PDA

Zobrazit normální verzi : sUch



sUch
14-03-24, 20:44
Vypis z konzole:


https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=299357





Poznamka:






Omlouvam se za vse, co jsem dneska predvedl na JB. Delal jsem to umyslne, abych pobavil tu malou komunitu lidi, co tam stale hraje. Nesouhlasim s banem a uz vubec ne s tim, v jakou chvili a za jakych okolnosti mi byl dan, ale vim, ze zrovna s tebou, Huntede, nema smysl diskutovat o jeho legitimite. Proto jsem se prisel omluvit, uznat svou chybu, a do budoucnosti vim, ze pokud se budu chtit na vecer pobavit s prateli na server, tak ne ve tvoji pritomnosti. :) Dekuji at uz za kladne nebo negativni vyreseni moji zadosti.

Mlýn
14-03-24, 20:49
Včera ti bol zrušený 3 týždňový ban za úmyselný MFK, každý deň nie je nedeľa. Proti ub

sUch
14-03-24, 20:53
Včera ti bol zrušený 3 týždňový ban za úmyselný MFK, každý deň nie je nedeľa. Proti ub

Včera od cca 14:00 do 15:30 jsme rozjeli takový trashfest na serveru a nikdo si nestěžoval, všichni chillovali a z ničeho nic došel admin a začal rozdávat bany. Jestli myslíš tuhle situaci, tak alespon bud objektivní.

E: Pro úplnost věci: MFK tam dali asi 3, 4 lidi? Nemám tucha, jak jsem psal, totální bordel. Přišel admin, začal dělat pořádky. Situace se uklidnila, bordel přešel, omluvil jsem se, ban se zrušil. Opět to nebylo dobré řešení situace, když se všichni bavili, nikdo si nestěžoval a out of fcking nowhere admin začal rozdávat bany. Normální člověk by čekal reakci ve stylu "Chlapi, nelejte to pivo z voken, koukejte jak vypadám!", ale to je příměr, který asi ne každý pochopí. :)

Mlýn
14-03-24, 21:00
Keď nabudúce uvidím týpka s multihackom na dust2 napíšem mu, aby sa na to vysral a išiel plantnuť bombu. Such 2024. dovi


Buď rád, že to riešil Inlove ingame, mne prišlo medzi tým demo a odomňa by si celkový UB nedostal.

InLoveSvK
14-03-24, 21:02
Nie že by som sa vyjadroval do veci kde som nebol a nevidel som, ale tie 3 bany som dal najprv jednému, potom ste vy 2 dali umyselne mfk aj ked ste dávno vedeli že tam som, ty si mal akurát šťastie že si sa ospravedlnil aby som ti ho zrušil, že už nebudeš robiť blbosti, ale keď sa to znova opakuje, proti :D

sUch
14-03-24, 21:02
Že zrovna ty, který jsi tu před pár lety nechal hrát cheatery na JB lobbuješ za nějaký pořádek na serveru. :) Si uvědom, kolika lidem tak strašně zkazím hru, když zapnu mod nebo když přijdu na server s multihackem. Když už chceš vytvářet diskuzi, tak alespon s rozumnými podněty.


Keď nabudúce uvidím týpka s multihackom na dust2 napíšem mu, aby sa na to vysral a išiel plantnuť bombu. Such 2024. dovi

Jak jsem psal, byl tam totální trashfest, asi už někdo ban měl a pak jsem dal mfk, nebudu se bránit, ale já si nato fakt nepamatuju, protože jsem fakt neřešil hru, ale chilloval jsem u toho. A to, že dělám blbosti? Jo, protože to je fun mod, dneska to nebylo v takovém měřítku jako včera a hle, stejně ban. Ano, jste jako admini v právu, to vám nikdo nebere, ale tahle situace vznikla úplně jinak a proto k ní přistupuju jinak.


Nie že by som sa vyjadroval do veci kde som nebol a nevidel som, ale tie 3 bany som dal najprv jednému, potom ste vy 2 dali umyselne mfk aj ked ste dávno vedeli že tam som, ty si mal akurát šťastie že si sa ospravedlnil aby som ti ho zrušil, že už nebudeš robiť blbosti, ale keď sa to znova opakuje, proti :D

Hunted
14-03-24, 21:03
Ja urcite UB nedam, zkraceni tez nepripada v uvahu.

sUch
14-03-24, 21:09
Ja urcite UB nedam, zkraceni tez nepripada v uvahu.

A to je celá tvoje diskuze. Žádné racionální uvažování, nic... Prostě jednoduchý člověk.

