PDA

Zobrazit normální verzi : WZOK420



WZOK420
04-04-24, 16:06
Vypis z konzole:


Dobrý deň chcel by som požiadaÅ¥ o unban za ten Äas som sa pouÄil a chcel by som si znova zahraÅ¥ na kotelni ban za chaty nemám možno z roku 2015 na NS, ale to je asi vÅ¡etko ban som dostal za kupovanie Å¡tÃtu a lezenie po textúrach a urážky na admina v podnapitom stave tak som sa vám chcel ospravedlniÅ¥ a opýtaÅ¥ sa Äi to neviete nejako prehodnotiÅ¥ a daÅ¥ mi Å¡ancu Äakujem wzok.





Poznamka:






Dobry den chcel by som poziadat o unban za ten cas som sa poucil a chcel by som si znova zahrat na kotelni ban za chaty nemam mozno z roku 2015 na NS, ale to je asi vsetko ban som dostal za kupovanie stitu a lezenie po texturach a urazky na admina v podnapitom stave tak som sa vam chcel ospravedlnit a opytat sa ci to neviete nejako prehodnotit a dat mi sancu dakujem wzok

Pelargos
04-04-24, 21:37
Nie je problém dať unban, problém je niekde inde...

Sám dobre vieš, že sa ti tu kopec vecí tolerovalo za ktoré si mohol dostať ban a X-krát si ho nedostal. X-krát ti to bolo vysvetlené a aj tak si stále robil to isté, tak neviem ako dlho ti to teraz vydrží. Je to celé na tebe, pokiaľ budeš hrať normálne a robiť kktiny v rámci medzí, tak nemám dôvod chodiť na server alebo to riešiť. Ale ak budeš zas robiť to isté a budem vidieť, že sa tu pravidelne niekto sťažuje alebo že hlási, že tam beháš so štítom, tak dostaneš ban rovno z webu a potom už nechoď ani na fórum.

Steam: STEAM_0:0:518750924 máš odbanovaný, na tomto môžeš hrať. Tie ostatné zostanú zabanované, kým sami nevypršia.

WZOK420
06-04-24, 02:31
Ďakujem moc Pelargos