PDA

Zobrazit normální verzi : map pool



^nismo
21-02-24, 14:47
Hoj hoj. Čím víc hraju, tím víc si všímám, že jsou na JB6 mapy, které se nikomu nechcou simonovat, nebo celkově být u CT. Možná je to chyba lidí co tam v danou chvíli jsou, možná je to map designem.
K čemu s tímto směřuju?
JB6 je jediný aktivní server, z těch 4 co jsou. Na ostatních třech serverech je rozhodně mnohem větší pool, než na tom aktivním.
Osobně bych byl navrhoval přidat nějaké mapy z těch třeba na ten jb6, a zrušit pár map z JB6.
Mapy, které by dle mého byly vhodné na JB6:

jail_crime
jail_minikule v1
jail_endoplazmik_fix-2
jb_flyhigh
jail_guetta_v1
jail_psychics
jail_abazakuleler_ka
jb_skynet

Mapy které bych navrhl na odebrání;
Station - Strašně confusing, zbytečně obsáhlá mapa, z velký části kolo začíná tiltem nebo surfem..
leyawiin - zbytečně velká, pro menší počet hráčů, kteří se na serveru nacházejí.

Mapy které bych přidal jsou z map poolu všech 3 jailů, samozřejmě ne ke všem jsem vyhledal patřičné linky nebo fotky na oživení paměti, jak vlastně vypadají.
Případný dotazy kdyžtak zodpovím no.
-ywaid.

Hunted
21-02-24, 15:59
Furt to stejne dokola..
Příště nejdřív okoukni zbytek topiců než něco takovýho vymyslíš - https://csko.cz/forum/showthread.php?75887-Nov%E9-mapy-na-JB
Burak to vysvětloval už 100x a pořád očividně někdo nechápe jak to s mapama funguje

JB komunita co se týče map je absolutně ztracená. Pořád byste hráli snow/assis a pak si stěžujete na novy mapy co Burak přidá, ale stejně chcete neco novyho.
Momentálně to funguje tak, že se tam nechává základ(assis apod.) a k tomu tam je pár map, který se obměnujou
Stačí napsat Burakovi na mapu se podívá a dá feedback a případně vysvětlí proč se mapa nemůže přidat

crime - vsak tam nic neni
minikule - playable
flyhigh - hraci jsou slabi a mapu neuhrajou, byla pridana a kvuli malymu vote ratu se odebrala, takze ji nahazujem my admini
skynet - s ni byl problem, kvuli entitam nejspis
zbytek taky mapy o nicem

station - zbytečně obsáhlá? To je to o čem mluvim :D Vy byste nejradsi kazdy kolo hrali dr na snow a lasery na assis. Confusing? Realne tam jsou cedule s napisama. To je prisernej duvod ji odebrat.
2022 - predelana snow, taky se pridava sem tam
leyawin - moc velká, dalsi nesmysl argument :D Stežovat si, že je mapa velká a jsou tam atrakce je úlet. Realne je velkej jen areal cel proto ti tak prijde
JB mapa trvá 35min(zkraceno nejakou dobu uz), takže snad ocenim, když tech 35min nebudu hrat fotbal a drko kazdy kolo, protoze nehraju jb_snow, tak to snad ocenim, ne?

Neber si to osobně, ja jen nemam rad, když takto jak lopaty pláčete na mapy a když se Burak snaží se o to starat, tak pláčete ještě víc.
Mapy jsme posledni rok resili ve skupince s Burakem atd. proto to pisu jak to pisu. Lidem se tu nezavděčíš, vždycky si bude někdo stěžovat.
Burak je zlatej, napises mu PM s normalni mapou (to cos vypsal jsou blbosti) a on ti da feedback. Chapu, ze se snažíš bejt proaktivní, kvůli žadosti, ale tohle je o ničem takto :D
Hráči ti tu max, napisou, ze mas pravdu, ze na jb se sere, ale budou vedet prd, jak to funguje a Burak akorat ztratí chut s tim něco dělat.

^nismo
21-02-24, 17:42
Nepřečetl sem si topicy na nové mapy, to je moje chyba, uznávám.
Přečetl sem si vysvětlení buráka, nemůžeš uspokojit obě strany, taky beru.

- Souhlasím s vyjádřením ohledně jb komunity. základ mi jako nijak nevadí, je to takové nemastné a neslané. Nenadchne ale ani neurazí. No já hlavně nevěděl, kdo to má na starosti, tak kdyžtak Burákovi napíšu.

