PDA

Zobrazit normální verzi : Admin práva- Oldschool



akka~
04-06-12, 19:36
Ahojte všichni. Žádám práva na server Oldschool, protože tam nevidím často admina.

Něco o mě:
Je mi 13 let(Vím málo, ale snažím se chovat inteligentně) Jmenuji se Filip, chodím do 7 třídy.

Koníčky, volný čas:
Mezi moje koníčky patří florbal, kolo(BMX) prostě sport všeho druhu. Ve volném čase pokud tedy nejsem na kole trávím na počítači hraním cska nebo pomáhám rodičům.

Má minulost ? (Bany)
Mám zde na kotelně 2 bany (malé) za prohazování texturou a Multi HE, ale to už se neopakovalo.

Proč zrovna já?
Sice mám malý věk, ale pár cheaterů už jsem tady nahlásil a pouze ze serveru oldschool. Dost málo tam vídám admina a to tam mám odehrané veškeré hodiny. Steam mám chvíli, plus-mínus měsíc. Pořád jsem měl problém se steamem jak jsem si ho kupoval od smskey.cz, ale nyní je vše v pořádku. Na NS (mám odehraných asi 680 hodin, viděl jsem to na steamu, jak jsem si tam přidal hru NS a poté mi to tam napsalo). Nyní na steamu mám 20 hodin odehraných. Na kotelně jsem od roku 2011, takže nějaký pátek tady jsem.

Adminem jsem byl jen na kamarádovém serveru a to pouze chvíli, takže s banováním atd. nemám moc zkušenosti. Ale doufám že by mi zde nějaký admin pomohl(Kdybych se stal adminem)

Věk: 13
Nick ve hře: NuD^ , ale všichni mě znají pod nickem CitroN
Mé SteamID: STEAM_0:0:1059414

Na jakékoliv další otázky rád zodpovím :) Děkuji a hezký zbytek dne :)

Ciper
04-06-12, 19:50
Jen kvůli věku ti dávam ne.

Facened
04-06-12, 19:54
Ahojte všichni. Žádám práva na server Oldschool, protože tam nevidím často admina.

Něco o mě:
Je mi 13 let(Vím málo, ale snažím se chovat inteligentně) Jmenuji se Filip, chodím do 7 třídy.

Koníčky, volný čas:
Mezi moje koníčky patří florbal, kolo(BMX) prostě sport všeho druhu. Ve volném čase pokud tedy nejsem na kole trávím na počítači hraním cska nebo pomáhám rodičům.

Má minulost ? (Bany)
Mám zde na kotelně 2 bany (malé) za prohazování texturou a Multi HE, ale to už se neopakovalo.

Proč zrovna já?
Sice mám malý věk, ale pár cheaterů už jsem tady nahlásil a pouze ze serveru oldschool. Dost málo tam vídám admina a to tam mám odehrané veškeré hodiny. Steam mám chvíli, plus-mínus měsíc. Pořád jsem měl problém se steamem jak jsem si ho kupoval od smskey.cz, ale nyní je vše v pořádku. Na NS (mám odehraných asi 680 hodin, viděl jsem to na steamu, jak jsem si tam přidal hru NS a poté mi to tam napsalo). Nyní na steamu mám 20 hodin odehraných. Na kotelně jsem od roku 2011, takže nějaký pátek tady jsem.

Adminem jsem byl jen na kamarádovém serveru a to pouze chvíli, takže s banováním atd. nemám moc zkušenosti. Ale doufám že by mi zde nějaký admin pomohl(Kdybych se stal adminem)

Věk: 13
Nick ve hře: NuD^ , ale všichni mě znají pod nickem CitroN
Mé SteamID: STEAM_0:0:1059414

Na jakékoliv další otázky rád zodpovím :) Děkuji a hezký zbytek dne :)

nick NuD som tam nevidel ani raz a citron tam čieš často nebýva o.O

Na strielacie serveri treba hlavne skusenosti a btw. co keby zo skusenostami ti pomohol niekto este pred adminovanim ?? o.O

E: Ciper tu nejde o vek ale o skusenosti

akka~
04-06-12, 19:59
Face:Za to já jsem tě tam viděl. Zdá se mi že jsi tam byl dnes. Ale to jsem tam byl jen na skok.
E: Zkušenosti nemám a nějak jsem se o to ani nezajímal, protože na co bych věděl příkazy, když nejsem admin ?
E2: Ale naposledy jsem hrál s nickem prN
Ciper: To je přesně ono, myslel jsem si to. I tak díky za vyjádření :)

:D Dal Ta Bhoper:D
04-06-12, 20:20
To čo si písal v niektorých threadoch bolo hrozné zatiaľ NIE

Bezdak
04-06-12, 20:21
Zdaleka nejde o zkušenosti s příkazama. O těch sem taky neměl ani páru, ale jde o zkušenosti obecně s cskem a tim jak to tady na kotelně chodí. Např. tohle http://csko.cz/forum/showthread.php?7616-Minecraft. Snažit se přidat do cska MC server mhm to je trochu moc.

akka~
04-06-12, 20:24
To byl Big FAIL. Každý není dokonalý :) Okej, beru to :)

akka~
04-06-12, 20:28
To mi stačí :D Zkusím to za pár let :) Lock

Bezdak
04-06-12, 20:29
Dobře.