PDA

Zobrazit normální verzi : MrCaMp3R



MrCaMp3R
05-11-23, 17:07
Vypis z konzole:


Nedám.





Poznamka:






Tady screenshot https://ctrlv.cz/KvL2

Rovnou zadam o unban vsem temto lidem. Normalne hrajeme, tohle dite se napoji a vsechny nas vybanuje? Co je tohle za chovani? Se pripojime na server, kde nikde neni, prijde admin si nas vybanovat a je to? Jako super, neni divu, ze uz tu nikdo nehraje.

Mlýn
05-11-23, 17:09
Rezervuj si server na csko.cz a nerob problémy


Udivuje ma, jak 23 ročný chalan všetkým píše, že sme tu deti. Však si s nami ešte nedávno mliečko cucal ty tĺk

MrCaMp3R
05-11-23, 17:11
Co je tohle za odpověď? To si děláte srandu už. A my jsme dělali problémy? Ne, nedělali, hráli jsme podle pravidel. Tohle nebudu komentovat, děcka admini.

Hunted
05-11-23, 17:11
Čau
Napojil jsem se a dostal jsem na začátku dalšího kola FK. S tim, že jestli si chci zahrát mám jít s váma na TS. Po odmítnutí, padaly nadávky a další fks.
Jailbreak se hraje pomocí in-g voicu, kdybyste se chovali jako lidi a ne opice, problém by nebyl. Jestli chcete používat tsko, běžte si založit rezervaci, nemůžete zabíjet kohokoliv mimo vaší party jen tak.

MrCaMp3R
05-11-23, 17:16
Mluvili jsme do hry, na teamspeaku jsme, to souhlasím, ale tam chodíme každý den, tak proč bychom tam nebyli i když hrajeme. Uzavírám tohle téma, k žádnému závěru jak koukám se nedostaneme.

Hunted
05-11-23, 17:29
Jo samozřejmě:D Vymyslel jsem si to vsechno!

To ja bych vam klidně UB dal, ale jde o to že vám se nedá nic vysvětlit po dobrém. Těm dvoum co byli u CT jsem psal, že musíte mluvit do hry a poslali jste mě do prdele at se odpojim jinak mě budete zabíjet, tak co mam s vama pak dělat?
Když jsem dal ten první zákaz, tak jste do mě začali hustit všichni, tak jste dostali všichni, pak mi píšete tady v chatboxu a na steam, tak asi je videt kdo z nas neni uplne normalni. To, že jste na tsku neresim, jde o to že prostě musíte mluvít do hry a určitě se to nedá řešit tim, že budete chtít vyhnat potenciální hráče co se tam napojej.

Hebrejec
05-11-23, 18:41
Zdravím.

S banom súhlasím ak sa stalo to čo Hunted píše. Polku vecí ide vidieť v chatu tu na fóru, nie sme deti aby sme veci riešili urážkami. Ak by bola od začiatku snaha o rozumný dohovor , tak by som bol tiež za ub, čo nebola a radšej prichádza snaha o naše zosmiešnenie... smutné.

Prajem pekný deň.

Any
06-11-23, 15:51
Ban ok

Kaco
07-11-23, 18:37
Zdravím, za mňa bany za nadávky/demenci ok. Perma k CT blbosť.

Hunted
14-11-23, 02:33
Permu k ct jsem zrušil, zapomněl jsem na to.
Asi lock

Kaco
14-11-23, 09:29
Perma k CT bola zrušená a na ostatných banoch sa väčšina adminov zhodla ako oprávnených. Tým pádom by sa UB aj tak zamietli.