PDA

Zobrazit normální verzi : dotaz



stanapppp
01-02-24, 12:34
Ahoj,

chápu, že to sem asi nepatří , ale tady si toho všimnete nejdřív. Proč těm ID changerům/obcházečím nedáváte BAN na IP ? Zbytečně pak s tím máte další starosti ne? Sice se někdy stane, že zabanujete víc lidí co mají agregovaný internet, ale to se tak často nestává. Viz. třeba zde

https://www.thermal-laser.cz/img/other/ip.PNG

Jen mě to zajímá a nemějte mi to za zlé.

Dík h4 style

Nixvan
01-02-24, 12:56
Ahoj, nevím co je na tom pravdy, tak moc tomu nerozumím, ale mám pocit, že pokud si dotyčný nepřiplácí za statickou ip adresu, tak mu stačí restart routeru a je mu přiřazená nová, ale rád si taky přečtu názory jiných, abych se v tom trošku orientoval.

stanapppp
01-02-24, 12:59
Ahoj, nevím co je na tom pravdy, tak moc tomu nerozumím, ale mám pocit, že pokud si dotyčný nepřiplácí za statickou ip adresu, tak mu stačí restart routeru a je mu přiřazená nová, ale rád si taky přečtu názory jiných, abych se v tom trošku orientoval.

nene dynmická ip se většinou nemění, má to jen pár dodavatelů netu. Však si to zkus doma a uvidíš.

Mlýn
01-02-24, 13:19
Ahoj, zmeniť ip je rovnako jednoduché ako zmeniť id, možno dokonca ľahšie.
Vybral si 1 z xy príkladov, ktorý ani nie je úplne vhodný. Ďakujeme za snahu, ale keby to bolo tak jednoduché, už dávno "sme bez práce"

Pelargos
01-02-24, 13:19
Bože môj ...