Na mapy ti brát názor nebudu a ani tě nějak o nich vyvracet, je to Tvůj názor.
Skynet; O tom sem nevěděl, takže pokud není fixnutá, beru zpět.


Station - fakt bych dr na snow a lasery na assisu nehrál. Confusing? Ano. Nápisy.. než si je přečteš, jsi mrtvý. Sekáčky v zádech příjemný nejsou.. A to si dovolím říct, že simonovat celkem zvládám. Ne vždy máš u sebe kompetentní ct, které tě může hlídat. Taky si nemyslím, že se hráčům chce běhat po celý mapě, jen abych věděl, kde je jaká atrakce, kterou si například hráč s výhodou vybere. Ale dobrý, beru.
2022 - už vím která, dík. Ta je zrovna dobrá. to pak hodím pryč z origo postu.
leyawin - se teda přiznám, že nevím jak polovina atrakcí funguje na té mapě. Možná je to můj dojem, možná to je dojem většiny lidí, ale osobně mi prostě příjde taky taková zmateční, jako station. Možná je to o zvyku.
Já věřím, že to můžou být skvělé mapy, o tom jako žádná, je tam plno atrakcí na obou mapách, jen mě mrzí, že jsou víceméně neuhlídatelné. Ne pokaždý máš u sebe někoho, kdo ví co dělat.

Osobně si to brát fakt nemíním.
Nevím kdy se naposledy řešili mapy, které se přidali, které se odebraly, nevěděl sem ani, že to má Burák na starosti. Kdyžtak mu shootnu PM, zeptám se ho. Definitivně tohle nemá být nějaký cry-post.
(to cos vypsal jsou blbosti) - v čem? málo atrakcí nebo chybové? Budu rád pokud to nějak specifikuješ, tohle je výstřel do tmy. Vlastně nevím proč jsou k ničemu.
Proaktivní kvůli žádosti určitě nejsem. Hraju na jb hodně dlouho a rád, ale točí se tam pár map dokola. (ty základní, protože je zná každý.. sem tam nějaká "nová" a já to chápu. ) s návrhem bych určitě přišel dřív či později tak či tak. :D Tady to fakt není kvůli žádosti. Myslíš, že bych na sebe chtěl upozorňovat ještě víc?
Nakonec jen přiznám, že jsem fakt nevěděl kdo to má na starost.
-ywaid.

E: jen dodám, že je taky fajn se zamyslet, kolik hráčů tam přes odpolední hodiny dorazí.. Už to není tak, jako kdysi. Tím myslím ty velké mapy, víš co. Případ velikosti viz station..

Mlýn
21-02-24, 19:35
Ahoj, veľké mapy ničomu nevadia. Na veľkú mapu zmestíš akýkoľvek počet hráčov, na malú mapu nie. Vo veľa mapách je problém kvôli entitám, tak ako to spomenul Hunted pri skynet. Veľa iných máp má v sebe zase bugy, ktoré narušujú hru viac, či menej, no sú tam. 90% jb by bola rada, keby je 24/7 zapnutá jb_snow, ďaľšie 1% by zas chcel cp_assis (xD) , Ďaľších 9% sme asi my, čo by sme tam dali aj russiu.
Flyhigh dokonca bola jeden čas nahodená, výsledok? "Prečo je tam" "je to nuda" "kto to tam dal?" "tu si každý robí čo chce" a podobne. Toto sa deje vždy, keď sa pridá akákoľvek mapa, vylepšenie módu atď.
Aj keď by každý chcel niečo pridať, zároveň má každý s niečim problém a Kotlové "Je to zbytečné" "Není na to čas" a "K čemu?" Dáva fakt zmysel.

Hunted
22-02-24, 10:56
Nepřečetl sem si topicy na nové mapy, to je moje chyba, uznávám.
Přečetl sem si vysvětlení buráka, nemůžeš uspokojit obě strany, taky beru.

- Souhlasím s vyjádřením ohledně jb komunity. základ mi jako nijak nevadí, je to takové nemastné a neslané. Nenadchne ale ani neurazí. No já hlavně nevěděl, kdo to má na starosti, tak kdyžtak Burákovi napíšu.

Na mapy ti brát názor nebudu a ani tě nějak o nich vyvracet, je to Tvůj názor.
Skynet; O tom sem nevěděl, takže pokud není fixnutá, beru zpět.


