PDA

Zobrazit normální verzi : brrr



brrr
04-01-24, 20:08
Vypis z konzole:


Pan admin Hebrejec si myslĂ, Ĺľe kopĂruju nÄ›koho nick. Hrál jsem tu asi pĹ™ed 4-mi lety a mÄ›l jsem tu i vip. Hrál jsem za nick fraX. Potom je tu hráč, co má nick fraxX a Ĺ™Ăká, Ĺľe kopĂruju jeho nick. (uĹľ to Ĺľe má 2 x nikomu nepĹ™Ăjde divnĂ©, nick fraX mám asi pořád rezervovanĂ˝).





Poznamka:

Hebrejec
04-01-24, 20:15
Zdravím.

Najprv to boli 2 roky čo si ho tu mal a teraz 4 zaujímavé... V hre som ti ho 2x zmenil a ešte som ku tomu dal aj poznámku v podobe toho zmeneného nicku. to si odignoroval a pokračoval si, Následne si dostal ban na 10 minút ktorý ti už vypršal... Zbytočné to riešiť, ten nick ma on má aj VIP čiže ho ma rezervovaný a tak to proste je, život ide ďalej a môžeš hrať s x y inými nickmi.

Prajem pekný deň.

E : Dobre po kontrole prišlo o pochybenie z mojej strany. Ale pointa ktoru sa ti snažím napísať je stále ta istá... Máš na výber x y nickov ale ideme sa tu hádať kvoli blbosti... Ban mažem, poprípade ti viem poskytnúť VIP na jeden mesiac ako kompenzaciu. Prepáč.

brrr
04-01-24, 20:24
Vip jsem si kupoval v 2020 a to jsem si ten nick rezervoval. Podívej se na to. Hrával jsem knife a někdy mě tu viděl i Grakon.

brrr
04-01-24, 21:26
Lepší nick jsem nevymyslel :D ale díky, vip mi nemusíš dávat

Burak1
04-01-24, 21:32
Žádost vyřešena, ban byl zrušený. Omlouváme se za komplikace.
https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=284674