At mám klid na duši, rád bych dodal, že za unban bych byl rád a když tady z toho chcete mít teda chrám bez hříchů a jiných neřestí, měl se ten server přesunout do speciální kategorie, ne do kategorie fun, protože, ač se to podle data registrace nezdá, pamatuju doby, kdy tu admini mnohdykrát dělali větší bordel než hráči. Měl jsem zato, že když sem přijdu s adekvátní reakcí na adekvátní situaci, bude nato tak nahlíženo, ale očividně fungujete jen na základě toho, co vidíte bez širšího úsudku, což je smutné. Už delší dobu tu zavádíte vlastní řešení situací a zabíjíte natom serveru účel, pro který byl vytvořen, pro srandu. Je mi to upřímně líto a nečekal jsem, že jste až tak jednoduší, ale už víc lidí se smířilo s tím, že jste to tu dokurvili. :)


Mal si racionálne uvažovať, keď si bol u ct.

Hmmm, asi jo.

Mlýn
14-03-24, 21:14
Mal si racionálne uvažovať, keď si bol u ct.

Ejo
14-03-24, 21:26
pamatuju doby, kdy tu admini mnohdykrát dělali větší bordel než hráči.

Áno všetko pre zábavu, ale taktiež sa nestávalo, že po tom čo admin v rámci tejto zábavy "zneužil" práva alebo porušil pravidlá, tak by sa hneď niekto sťažoval na fóre a žiadal odobranie práv:D ono tá ohľaduplnosť funguje obojstranne, nie iba jednostranne :D

sUch
14-03-24, 21:33
Áno všetko pre zábavu, ale taktiež sa nestávalo, že po tom čo admin v rámci tejto zábavy "zneužil" práva alebo porušil pravidlá, tak by sa hneď niekto sťažoval na fóre a žiadal odobranie práv:D ono tá ohľaduplnosť funguje obojstranne, nie iba jednostranne :D

Jestli narážíš nato, že hráči začali být citlivější, tak ano, celá doba je taková. Potom bych i pochopil, kdyby mi někdo normálně napsal "Doba se změnila, budeme víc dodržovat pravidla, už to nebude jako dřív" nebo prostě něco v tom stylu, ale když tu začal spešlovat někdo jako Hunted a začal doslova na sílu prosazovat svoje pravdy a metody a k tomu se choval jako by mu všichni mohli políbit prdel, tak se nemůžeš divit, že tu pak bude víc žádostí/stížností na něj. Sám si vzpomen, jak jste se chytli v chatboxu...

Any
15-03-24, 09:34
Proč se pořád vztekáte kvůli tomu, že se chováte jak pubertální opice (čti váš humor) a někdo vás za to potrestá? Pokud se chováš tak, jak sám popisuješ, muzes naprosto přirozeně čekat důsledek. Takže jedinej, na koho si ve finále nadáváš jsi ty sám. To, co se tu deje za poslední dobu je naprostá clown fiesta a kazite lidem hru. Mne to přijde dost úsměvný ve finále. To, že máte nejakej osobni problem s Huntedem nikoho nezajima. Ten kluk tu ma největší aktivitu ze všech pomalu a ani netusis co všechno tu řešil, ať se tu muze hrát, ale to uz nikdo nevidí :) Ano, driv to bylo volnější, ale taky pokud to nějakýho admina nasralo, hodil ti ban na jeste delší dobu a drzela se huba a krok. Ja osobne jsem velice tolerantní člověk, pracuju s určitým okruhem lidí, ale tohle uz nebaví nikoho, ani mě :D

sUch
15-03-24, 15:19
Proč se pořád vztekáte kvůli tomu, že se chováte jak pubertální opice (čti váš humor) a někdo vás za to potrestá? Pokud se chováš tak, jak sám popisuješ, muzes naprosto přirozeně čekat důsledek. Takže jedinej, na koho si ve finále nadáváš jsi ty sám. To, co se tu deje za poslední dobu je naprostá clown fiesta a kazite lidem hru. Mne to přijde dost úsměvný ve finále. To, že máte nejakej osobni problem s Huntedem nikoho nezajima. Ten kluk tu ma největší aktivitu ze všech pomalu a ani netusis co všechno tu řešil, ať se tu muze hrát, ale to uz nikdo nevidí :) Ano, driv to bylo volnější, ale taky pokud to nějakýho admina nasralo, hodil ti ban na jeste delší dobu a drzela se huba a krok. Ja osobne jsem velice tolerantní člověk, pracuju s určitým okruhem lidí, ale tohle uz nebaví nikoho, ani mě :D

Nevím, jestli ti mám odepsat tak jak ty mě (tedy úplně debilně) nebo se snažit ještě něco psát (ikdyž potom, jak se tu vyjádřili kluci nahoře, tak asi ne).

