PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na server Jailbreak



woozie
29-05-24, 16:06
Zdravím, touto cestou by som chcel požiadať o práva na serveroch Jailbreaku.

-Vlastniť originálnu hru na steame - splňujem
-Hrať minimálne 3 mesiace na tomto portáli - splňujem
-Čistý trestný register - nesplňujem (jednodňový zákaz --> https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=284068)
-Hlásenie cheaterov cez "!" a cez steam - splňujem (najviac z mojich jailbreak hlásení cez steam som písal hlavne Hebrejcovi, ostatným som hlásil pomenej aim alebo jump)


Niečo o mne:
Čauky, volám sa Sebastián, mám 17 rokov (v októbri budem mať 18) a pochádzam zo Žiliny. Študujem na strojníckej škole s duálnym systémom, kde okrem obrábania na klasických strojoch sa učím aj programovať na NC a CNC strojoch. Aktuálne som v druhom ročníku. Svoj voľný čas trávim športovaním (poväčšine teraz fitness a občas aj nejaký ten volejbal či futbal), hraním hier alebo si niekedy vyjdem s priateľmi von. Som aj obrovský fanatik rockovej hudby a sci-fi či komediálnych filmov. CS som začal hrávať ešte ako malý no postupom času som mával problémy s váhou, preto som s hraním v roku 2020 "seknul" a začal sa venovať sebe samému. Minulý rok som začiatkom leta založil nový steam účet (keďže som prestal hrávať, starý účet som posunul ďalej) a začal opäť hrať. Čo sa týka správania, či už to je v hre alebo aj mimo hru sa chovám slušne a disciplinovane. V hre sa občas snažím aj pomôcť novým hráčom a naučiť ich spôsob hry či už to je na Kotelne alebo na inom serveri/portáli. Nikdy nemám problém hrať aj za dozorcu/simona ak niekomu sa nechce, kto chce prenechám mu tým pádom miesto. V danej hre som žiadnym spôsobom nikdy nepodvádzal či už to bolo nejakým cheat softwarom alebo napr. radením polohy na verejných alebo kompetitivných serveroch. Viem byť aj zábavný, samozrejme do nejakej určitej miery.


Nick in-game: woozie

Steam ID: STEAM_0:0:713878051
Steam profile: https://steamcommunity.com/profiles/76561199388021830/
Uvedomujem si, že uchádzačov je veľa a preto zhrniem iba to, že okrem samotného adminovania by som chcel prispieť Kotelne a celej komunite nejaké nové nápady/návrhy a zlepšovať sa na každom svojom kroku dopredu. Budem veľmi rád za každé vyjadrenie a za každé PRO alebo PROTI. Na hocijaké otázky nemám problém odpovedať.

Ďakujem a prajem čitateľom krásne požehnaný slnečný deň:happy:

sef
29-05-24, 23:48
Registrujem ťa už od januára, nejak v tom čase si mi poslal aj friend request na steame. Prišiel si mi ako bezproblémový hráč, veľa toho do chatu nenapíšeš a znalosťami si na tom celkom dobre. Napriek tomu že sa stretávame na serveroch celkom často, tak mám dosť problém odhadnúť tvoju osobnosť. Kedže si dal priestor na otázky, tak sa rád opýtam pár vecí.

Ako si si mohol všimnúť, jailbreak zíva prázdnotou už nejaký čas. Keďže si bol v tom čase aktívny, tak by ma zaujímalo, čo si o tom myslíš? (aké sú príčiny)

Keby si v tom čase bol admin, vedel by si nejako prispieť k tomu aby sa na serveri udržali hráči?

Ak máš k dispozícii ID starého steamu tak by som bol rád keby ho dodáš. Ak si nehral v tom čase na kotelni tak netreba, len by ma zaujímala prípadná ban história. K tomu banu od hunteda by si vedel povedať niečo viac? Dôvod "demence" nie je úplne smerodajný, a nemyslím si, že si dement.

