Posielam pusu Hunted a pekny zvysok dna. Zapis si za komin ze si zabanoval Tlacenku a este tyzden minimalne sa pozeraj do zrkadla aky si skvely <3.

Hunted
20-07-23, 15:54
matoPiska

Ne, seriozně. Mně je šumák, že vy co se urázíte po banu mě nemáte rádi a děláte si partičky. Ja mam svoji partu s kterou se bavim a nikomu dalsimu se zalibit nepotřebuju. Jo, jsem autista asi ale i přesto že bejvam arogantni jak to vypadá, jsem měl zatím z 99% pravdu vždy.
Například zivnaka jsem taky několikrát zabanoval, neměli jsme se rádi a tedka se bavime uplne normalně. Nebo Signai nedávno to samý, po banu se mi omluvil, uznal chybu a neni problem.

Mlýn
20-07-23, 19:26
Chvíľu nezapnem csko a už si dovolujete.
Ban ok

Kaco
07-08-23, 13:57
Už nemá k tomu nikto nič a navyše, ban dávno vypršal. Považujem za vyriešené. Lock.