PDA

Zobrazit normální verzi : Žádosti o unban



VDOLEG
19-03-11, 22:44
Re: Žádost o unban
zdravim, prestehovali jsme se mel sem ban pritom sem a ni 1 vterinu nehral. asi ten predemnou tady na ty Ip adrese dastal bana IP adresa ( 89.176.218.181 ) mela ban permanent tak pls o unban.
VDOLEG..

Originally Posted by Unregistered
no koupil sem si netebook.aty predtim tady meli net od t-mobile a misi ho poridili taky..tak je asi ta IP adresa stejna?
VDOLEG...
no to je tomu #34
ten co tady bydlel predemnou se menoval Entik .
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : Entik
[AMXBANS] Duvod : ' Wallhack '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : VALVE_0 : 0 : 1193817675
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 89.176.218.181
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru no a pro ta my to nejde_! Tak jestli mi date unban pls.no mazna mam s Entik stejnou IP adresu!?Mooooooooooooooooooooooooooooooooooc prosim o unban !!!!!!!!!!
VDOLEG...

Kotel
19-03-11, 22:50
Kdyz stahnes novy patch, tak se pripojis. Tady:
http://csko.cz/download/cs16patch_v42b_cskocz.exe

VDOLEG
19-03-11, 22:54
Kdyz stahnes novy patch, tak se pripojis. Tady:
http://csko.cz/download/cs16patch_v42b_cskocz.exe
no kdyz mam bana!!!!!!!tak je mi to k nicemu!

ZombieBot
19-03-11, 22:57
zkus to a uvidíš ;)

Kotel
19-03-11, 23:03
Musis ho jeste nainstalovat.

ZombieBot
20-03-11, 00:35
Musis ho jeste nainstalovat.

headshot :D

Kaktus-sama
20-03-11, 10:57
Zabité =D

Unregistered
21-03-11, 13:04
Musis ho jeste nainstalovat.
To bych nerek!?No ale stejne to nepude když mam pernament ban protoze nejaky pako melo steinou IP adresu!!!!!Us sto nekdy zkousel ???????
VDOLEG

Unregistered
21-03-11, 13:08
Re: Žádost o unban
zdravim, prestehovali jsme se mel sem ban pritom sem a ni 1 vterinu nehral. asi ten predemnou tady na ty Ip adrese dastal bana IP adresa ( 89.176.218.181 ) mela ban permanent tak pls o unban.
VDOLEG..

Originally Posted by Unregistered
no koupil sem si netebook.aty predtim tady meli net od t-mobile a misi ho poridili taky..tak je asi ta IP adresa stejna?
VDOLEG...
no to je tomu #34
ten co tady bydlel predemnou se menoval Entik .
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : Entik
[AMXBANS] Duvod : ' Wallhack '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : VALVE_0 : 0 : 1193817675
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 89.176.218.181
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru no a pro ta my to nejde_! Tak jestli mi date unban pls.no mazna mam s Entik stejnou IP adresu!?Mooooooooooooooooooooooooooooooooooc prosim o unban !!!!!!!!!!
VDOLEG...

No na kotelne ten ban entik furt ma takze mi to nepude asi ..
VDOLEG

ZombieBot
21-03-11, 13:33
půjde ti to, co dáš za zkoušku?

Syrius.
21-03-11, 13:51
Hovoríš že to nepôjde namiesto toho aby si to išiel vyskúšať.

Wartrik
21-03-11, 15:26
Demence nezná hranic ;(

Unregistered
22-03-11, 13:40
Demence nezná hranic ;(
no prej demence
Hmmm.
No vyte vono to je docela tezky vono to na mim noteboku nainstalovat to je umeni takze to budu muset nainstalovat na compu no a mozna ze to pude.no vyte na to mim n. to nejde nainstalovat proto že se to instaluje normlne ale pak když to chci najit jinou cilovou slozku nepovoli to a když tam dam tu co nejde zmenit tak se to nedoistaluje.
VDOLEG tak to skusim na pc

Wartrik
22-03-11, 15:08
kup si steam (používej cheaty a příjdeš o hraní na každym serveru = pernamentě pernamentní ban) nebo jsi necheatoval a kotelna ignoruje IP pokud mas steamID, tak můžeš hrát
snadné nebo se pletu

InVitro
22-03-11, 16:28
pernamentě pernamentní ban

Až na to že to není pernament ale permanent . Pernament si můžeš koupit na horách . :-)

Wartrik
22-03-11, 16:59
víme co tím myslím prostě si nezahraje pokud bude cheatovat na steamu na přijdou mu na to

VDOLEG
23-03-11, 15:37
Kdyz stahnes novy patch, tak se pripojis. Tady:
http://csko.cz/download/cs16patch_v42b_cskocz.exe


