PDA

Zobrazit normální verzi : LoOL



Bad boy
03-06-12, 12:04
Tento hrac ma WH hraje jak idiot boura do zdi strili i brokovnici skrz a kdyz clovek napise adminum tak aniz by se na nej koukli reknou ze nic nema a ze i kdyby mel hraje jak bot tak co... borec 5:1 prvno kolo... kotelna je fakt cim dal vetsi demence. A to neni jedinej hrac posledni doubou sem chodi radoby skilleri kteri vzivote nehrali zadnou ligu nebyli na lance nikdo je nezna a jejich SID je takovy ze je to mega oldschooler pritom ho ma koupeny ci ukradeny. Chodi beha hlavy jak hrac po 10 letech CSka. Nechapu Vas... dementi z kotelny.

Kazki
03-06-12, 12:13
tak jediny DEMENT na Kotelne si tu ty.. nahlasujes cheatera a nemas ani ip, steamid, server a demo?? hmm fakt borec... len tak dalej :-)

ZEUS
03-06-12, 12:15
Dobře, takže všichni jsou dementi, jen ty jsi letadlo... ok :cool::cool:

AnnoyingGreg
03-06-12, 12:31
Nenahlašuje cheatera, bukvatýři. Stěžuje si na adminy. Chápem?

Kazki
03-06-12, 12:44
hmm.. tak takto.. v hlavicke neni ze Stiznost na adminy alebo nieco podobne :-) je tam pravdepodobne meno cheatera ;) a pise ako prve ze chlapik tam beha s WH a to chudatko mu asi to skore 5:1 zavidi ;) no tak ako prve ta asi napadne ze ho nahlauje za WH.. namiesto toho aby sa tu rozplival ze na kotelne je neschopny admin team mohol urobit demo a napisat topic so steamid, ip, SERVEROM a aj s tym demom.. potom ze kto tu je neschopny :-)

DarkAspecT
03-06-12, 13:23
Kazki musíš ty tvoje sračky psát všude??Psal to adminům ne tobě..

Kazki
03-06-12, 13:31
:-) ano musim :-) ... problem? :-) ale vidim ze je pre vas jednoduchsie zbuzerovat admin team ako natocit jedno vydrbane demo... :-)

E: strasne ma zaujima aky admini by ste boli vy ked viete tak uzasne vytknut kazdu malinku chybu :-)

AnnoyingGreg
03-06-12, 13:49
Poslouchej ty námořnickej bukvatýre, ja narozdíl od tebe modrou měl a šlo to i bez tohoto analniho dobrodružství. Ale to si ještě chodil do 3.D a objevoval hledače min. Kdyby někoho nahlašoval, na což přijde i kůň..že to právě nedělá, dodal by demo. Topic tak jako tak nemá žádnou hodnotu, protože na nic konkrétního nepoukazuje s důkazy. Dřív to tu bylo všude B4D B0YZ last posted, ted když dostal rozum to je zase Kazki. Dobře teda.

Prio
03-06-12, 13:59
:taunt::taunt::taunt:

Kazki
03-06-12, 14:03
ja ti mozem uplne jebat na to ze ty si mal prava... to akoze ked ja som ich nemal tk to mam drzat pysk a citat ako tu do ma pi*ujes ? snivaj dalej soplik :-)

AnnoyingGreg
03-06-12, 14:06
Ne, ale neber si me do huby, kdyz posuzujes jakej bych byl admin..kdyz ani nevis, ze jsem tu byl. yes?

Bad boy
03-06-12, 14:08
Poslouchej ty námořnickej bukvatýre, ja narozdíl od tebe modrou měl a šlo to i bez tohoto analniho dobrodružství. Ale to si ještě chodil do 3.D a objevoval hledače min. Kdyby někoho nahlašoval, na což přijde i kůň..že to právě nedělá, dodal by demo. Topic tak jako tak nemá žádnou hodnotu, protože na nic konkrétního nepoukazuje s důkazy. Dřív to tu bylo všude B4D B0YZ last posted, ted když dostal rozum to je zase Kazki. Dobře teda.

To jsem nebyl ja... a jak pises tohle je jen o tom jaka na kotelne banda kryplu co netahaj a i kdyby chteli tak nemuzou pac sou to dementi a nepoznaji hovno od cokolady. Hraju na kotelne jako Lana Del Rey/Marek ... tohle je muj nick pod kterym nehraju uz od 2006. Problem prizdisracu na kotelne je ze jejich nejtezsi zivotni rozhodnuti je jestli si daji tatarku nebo kecup.:thumbdown:

AnnoyingGreg
03-06-12, 14:15
Jo, myslim toho druhýho zlýho kluka. Jinak tohle si zazdil, chlape. :D

ZEUS
03-06-12, 14:42
To jsem nebyl ja... a jak pises tohle je jen o tom jaka na kotelne banda kryplu co netahaj a i kdyby chteli tak nemuzou pac sou to dementi a nepoznaji hovno od cokolady. Hraju na kotelne jako Lana Del Rey/Marek ... tohle je muj nick pod kterym nehraju uz od 2006. Problem prizdisracu na kotelne je ze jejich nejtezsi zivotni rozhodnuti je jestli si daji tatarku nebo kecup.:thumbdown:

Tak tohle si přehnal.. uvidíme se za týden...