Jo, chováme se jako pubertální opice (čtu náš humor), každý k tomu má vlastní důvod. Zatím jsem nenarazil na nikoho, komu by to kazilo hru. Vlastně potkal, 3 aktivní adminy a zrovna předevčírem jednoho, co si dal permu, vrátil se na jb a napsal, že si nechal vrátit práva převážně kvůli aimu (aby mohl zabanovat 3 další lidi na jb)) :blink: :yay:

Nechápu, proč sem pleteš to, že netuším, co všechno tu pan adminko Hunted řešil, at se tu může hrát? Hraju tu dost dlouho a upřímně jsem nezaznamenal, že by se server změnil za tu dobu, co tu je tu ten člověk admin. To, že se tu udělalo za několik let pár změn (např. nové skiny nebo dávněji přidání pár nových map nebo upravení simon menu), to mi teda fakt netrhalo žíly natolik, aby se tu nedalo hrát. :-) To, že tu jentak vypustíš, že my máme osobní problém s Huntedem, taky neberu v potaz, přece jen, tady už každý může psát hovna bez nějaké zodpovědnosti. ;-) Psal jsem furt to samé, ale očividně to nikoho nesralo (nehledě na fakt, že to psalo více lidí), a ted, když zas dá ban, vás sere, že si na něj někdo stěžuje. Nehodlám se vracet ke starým věcem, tentokrát se můžete poplácat po ramenou, protože jste ukázali, jací jste dementi (jako sorry, ale zkuste si po sobě ty příspěvky občas přečíst). Člověku s normálně ciferným IQ dojde, že způsob, jakým to tu táhnete, jenom zabíjí celkově JB a stejně si stojíte na svém, protože my jsme opice. Ano, většinou se tak chováme, to nikdo nepopírá, ale jediný, komu to kazí hru, je v drtivé většině nějaký admin.

Bylo to tu volnější, a to, pokud to nějakýho admina nasralo a hodil někomu ban na ještě delší dobu, k tomu se taky nejdu vyjadřovat (házet příklad jednoho admina nebo dvou a snažit se tím v podstatě hodit všechny adminy té doby do jednoho koše, to je taky nesmysl, každý, kdo tu hrál, moc dobře ví, že každý admin banoval jinak a ten přístup tu byl vesměs odlišný, takže zase -1 argument :-)

Očividně Vám nejde o kvalitní komunitu, ale jen o to, aby jste tu měli ten svůj "pořádek" na serveru, kterým jste nasrali už celkem dost NORMÁLNÍCH hráčů (nepočítám některé aktivní nejmenované hráče). Přišel jsem se omluvit a čekal, že se rozběhne normální diskuze, ale opět se začalo plácat páté přes deváté a nejste schopni normálně argumentovat. Já si stojím za tím, co jsem psal a je mi líto, že pominula doba adminů, ze kterých měl člověk respekt jen protože měli nějakou historii a ne protože rozdávali bany. Když je to tedy třeba, tak se slušně omluvím, ikdyž nesouhlasím, a tedy čekám, že stejně tak se bude přistupovat i ke mně. No reakce "Ja urcite UB nedam, zkraceni tez nepripada v uvahu." je jen důkazem toho, že si tady admin už fakt může dělat, co chce. :-)

Hunted
15-03-24, 15:42
Hadat se nejdu, nema to vyznam kdyz uz pises hovna i Any.
Moje vyjadreni "Ja urcite UB nedam, zkraceni tez nepripada v uvahu." je založený na tom, že si dostal od Inlova za mfk, omluvil se, dostal UB a pak děláš blbosti dál. Zkoušíš tu další omluvu s tim, že stejně si myslíš svoje a kydáš tady hnůj na nás adminy a očekáváš, že ti s usměvem dám UB.

Doba se mění, každej banujem dle svého. Líbit se vám to nemusí, ale za to jak se chováte, nemůžete očekávat od nás nějakou toleranci nebo druhé šance. Můžeme pokračovat v tomhle cyklu banů/stížností. No, zatím to dopadlo vždycky tak, že admin byl v právu.
Dělat bordel a kopat kolem sebe je úsměvné. Reagovat už nejdu, oni to pak dořeší a locknou.

