PDA

Zobrazit normální verzi : Hunted nebo troy, jeden z nich.



^nismo
14-03-24, 15:05
*MRTVY* [VIP] ;ywaidswsigaf~ : ty kkt
*MRTVY* [VIP] ;ywaidswsigaf~ : taky blok
*MRTVY* [VIP] ;ywaidswsigaf~ : najebal bych ti čelovicu
*MRTVY* [VIP] ;ywaidswsigaf~ : proxy
ADMIN: umlcel ;ywaidswsigaf~
Troy : správaj sa takto atmyn nebudeš
[CSAC] (JailBreak6) ;ywaidswsigaf~ pise: admin nebudu, unmut, dik
Petr : decay říká že chce prej unmute
Petr : XD
Petr : nebo prej bude spamovat hlášení
ctvrtek a patek : at zkusi
[CSAC] (JailBreak6) ;ywaidswsigaf~ pise: unmutni ma
[CSAC] (JailBreak6) ;ywaidswsigaf~ pise: nerob se
[JB] dal jsi spray logo 0.0 jednotek od zeme
ctvrtek a patek : nezneuzivej hlaseni, dik
[CSAC] (JailBreak6) ;ywaidswsigaf~ pise: zabranujes mi ve vyhode :)
** Dalsi zpravu muzes napsat az za minutu! **
ctvrtek a patek : to me mrzi
** Dalsi zpravu muzes napsat az za minutu! **


Nejsi náhodou trošku dement, který mi bude škodit tím, že jsem mu řekl pravdu do hry? celkem yikes blude.

Hunted
14-03-24, 15:10
[CSAC] (JailBreak6) ;ywaidswsigaf~ pise: admin nebudu, unmut, dik - Kdyby misto tohodle prislo "uz budu dobrej, prosim unmute" Tak bys ho dostal.
Pak vyhrozujes pres kamose, ze budes spamovat hlaseni. No ulet

E: Ze to nebylo na me je sumak. Podivej jak se permanente vyjadrujes in-g. Napsal si nadavky, dostal si mute, jednoduchy. Po kole bych ho zrusil, kdybys nemel pripominky.
K lidem jako ty mam 0 toleranci. Ja s tebou nic resit nejdu urcite. Slo jen o mute, jestli Samco uzna za vhodne, tak urcite sebere prava. gl

Zopakuju ti to, k lidem jako ty mam 0 toleranci. Neprijde mi, ze diro a nejaka unnamedka jsou otravni jak ty. Jinak uz nemam duvod se vyjadrit.

^nismo
14-03-24, 15:15
[CSAC] (JailBreak6) ;ywaidswsigaf~ pise: admin nebudu, unmut, dik - Kdyby misto tohodle prislo "uz budu dobrej, prosim unmute" Tak bys ho dostal.
Pak vyhrozujes pres kamose, ze budes spamovat hlaseni. No ulet

"uz budu dobrej, prosim unmute" prosit se o unmute, kdyz sam vis, ze ani jedna z veci nebyla na tebe, prijdes resit me, protoze ti lezim v zaludku.
vyhrozovat je celkem silny slovicko, nastuduj si co to prvne znamena, pak se ozvi, dikdik.
btw nelockovat, chci to nejak vyresit s huntedkem, dik.
resil sem to pres petra, protoze jsem se svou partou na dc, vis co, nejde nic. no ulet.

E: ze takhle neresis ostatni hrace, diro, unamedka takovy ty lidi, ale musis takhle resit jen Kubika, ktery te nema v lasce a ty nemas v lasce Kubika. How come, ze mas dvoji metr? :DDDDDDD
Taky mam k "mom, look at me, mam prava" kinda guy.
Neresis neschopnost u ct a všecke pičoviny, řešíš jen spammíky. :D
Nejde mi o sebrani ti prav, jen abys nebyl takovej mozgošum.

Zopakuju ti to taky; K adminům jako ty mám nulovou toleranci. Prijde mi unamedka s direm otravni vic jak ja. Nemam uz duvod se vyjadrit.

Mlýn
14-03-24, 15:56
Nebudem to tu ani čítať,

Doteraz som si myslel, že sa na debila len hráš. Škoda

A len k tomu hláseniu:
Vo výhode si zabraňuješ svojim dementým chovaním.

^nismo
14-03-24, 16:12
Nebudem to tu ani čítať,

Doteraz som si myslel, že sa na debila len hráš. Škoda



A len k tomu hláseniu:
Vo výhode si zabraňuješ svojim dementým chovaním.

hraju to na tebe, víš co.
Elaborate further, jak zabraňuju ve výhodě ostatním hráčům? Mutuju je? ne. gde problém, mlýne?

Mlýn
14-03-24, 16:30
Ty píšeš huntedovi o turbo škole, tak ešte raz po lopate.
"Vo výhode si zabraňuješ svojim dementým chovaním."
Kde tam vidíš spomenutého iného hráča?

Ejo
14-03-24, 16:56
Mute oprávnený.

Nismo/ywaid, keď chceš trolliť a správať sa na serveri ako sa správaš, ja s tým problém nemám, to však neznamená, že to je v poriadku a môžeš si to dovoliť kedykoľvek. Keď si na to upozornený adminom tak na to treba reflektovať a správať sa podľa toho ako máš, nie sa tu na neho na fórku sťažovať a už vôbec nie v takomto prípade, keď má admin zjavnú pravdu..

^nismo
14-03-24, 17:16
Mute oprávnený.

Nismo/ywaid, keď chceš trolliť a správať sa na serveri ako sa správaš, ja s tým problém nemám, to však neznamená, že to je v poriadku a môžeš si to dovoliť kedykoľvek. Keď si na to upozornený adminom tak na to treba reflektovať a správať sa podľa toho ako máš, nie sa tu na neho na fórku sťažovať a už vôbec nie v takomto prípade, keď má admin zjavnú pravdu..

neupozornil. :((

Ejo
14-03-24, 17:19
Samotný mute bol upozornením, pokiaľ situácia dostatočne vyeskalovala aj pred upozornením, nemusí to robiť postupne, môže kľudne rovno pristúpiť k "vážnejšiemu" prostriedku :)

^nismo
14-03-24, 17:52
Samotný mute bol upozornením, pokiaľ situácia dostatočne vyeskalovala aj pred upozornením, nemusí to robiť postupne, môže kľudne rovno pristúpiť k "vážnejšiemu" prostriedku :)

Měl něco napsat, bežně mutuje aj mlyn, ktery to dělá "ze srandy" jak moc funny to je, asi něco jako moje bindy, nehehe. Ale oki

Samco
15-03-24, 23:47
Sťažnosť neopodstatnená a zamietnutá, mute oprávnené.

Pri tvojej histórií sú obdobné počiny celkom slušný hazard.