Station - fakt bych dr na snow a lasery na assisu nehrál. Confusing? Ano. Nápisy.. než si je přečteš, jsi mrtvý. Sekáčky v zádech příjemný nejsou.. A to si dovolím říct, že simonovat celkem zvládám. Ne vždy máš u sebe kompetentní ct, které tě může hlídat. Taky si nemyslím, že se hráčům chce běhat po celý mapě, jen abych věděl, kde je jaká atrakce, kterou si například hráč s výhodou vybere. Ale dobrý, beru.
2022 - už vím která, dík. Ta je zrovna dobrá. to pak hodím pryč z origo postu.
leyawin - se teda přiznám, že nevím jak polovina atrakcí funguje na té mapě. Možná je to můj dojem, možná to je dojem většiny lidí, ale osobně mi prostě příjde taky taková zmateční, jako station. Možná je to o zvyku.
Já věřím, že to můžou být skvělé mapy, o tom jako žádná, je tam plno atrakcí na obou mapách, jen mě mrzí, že jsou víceméně neuhlídatelné. Ne pokaždý máš u sebe někoho, kdo ví co dělat.

Osobně si to brát fakt nemíním.
Nevím kdy se naposledy řešili mapy, které se přidali, které se odebraly, nevěděl sem ani, že to má Burák na starosti. Kdyžtak mu shootnu PM, zeptám se ho. Definitivně tohle nemá být nějaký cry-post.
(to cos vypsal jsou blbosti) - v čem? málo atrakcí nebo chybové? Budu rád pokud to nějak specifikuješ, tohle je výstřel do tmy. Vlastně nevím proč jsou k ničemu.
Proaktivní kvůli žádosti určitě nejsem. Hraju na jb hodně dlouho a rád, ale točí se tam pár map dokola. (ty základní, protože je zná každý.. sem tam nějaká "nová" a já to chápu. ) s návrhem bych určitě přišel dřív či později tak či tak. :D Tady to fakt není kvůli žádosti. Myslíš, že bych na sebe chtěl upozorňovat ještě víc?
Nakonec jen přiznám, že jsem fakt nevěděl kdo to má na starost.
-ywaid.

E: jen dodám, že je taky fajn se zamyslet, kolik hráčů tam přes odpolední hodiny dorazí.. Už to není tak, jako kdysi. Tím myslím ty velké mapy, víš co. Případ velikosti viz station..

Dobry, ale tak to je vaše neshopnost:D Mas realne nekolik moznosti, jak resit takovyhle veci
1) Nelezu k ct, kdyz neznam mapu a jsem lopata
2) Přečtu si napisy/obehnu mapu nez otevru cely
3) Zavřu box a přečtu si napisy - zeptam se ostatnich hracu (tohle je k station vse, ale tak aplikovat se to da skoro vsude)

leyawiin - Tak promin, ale to musis bejt uplne blbej. Realne ta mapa je velkej areal cel a kolem arealu mas atrakce - co mi to pripomina? Jo, kazdou druhou jb mapu (assis, snow, oasis :DD). Vazne nerozumim argumentu, ze je zmatecna.
Atrakce taky nic slozityho wtf. Mozna kdyby sis ty mapy nejdriv nahral a az pak si stezoval, tak to vidis jinak. Fotbal, dr, surf, behaci race, věž, prejizdeni, temple - normalne slozity jak udělat titul na vysoke. Ty mapy jsou dle meho 100x vic enjoyable jak assis a snow.
Ze to je neuhlidatelny? Realne na obou mapach nemas ani celu se zbrani a obe maj useless sachty, ktery rozumnej clovek pohlida.
Bud schopnej a uhlidas si to. Kdyz vis, ze si slabej na tyhle mape, tak tam nesimonuj, jednoduchy. Problem je spis v tom, ze lidi maj často fety, to neni mapou..

Jeste teda poznamka - stezujes si, ze tam jsou stejny mapy a tocej se, ale vypsal si k vyhozeni jen nove pridane.

V čem jsou ty mapy blbosti cos vypsal? Třeba to, že ty mapy jsou maly, maj dohromady 5 atrakci a proto jsou na minijb a ne jb6?
Na crime budem plavat bazen kazde kolo? Na endoplazmiku si dame fotbal kazde kolo?

