PDA

Zobrazit normální verzi : Unban Increase



Unregistered
19-03-11, 14:21
Ahoj, mám takový malý dotaz byl jsem cca před 5 minutama zabanován na serveru kotelna hns server, ban mně udělil admin becken, ano ten 14 roční chlapeček, nejdříve mě nařknul z toho, že používám developera s čímž nesouhlasím. Jelikož hraju na steamu a steam mně prostě developera nedovolí navíc mám v userconfigu max_fps 101, developer 0. Anyway dnes jsem se opět na steamu napojil na kotelnu a dostal jsem ban : http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=6490 Absolutně nechápu z jakého důvodu, scripty nepoužívám, jediný který jsem měl tak před 5 rokama byl na fastzoom a to jsem si běhal po publiku a sám jsem si ten script napsal, nicméně tento admin nejenom, že mně včera nechtěl vysvětlit proč jsem dostal ban já, ale navíc se dnes opět ke mně choval vulgárně, žádám o vysvětlení. Ve svých 21 letech opravdu nemám potřebu používat jekékoliv podpůrné programy, nemám absolutní zájem si "honit" online sval, hns hraju pro potěšení a zábavu a jako odreagování. Dnes jsem si tohoto chlapečka přidal na steam, abych se ho zeptal jaký to mám vlastně dle jeho slov script a takto mně odpověděl.

http://img192.imageshack.us/f/beckenx.jpg/ je to ss z mé a jeho komunikace, takto se prosím chová admin, měl by jít příkladem, nebo aspon takhle jsem to dělal já když jsem měl svoje public servery. Nicméně jak říkám, ve svém věku opravdu nemám náladu na nějaké dítko, které si řeší svoje komplexy přes kablíky na serveru. Kotelna pro mě byl vždycky top mezi hns servery a tudíž bych nerad přestal na ní hrát jen kvůli nějaké divoké představivosti jistého beckena :) Kotlíku, jestli znáš spq tak ten ti může potvrdit že nejsem žádný haxor hraju esl, u2, pz jezdím na mezihernové turnaje a opravdu nemám potřebu užívat nějaké scripty a pokud jsi alespon trochu solventní typ člověka, tak mně dáš jistě za pravdu. Poprosil bych o odebrání práv tomuto člověku nebo aspon napomenutí, protože tohle nemá obdoby. Zvyknul jsem si, že adminové jsou v jistém směru arogantní, ale tohle. S pozdravem Increase

morbe
19-03-11, 15:00
Vcera, co jsem projizdel z nudy banlist jsem ti uz pro unban napsal Kotlovi.

Kotel
19-03-11, 15:35
Duvod banu: gstrafe pres celou mapu s 600 speed a 400 fps

morbe
19-03-11, 15:36
:ddddddddddddddd

Syrius.
19-03-11, 15:48
Increaseho poznám. Je to dobrý hráč a už tu hraje dosť dlho. :) Takisto som chcel napísať Kotlovi nech mu dá unban ako som si pozeral ban list. Duvod že developer. :D Myslím že na kotelni je povolený developer, len akurát to potom nemerá lj, cj,... Kebyže neni tak by ho to vyhodilo samé.

Kotel
19-03-11, 15:52
Ban jsem zrusil. Developer jsem zakazal. Admin musi natocit demo.

Unregistered
19-03-11, 16:01
díky za vyřešení ještě bych chtěl poukázat na beckenovo chování vím, že je málo lidí, kteří mají zájem o to být adminem a mít s tím starosti spojené, no upřímně ovládat amx umí každý, ale měli by jste i pozorněji vybírat tyto adminy, aby pak nedocházelo k tomu, že vás admin posílá do *****. Ano až tam do těch končin :)

InVitro
19-03-11, 17:04
Takto si představuju žádost o unban . Jsi velice moudrý a slušný člověk a u mě máš "+" . Kéž by takových dobrých lidí tu bylo více a ne samej ubrečenej KID . :-)