PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o spešla na D2_only



Boban_MLK
06-10-23, 11:15
Ahoj

Mé jméno je Bohdan, ve hře jsem většinou pod nickem Boban_MLK, je mi 28 let a csko hraju od 12 let, (na steamu mám nahráno cca 3000h)
Nejčastěji hraju D2 a mód TTT.
Pravidelně ve hře si kupuji i VIP.

Sice mám pár provinění ale ne nic vážného, což si můžete prověřit STEAM_0:0:214523709.
Chtěl bych být přínosem pro D2, jelikož často hraji i v dopoledních hodinách (dělám v práci na směny).
Nebaví mě skoro neustále nahánět adminy na steamů nebo psát přes !
Pravidelně točím i dema, které nemám problém zveřejnit.

Byl bych opravdu rád, kdybych mohl získat speciala na D2 a být současti A-teamu.
Prosím o zvážení mé žádosti a za případné pro a proti mockrát děkuji.

S pozdravem
Boban_MLK

Zaooo
10-10-23, 07:04
Zdravím. Protože se ještě nikdo nevyjádřil, tak ja mužu aspon potvrdit jeho aktivitu na D2

Boban_MLK
11-10-23, 13:05
Děkuji zaooo :)

Boban_MLK
31-10-23, 12:16
Prosím o vyjádření nebo rozhodnutí :)

UNHCZ
31-10-23, 12:29
Spešl na aimy nemá cenu, znam tě ještě z doby, kdy jsem to hrál aktivněji. Jsem PRO. Ale bohužel si ještě tak dva měsíce počkáš na vyjádření náboráře no..

Boban_MLK
31-10-23, 12:56
děkuji moc za názor a vyjádření :)

Pirus
26-12-23, 01:06
Dobré ráno přeju.. Bobíku si fajn klučina a fajn hráč.. Hraješ už dost dlouho, víš jak hra funguje, hlášení a dema jsem od tebe několikrát viděl.. Aktivní si i přes to jak 1.6 umírá a proto jsem PRO. Nevím jaký s tebou mají ostatní zkušenosti ale za mě si fajn a budeš i schopný. Místo speciala bych si ale řekl o admina a na jiném serveru.. Na D2 hraje většina lidí a v podstatě i většina adminů (s výjimkou JB).. Každé hlášení na D2 je z velkého procenta vyřešeno v rámci minut.. Každopádně rozhodnutí je na Samcovi, ale přeju hodně štěstí

InLoveSvK
26-12-23, 07:19
Ahoj, nebudem sa tu moc rozpisovať iba poviem z môjho pohľadu,

Aktivita za posledný mesiac hrozne nízka, čo sa týka hlásení, zopár ich je aj keď väčšinu máš skrz ! kde píšeš že sa ti niekto nepozdáva a tam to končí. Z mojej strany som momentálne Proti, keď sa to zlepší jak aktivita, hlásenia rád to zmenim)

Hunted
16-02-24, 22:03
Proti

Samco
10-03-24, 19:16
Niekoľko pokusov o nakontaktovanie, bez odozvy. Pravdepodobne bez ďalšieho záujmu.

Nie