Ja chapu, ze si zmatenej, vysvetlim ti to. JB 6 je VELKÝ JB SERVER a má 30slotů a proto tam jsou mapy dělané pro velký počet lidí.
Presne tak jak to napsal Mlyn. Malou mapu nenafouknes, abys tam nacpal 30lidi. Nevidim problem, aby menší počet hračů hrál velkou mapu. - to stejny ti snad odpovida na ten tvuj edit (vetsina lidi hraje k večeru, ne odpoledne, lidi maj praci, skolu apod.)

Jojo, tohle delas najednou random z dobré vůle :D Když jsem ja zadal o prava, tak jsem byl taky vlezdoprdelka a snazil se bejt vsude videt, ale ja mel 15 v ty dobe, ty ses dospelej chlap :D

Abych to uzavřel, Burak včera prohodil zas nejaky mapy aby byl klid. Pro příště nezakládejte další nesmysl cry posty jako tohle, kdyz jich tu je milion a ve vysledku vznikaj jen protože víte prd.

- omlouvam se pokud jsem te nejak urazil, na takovyhle blbosti jsem alergickej, peace

E: Kdyz jsem si precetl "gg alkane" doslo mi, ze nema smysl pokracovat.

^nismo
22-02-24, 16:05
K tvým pointům, které jsou úplně zcestné.
- Neschopnost:D - slabší hráči u ct? Nejspíš tam nechodíš tak často, abys věděl, že tihle ti hráči mladší generace, to opravdu neovládájí, ale dobře, radši se mě tady budeš snažit podkopat, ono co bych vlastně od tebe čekal.
- Přečteš si nápisy jo? Takže vlastně 5 minut budeš hráče držet v boxe, mezitím se ti někdo napojí a ty se máš potom zařídit jak? :D

layawiin - ":DD" Opakuješ tu argument snow, assis, oasis. Jak rozbitý cdčko. S něčím souhlasím, s něčím ne. Tvůj názor.

poznamka k poznámce - ještě jednou ti to teda zopakuju, protože vnímání textu se učí na základce, čiže by sis to mohl pamatovat. Měl sem pauzu, nevím kdy se dané mapy přidávaly. Dál tohle téma s tebou rozebírat nebudu, spíš sem pošli někoho, kdo tomu textu porozumí, nebo používej chatgpt na překlady.. idk.

Zas a znova. JB6 je pro velký mapy vhodný během pozdějších odpoledních hodin. Přes den je tam málo hráčů, a fakt jako chceš aby běhali po mapě která je přizpůsobená na 30 lidí, jo? Wakey wakey, it's not 2016 anymore.
Speciálně pro Tebe bych takový atrakce na crimu a endoplazmu dával.

Ja chapu ze nedokážeš pochopi wall of text, kterej ti někdo napíše. To je v pořádku, určitě si najdeš někoho, kdo tě i s tímhle bude mít rád, neboj.
JB6 je VELKÝ JB SERVER -na 23 lidí max, v peaku, gg alkane-

S mlýnem souhlasím a plně chápu i jeho objektivní snahu o vysvětlení.

Jojo, tohle dělám najednou random z dobré vůle :D - Jo, takže to že někdo se poučil z toxickýho děcka, vyrostl a uvědomil si své chování, tak je najednou vlezdoprdelka. Ty seš tak moc mimo blude. :D Přesně tak, snažím se bejt všude vidět, jen abych ti udělal nervíky a nebyl si v ateamu naegovanej sám, vlastně sám tam nejseš.

Abych to uzavřel, Burakovi děkuju. Pro příště ti zase založím cry posty, abys mohl procvičovat čtení textu.
- omlouvám se pokud jsem tě nějak urazil, na naegovaný šášulky jsem taky alergický, peace.

Nixvan
22-02-24, 17:05
Ahoj, vyjádřím se jen jako hráč, práva díky bohu na JB nemám.


- Neschopnost:D - slabší hráči u ct? Nejspíš tam nechodíš tak často, abys věděl, že tihle ti hráči mladší generace, to opravdu neovládájí
K tomu asi jen tolik, že pokud vím, neschopnost je jedna z důvodů, za které se dává zákaz k CT, což bys měl vědět, tak doufám, že to hlásíš, na JB se najde spoustu skvělých a zábavných CT, takže věřím, že když jeden tatar dostane zákaz, ve většině případů ho je schopný nahradit někdo, kdo tomu rozumí.