InLoveSvK
15-03-24, 16:08
Tak v tom prípade sa ospravedlňujem že som si dovolil dať zákaz hráčom k CT oprávnene z dôvodu porušenia pravidiel kt. ste si boli vedomí, pretože som si nechal vrátiť práva (prevážne na aim, to neznamená že nemôžem skočiť na jb) po tom ako som si dal permu (aby som mal pauzu od cska na par mesiacov). Nevedel som, že za tych pár mesiacov si hráči budú určovať čo sa môže a čo nie, a že je vôbec drzosť admina sa im do toho motať, tak budem zrejme nabudúce ignorovať sťažnosti z jb ako niekto dal mfk, pretože ono to je iba for fun a tym že by sme im dali zákaz by sme boli vlastne dementi, kt. dopomáhajú aby prestali hráči hrať jb. Chápem:-)

sUch
15-03-24, 16:18
Hadat se nejdu, nema to vyznam kdyz uz pises hovna i Any.
Moje vyjadreni "Ja urcite UB nedam, zkraceni tez nepripada v uvahu." je založený na tom, že si dostal od Inlova za mfk, omluvil se, dostal UB a pak děláš blbosti dál. Zkoušíš tu další omluvu s tim, že stejně si myslíš svoje a kydáš tady hnůj na nás adminy a očekáváš, že ti s usměvem dám UB.

Doba se mění, každej banujem dle svého. Líbit se vám to nemusí, ale za to jak se chováte, nemůžete očekávat od nás nějakou toleranci nebo druhé šance. Můžeme pokračovat v tomhle cyklu banů/stížností. No, zatím to dopadlo vždycky tak, že admin byl v právu.
Dělat bordel a kopat kolem sebe je úsměvné. Reagovat už nejdu, oni to pak dořeší a locknou.

To je tvůj jediný argument, že admin byl v právu. To ti nikdo nebere, co ti ale uniklo, že si už od začátku adminování banoval píčoviny, vysíral lidi a nikdy ti v hlavě nezasvítila kontrolka, že to je špatně, protože když to budeš dělat dál, budou se objevovat lidi, co ti se stejnou arogancí budou natom serveru dělat bordel, dokud tam nebudete nakonec hrát v počtu 5ti adminů a tří děcek. Očividně jsi vůbec nepochopili ten ban od InLova, a stejně tu s ním argumentuješ, celkem úsměvné, jako bych před týdnem nepsal, že jsi jen blbeček, co má na všechno názor. :laughing1:
Kydám hnuj zatím jen na tebe, kluci a ANY se tu sami zdiskreditovali, a to jsem o nich měl lepší mínění (bohužel, zklamali jste). Ty jsi ten, co si furt přes všechno snaží prosadit svoje a není schopný se normálně domluvit. Je to pěkně vidět na tom, že místo, abys napsal "debatovat nejdu, nema to vyznam" napíšeš "hadat se nejdu, nema to vyznam". Udělal sis pěknou vizitku a furt v tom pokračuješ, gj. :shit: Zkouším tu kromě žádosti o UB najít ve vás špetku toho takzvaného "chochmesu" (který teda zrovna ty jsi nikdy neměl hh), já osobně bych si to představoval takhle "Jo, děláš bordel, tu máš ban, já nejsem jeden z těch benevolentnějších, prostě když tě napomenu, tak bud dobrej a bude pohoda, všecko pořešíme a chill, já ti to ted nezkrátím, za týden bud dobrej" nebo něco na ten způsob, a ne, že se budeš stavět do role absolutního bezchybného boha "ja ti UB nedam, admin byl vzdycky v právu." Si tu pak v tom právu zabanuj celou kotelnu, když v těch pravidlech najdeš kličku na banování snad čehokoliv. :taunt: :slap:


Tak v tom prípade sa ospravedlňujem že som si dovolil dať zákaz hráčom k CT oprávnene z dôvodu porušenia pravidiel kt. ste si boli vedomí, pretože som si nechal vrátiť práva (prevážne na aim, to neznamená že nemôžem skočiť na jb) po tom ako som si dal permu (aby som mal pauzu od cska na par mesiacov). Nevedel som, že za tych pár mesiacov si hráči budú určovať čo sa môže a čo nie, a že je vôbec drzosť admina sa im do toho motať, tak budem zrejme nabudúce ignorovať sťažnosti z jb ako niekto dal mfk, pretože ono to je iba for fun a tym že by sme im dali zákaz by sme boli vlastne dementi, kt. dopomáhajú aby prestali hráči hrať jb. Chápem:-)

Hmmmm, očividně nechápeš, ale k tomu už se nejdu vyjadřovat. :rolleyes: Ta perma, která je, co vím, na rok, měla opravdu smysl, když se ti po pár měsících zrušila. :DDDD

E: Psal jsem to už dřív, nevím přesně kam, ale zakončil bych tuhle žádost stejně. Na kotelně se nic nezmění, lidi se tu snaží jeden druhého nasrat, to se nikdy nezměnilo. O UB už nestojím, stejně mi bylo napsáno, že ho banující admin nedá a ani nezkrátí.