VDOLEG se pripojil
Couldn't open file overviews/gg_playground_x.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/gg_playground_x.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : Entik
[AMXBANS] Duvod : ' Wallhack '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : VALVE_0 : 0 : 1193817675
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 89.176.218.181
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na
No 1 den sel clasic a pak uz neslo nic takze sem zase na zacatku !!!!Prosimvas dejte mu/mi unban nebo mi stim poradte protože je to fakt divny moje IP adresa:Vaše ip adresa je: 46.13.44.157
tak doufam ze mi stim helpnete mel sem tam kotelna napsany vsechny servry ale nic neslo kvuli tomu banu !
VDOLEG rpedem dekuju™

VDOLEG
23-03-11, 19:58
kup si steam (používej cheaty a příjdeš o hraní na každym serveru = pernamentě pernamentní ban) nebo jsi necheatoval a kotelna ignoruje IP pokud mas steamID, tak můžeš hrát
snadné nebo se pletu
Jeste kdybych 1 vterinu hral ???????mam jinou Ip adresu nez von a prece mi to nejde stahnul sem si pec a sloto 1 den pak sem ho instaloval po2 a obevili se mi tam vsechny servry ale uz to neslo !psalo mi to mas ban mas pernamentban zabanovany nick :Entik Ip adresa jinA nez mam ja no a nefacha mi to!Tak co mam stim delat kotle?Jo a napisemi to VDOLEG se pripojil a pak ti keci o tom banu co dostal!
VDOLEG

VDOLEG
23-03-11, 19:59
Jeste kdybych 1 vterinu hral ???????mam jinou Ip adresu nez von a prece mi to nejde stahnul sem si pec a sloto 1 den pak sem ho instaloval po2 a obevili se mi tam vsechny servry ale uz to neslo !psalo mi to mas ban mas pernamentban zabanovany nick :Entik Ip adresa jinA nez mam ja no a nefacha mi to!Tak co mam stim delat kotle?Jo a napisemi to VDOLEG se pripojil a pak ti keci o tom banu co dostal!
VDOLEG
no nemam a kde ho stahnu?nebo si ho musim koupit jako VIPko?
VDOLEG

znedlob
23-03-11, 20:08
Je to celé divné.
To že hrál na classicu po Kotlově radě aby si stáhl Patch (A nainstaloval!!!!!!!!) =D je pravda.Ale nechápu jak mohl dostat znova Ban.
Nevymazal jsi CSKo a pak zapoměl NAINSTALOVAT PATCH????????????????????

Kotel
23-03-11, 21:29
Zahada. Tak jedine steam.

ZombieBot
24-03-11, 07:54
neni to záhada, sice nainstaloval ale potom spouštěl přes starej patch ... (pokud to nainstaloval jinam)

Unregistered
24-03-11, 12:39
neni to záhada, sice nainstaloval ale potom spouštěl přes starej patch ... (pokud to nainstaloval jinam)
Kde si stahnu nebo koupim steam_?Ip adresou to neni ale cim_???????????,,Mam ji jinou
nez Entik!
VDOLEG

Kotel
24-03-11, 13:20
Pravdepodobne jsi spustil jine cs nebo nastala nejaka jina chyba.
Kde koupit steam je tady: http://csko.cz/?strana=steam

_-*Coockies*-_
24-03-11, 13:26
Zdar Kotelňáci, když sem se zkusil připojit na svůj oblíbený Aim/fy server tak mi konzole napsala tohle :
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : Cze.Vavras! - maRa.!
[AMXBANS] Duvod : ' WH '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : VALVE_0 : 0 : 641351840
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 213.168.187.2
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] =======================================
Mám IP adresu přiřazovanou automaticky, takže přezdívka ani není moje, prosil bych o unban :)

VDOLEG
24-03-11, 14:47
Pravdepodobne jsi spustil jine cs nebo nastala nejaka jina chyba.
Kde koupit steam je tady: http://csko.cz/?strana=steam


[AMXBANS] Zabanovane SteamID : VALVE_0 : 0 : 1193817675
jak si mužu zmenit steamID?Stahnul sem si steam a kotelna mi nejde??????Co mam delat?
VDOLEG

VDOLEG
24-03-11, 14:52
kup si steam (používej cheaty a příjdeš o hraní na každym serveru = pernamentě pernamentní ban) nebo jsi necheatoval a kotelna ignoruje IP pokud mas steamID, tak můžeš hrát
snadné nebo se pletu
tak co mam delat tak mi to kotle napis v bodech ja to podle nich budu delat a pak to snad pude!
VDOLEG

ZombieBot
24-03-11, 15:04
já nevim jestli jsi tak tupej nebo co, STÁHNI SI Z KOTELNY CSKO!!!!!!! steam sis možné stáhnul, ale NEMÁŠ STEAM HRU!!!!! bože můj

InVitro
24-03-11, 15:06
Tomuhle se říkalo ve starém Řecku debilita .

Smile
24-03-11, 15:28
Tomuhle se snad říká debilita i dnes....Nebo už je proto drsnější výraz ?

InVitro
24-03-11, 20:33
Říkat tomu můžeš jak chceš, ale v Řecku se tomu tak říkávalo, protože na to nebyl jiný výraz .