- Přečteš si nápisy jo? Takže vlastně 5 minut budeš hráče držet v boxe, mezitím se ti někdo napojí a ty se máš potom zařídit jak? :D
Když neznám mapu, nejjednodušší věc, co můžu udělat je si jí zapnout v SP a projít si jí, nezabere to víc jak 15 minut a spoustu věcí si tim projdeš.


poznamka k poznámce - ještě jednou ti to teda zopakuju, protože vnímání textu se učí na základce, čiže by sis to mohl pamatovat. Měl sem pauzu, nevím kdy se dané mapy přidávaly. Dál tohle téma s tebou rozebírat nebudu, spíš sem pošli někoho, kdo tomu textu porozumí, nebo používej chatgpt na překlady.. idk.
Snažíš se zvětšovat map pool nebo ego?


Zas a znova. JB6 je pro velký mapy vhodný během pozdějších odpoledních hodin. Přes den je tam málo hráčů, a fakt jako chceš aby běhali po mapě která je přizpůsobená na 30 lidí, jo? Wakey wakey, it's not 2016 anymore.
Speciálně pro Tebe bych takový atrakce na crimu a endoplazmu dával.
Já nechápu rozdíl mezi tím, že mapu pro 30 bude hrát 10 nebo 30 lidí? Atrakce jsou furt stejné a drtivá většina atrakcí je stejně stavěná na menší počet hráčů, takže i při plném serveru stále jedeš ty samé atrakce, akorát musíš dělat třeba 2 kola nebo skupinky, takže nechápu? Jinak Wakey wakey, není rok 2016, takže slova Blud, wakey wakey a gg alkane už jsou taky dost za vodou, zkus to obměnit.



Ja chapu ze nedokážeš pochopi wall of text, kterej ti někdo napíše. To je v pořádku, určitě si najdeš někoho, kdo tě i s tímhle bude mít rád, neboj.
JB6 je VELKÝ JB SERVER -na 23 lidí max, v peaku, gg alkane-
Radši nic, zase akorát urážka a zbytečné povyšování.


Jojo, tohle dělám najednou random z dobré vůle :D - Jo, takže to že někdo se poučil z toxickýho děcka, vyrostl a uvědomil si své chování, tak je najednou vlezdoprdelka. Ty seš tak moc mimo blude. :D
Nevypadá to, toxický seš už jen podle jedinýho tvýho postu, co jsem tu zaregistroval, pošli mi pár věcí, který si dělal předtím pro JB "z dobré vůle", rád se na to podívám.

Abych se vyjádřil k mapám, souhlasím s crime, mapa nemá absolutně žádný atrakce, už za velkého boomu cs1.6 se tahle mapa hrála jen kvůli tomu, že tam T brali fety a rovnou do zbrojky, nic zajímavého, pokud někdo schopný neudělal vtipný talent, tak mapa stála za hovno.
Flyhigh jsem hrál hrozně rád, ale tady musím souhlasit s tím, že to nikdo není schopný uhrát, takže se kola nakonec stejně hráli celé v boxu.
Guetta je hrozná mapa, nepřehledná.
jail_psychics - neznám, nepamatuju si, dle obrázků nic moc.
Ke zbytku se nevyjádřím, neznám ale dle obrázků co taky nevypadá slavně.
Dle mého názoru se lidi neradi učí nové mapy ať jsou sebelepší, proto se opakujou mapy typu snow apod. každý jí zná a každý s průměrným IQ jí zvládne ustrážit. Do této skupiny se řídím i já, tím že na to už není tolik času a člověk už ty mapy nezná, tak si chce jen v klidu zahrát mapu, co zná, takže oasis, snow apod. sračky. Takhle to vidím já.

^nismo
22-02-24, 19:20
Konverzace s citacema je spíše na DM's, nebudu tady teda odpovídat na všechny co jsi citoval, speciálně na poslední dvě.

Mlýn
23-02-24, 23:24
Aby mali všetci kľud, pridalo sa:
flyhigh, paradise.


Aktuálny zoznam máp:
jb_oasis
jb_cp_assis
jb_snow
jail_kakao_beta-fix
jail_leyawiin_fix
jail_blue
jb_station5
jb_temple_v3
jailbreak_perineum
jb_flyhigh
jail_paradise_pfm

Ak bude mať niekto problém, môže sa kľudne pridať aj d2/inferno. dobru nocku

^nismo
24-02-24, 18:23
cool, dik.