PDA

Zobrazit normální verzi : Pridávanie botov



woozie
20-05-24, 07:56
Zdravím, tento príspevok sa týka skoro všetkých serverov a preto sa chcem spýtať, či by sa niečo nedalo spraviť s botadd? či už sú to fun alebo aim servery, občas tam boti nie sú a vypíše to napríklad "Botov nie je možné práve pridať" aj keď tam boti nie sú alebo keď tam boli a niekto ich kickol a dosť ma to hnevá. Niekedy to nefunguje ani po zmene mapy. Týka sa to napríklad serverov gungame, DM FFA A DM FFA HS Only, paintball atď. Je to také osamelé, keď tam hráči nehravajú a aspoň s botmi by som si niečo zahral.

Dalo by sa to prosím nejako poriešiť? :think:

killer-savage
20-05-24, 14:43
Pro. Pridal by som možnosť s každým napísaním "botadd" by sa pridali ďalších 6 botov, lebo si chcem na zombie privolať 24 botov na lov for fun. :twisted:

woozie
20-05-24, 22:30
To není zlý nápad. Aspoň si lepšie precvičíš daný mód. Na zombie by to bolo tiež super.

stupo
21-05-24, 11:09
Taktiež aj na móde TTT by sa to zišlo. Ak by na serveri nikto nebol, boli by tam len traja boti (minimálny počet hráčov, aby sa začal hrať mód). Po napojení prvého hráča by to jedného bota vykoplo (po napojení druhého hráča by to vykoplo ďalšieho a po napojení tretieho hráča by to vykoplo aj posledného). Pri TTT móde stačí, aby napojili len 3 až 4 hráči a zvyšní sa neskôr napoja. V tomto momente sa to ale nestáva a nikto tam nechce čakať na ďalších hráčov, tak to radšej odpojí, keďže nemá s kým hrať. Tým pádom by tam zotrval pri hraní s botmi a mohol nakopnúť server k zaplneniu, ako to bolo kedysi.

Ignaccz
21-05-24, 14:16
Taktiež aj na móde TTT by sa to zišlo. Ak by na serveri nikto nebol, boli by tam len traja boti (minimálny počet hráčov, aby sa začal hrať mód). Po napojení prvého hráča by to jedného bota vykoplo (po napojení druhého hráča by to vykoplo ďalšieho a po napojení tretieho hráča by to vykoplo aj posledného). Pri TTT móde stačí, aby napojili len 3 až 4 hráči a zvyšní sa neskôr napoja. V tomto momente sa to ale nestáva a nikto tam nechce čakať na ďalších hráčov, tak to radšej odpojí, keďže nemá s kým hrať. Tým pádom by tam zotrval pri hraní s botmi a mohol nakopnúť server k zaplneniu, ako to bolo kedysi.

Like

xxpumaxx15
29-05-24, 21:46
To by šlo