PDA

Zobrazit normální verzi : BrichtaBomby --> MlĂ˝n. biskupice



Landsmann
26-01-24, 14:18
Vypis z konzole:




[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 299040)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '477006'
[AMXBANS] Duvod banu: 'wh'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < BrichtaBomby >
[AMXBANS] Tvuj nick: BrichtaBomby
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_1:1:1139316355
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_1:1:1139316355
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 185.5.68.243
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 185.5.68.243
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Mlýn. biskupice >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ============================





Poznamka:






Duvod??? V zivote jsem cheaty nemel a to Cska hraju pres 10 let. Co tohle ma byt??

Mlýn
26-01-24, 14:26
Ahoj prvá liga.
http://fd.csko.cz/upload/26-01-2024-13-46-33-xtr11303.jpg Toto je screen z tvojej obrazovky.
Poprosím o vysvetlenie "modelu" tvojej zbrane a ruky (Prečo ti je vidieť cez prsty, prípadne navštív doktora, určite to nie je zdravé)
A taktiež by ma zaujimalo, prečo tomu pánovi na CT spawne trčí hlava cez krabicu LuL

Landsmann
30-01-24, 01:03
Rikaji ti neco modely zbrani co si muze kazdy stahnout? Asi ne, asi mas depky, ze jsem hral lepe nez ty.. Ze vsech adminu jsi zrejme nejvetsi nula, bohužel, je to fakt. Nastvany, ze jsem te zabil :D Ale oukej, stejne uz na serveru znovu hraji a vice nez parkrat te zabil.. Bohuzel, dnes je mozne vse. Tak pa botíku. :P a nebreč pls

Burak1
30-01-24, 01:22
Říká ti něco sebereflexe? Každý vidí, že jsi zapnutá nula a je úplně jedno, že máš nějaké modely, které můžeš vidět dokonce až přes krabice, bohužel, je to fakt. V životě to tímto tempem nedotáhneš vůbec nikam, takže se zamysli, jestli ti chronické lhaní i přes fakt, že je každému na první pohled naprosto jasné, že jsi zapnutý bot, za toto stojí. A nebreč pls.

Koprakek
02-02-24, 09:27
ddddddddd