PDA

Zobrazit normální verzi : Admini na furienech



AlternativníPravda
07-06-12, 15:34
Nevím jestli je to to stížnost, ale předpokládejme že ano.

Není možné aby na FURIEN servech nebyl žádný admin v době od dopolední a odpolední (cca do 18:00). Hra tam je strašná kempení, zdržování hry na denním pořádku.

Prosím udělej te s tím něco...

marsoun
07-06-12, 15:54
Uvědom si že je teď se blíží konec školního roku, takže se dohání známky. Na začátku prázdnin se to zlepší :).

Frackore
07-06-12, 16:44
Asi tak, tohle období stojí za... jsem rád že se někdy dostanu vůbec na zuntr stryke, o prázkách to bude mít hodně lidí volnější.

gooder
08-06-12, 20:43
Asi tak kazdy má iné starosti nemôžu tam vkuse hrať veď to by mali v škole samé 5-ky :DD

AlternativníPravda
09-06-12, 20:39
Hej ty tucny ja tam hraju co chvila a mam same jednotky !!! lebo kdo je pan, je pan. Škoda, že umím tak dobře lhat.

Ciper
09-06-12, 20:43
Já mám času dosti, ale nemám už práva.Jak smutné
E/ na to že je to smutné like :)

Kotel
09-06-12, 21:00
Kemp by se dal vyresit nastavenim serveru. Muzeme neco vymyslet. Ubirani hp zrejme nic neresi. Kempi furieni nebo antifurieni?

Idea
09-06-12, 21:42
Ale hodil by sa urcite este aspon 1 admin. Po tom co Ciper nema prava sa pridal F3 a na 3 servery su 2 admini co sa proste neda dohliadnut na vsetko..

Frackore
09-06-12, 21:45
Jak se to vezme, vetšinou furieni zalezou do rohů, na spawn, na místa kam nikdo neděruje a čekají tam třeba celý kolo jestli tam někdo projde. Popřípadě malinko popoběhnou aby se jim nahodila energie. Možná tak něco zkusit s neviditelností, že po delším kempu přestane být neviditelný, ne uplně ale jen částečně. Jestli by někdo dostal nápad tak sem s ním, nemam představu co by pomohlo :X

U anti se ani tolik nekempí, je to podle mapy a jak mají možnost rushnout... někdy se třeba stane, že na dustu CTs ani nevyběhnou pořádně ze spawnu, protože furieni rushnou ale to pak není divu. Občas se akorát stává, že někdo vleze na těžko přístupný místo, kam se furieni nedostanou...

Idea
09-06-12, 21:51
Co takto aby bola neviditelnost na zaciatku kola 10 sek. potom sa zviditelnis a podla dlzky casu kolko sa budes hybat/mat 120 energie na tolko sek. si ako keby nabijes neviditelnost... Takze pol minuty behas po mape mas pol minuty po tom neviditelnost ale neprenasalo by sa to cez kola pri zaciatku kazdeho kola dostanes tych 10 sek.

AlternativníPravda
09-06-12, 22:23
ct kempí na bendach atd, kde je potřeba umět dobře skákat, nebo kepmí spolu na spawnech atd. ( např. dust4ever ). Furici ( hlavně sk111leři) kempí na sk. Dale bych udělal ten DM a no HS server. Navrhuji po 12 sekudnách kempu odhalení. U ct po 12 kudnách stání na jednom místě nebo na vzdálenosti cca 25 bodů blikání obrazovky.

Ciper
09-06-12, 23:04
Srazit adrenalin na 50, hrači se sk nebudou mít neviditelnost.Jinak to nevidim.
Taky bych proti camperum udelal ten štít na záda co se zrušil, camper čeká až mu ukazeš záda a vyběhne a máte.
E/ k tomu adrenalinu dát auto health.

Frackore
10-06-12, 00:34
Tu neviditelnost tam chce co nejvíc nechat, přece jenom by to mohl zůstat furien a nemusel by to být pomalu zombie server...

SliZo
10-06-12, 20:32
Já mám času dosti, ale nemám už práva.Jak smutné
E/ na to že je to smutné like :)
Vždyt jsi říkal že sis nechal odebrat práva,tak proč tady brečíš že je nemáš?

gooder
13-06-12, 16:15
Srazit adrenalin na 50, hrači se sk nebudou mít neviditelnost.Jinak to nevidim.
Taky bych proti camperum udelal ten štít na záda co se zrušil, camper čeká až mu ukazeš záda a vyběhne a máte.
E/ k tomu adrenalinu dát auto health.

1.správny anti-furien by sa mal dívať aj za seba čo sa tam deje nie?
2.hráči s SK by mali zníženú energiu na 70 alebo 60