Podľa mňa si celkom solídny hráč a v AT by si mohol byť potencionálnym prínosom, ale ako hovorím vyššie, je okolo teba pár otáznikov. Tak by som bol rád keby nám trochu priblížiš samého seba, ako zmýšľaš a aké máš názory. Ako aim admin sa nebudem vyjadrovať v štýle pro/proti, ale všetci v AT sme v určitom zmysle "kolegovia" a pomáhame si občas naprieč sekciami, preto si dovolím prevziať iniciatívu a chcem sa o tebe dozvedieť viac.

e: Čakal som trochu inú odpoveď, ale to nevadí. Zmeny chce každý, no málokto si uvedomuje aké je zložité niečo na server pridať bez toho aby to poškodilo už niečo čo funguje. Ja osobne vidím úpadok jailbreaku hlavne v tom že upadla komunita ktorá tam hrávala. Ako admin máš možnosť komunitu usmerňovať, a toto som dúfal že v nejakej forme podotkneš. Vyjadruješ sa veľmi zložito a pritom tvoje vety nenesú toľko informácií, z toho súdim len že si ešte mladý na takýto štýl komunikácie. Ale cením tvoju snahu a slušnosť, ako som písal aj vyššie, si dosť šikovný a máš potenciál. Už dlhšiu dobu som očakával že si podáš žiadosť o práva, u niektorých hráčoch je to cítiť, admini určite vedia o čom hovorím. Bol som trochu prekvapený že žiadaš na JB, kedže je to tam už viac ako mesiac mŕtve. Ale môže to byť pre teba dobrý začiatok kde sa naučíš byť zodpovedným. Takže som určite za to, aby sa ti nejaká forma právomocí dala, ideálne spešl, ale to by si ťa musel zobrať nejaký admin pod krídla. Keď sa JB admini zhodnú priamo na trialovi tak v tom problém nevidím. Gl :)

woozie
30-05-24, 15:21
Ahoj sef, ďakujem za vyjadrenie. Je pravda že moc toho nenahovorím, ale záleží na akom serveri sa práve nachádzam.

Príčinou nachádzam jedine to že jailbreak neprešiel dlho nejakou veľkou zmenou. Nemôžem povedať presne akou, keďže v minulosti som hrával viacej na konkurencii poprípade niekde inde. Jedine čo som si všimol ako zmenu boli VIP skiny.

Na serveri by som pridal dozorcom item shop, bodový systém, pretriedil map pool, pridal nové herné módy. Samozrejme niečo originálnejšie by bolo ale fajn.

Čo sa týka, o účte nemám žiadne info. Čiže ID určite nemám k dispozícii. Ban históriu si myslím že okrem toho zákazu vyššie spomenutého mám čistú. Ohľadom banu od Hunteda som si vedomý, že som ako simon spravil chybu. Konkrétne akú si vôbec nepamätám. Určite sa to ale netýkalo môjho správania.

Ďakujem, snažím sa byť sám sebou a som rád že niekto má o mne takýto pozitívny názor. Moc o sebe nejaké informácie a podobne nehovorím, preto skoro s nikým niesom "zblížený". Čo sa týka mňa, nemyslím si že by som bol nejak arogantný či flegmatický. Skôr ako osoba som cholerický. Svoje názory prejavujem veľmi rád či sú už pozitívne či negatívne (negatívnym názorom nemyslím ale šíriť nenávisť). Rád teda zmýšľam o rôznych veciach či už treba napr. "v práci niečo zlepšiť v rámci BOZP alebo školského strediska", čo prejavujem ako ten pozitívny názor.

Hebrejec
30-05-24, 16:28
Zdravím.

Určite by bolo dobré vyjadrenie aj od Hunteda, no osobne si myslím že by si bol prínosom.
Simonovať chodíš, pravidlá ovládaš a v určitých prípadoch sa vieš aj uvoľniť a spraviť simonovanie zábavnejšie, čiže to nie je ako cez kopirák.
Hlásenia potvrdzujem a je ich dosť.
PRO

Prajem pekný deň.

Ejo
30-05-24, 17:10
Server je dosť mŕtvy, ale keby náhodou chceli ďalšieho admina alebo spešla som pri tebe PRO.

woozie
30-05-24, 17:30
Zdravím.

Určite by bolo dobré vyjadrenie aj od Hunteda, no osobne si myslím že by si bol prínosom.
Simonovať chodíš, pravidlá ovládaš a v určitých prípadoch sa vieš aj uvoľniť a spraviť simonovanie zábavnejšie, čiže to nie je ako cez kopirák.
Hlásenia potvrdzujem a je ich dosť.
PRO

Prajem pekný deň.

Ahoj Hebrejec, ďakujem a ako som vyššie spomenul, snažím sa byť hlavne len sám sebou:happy:

woozie
30-05-24, 17:32
Server je dosť mŕtvy, ale keby náhodou chceli ďalšieho admina alebo spešla som pri tebe PRO.

Ahoj Ejo, aj tebe ďakujem. Server je poslednou dobou prázdny, no občas tam vidím hráčov hrať čo je ešte dobre. Pevne verím že aktivita vo veľkom časom opäť nabehne.