PDA

Zobrazit normální verzi : Nastavení myši - AIM vs MOUSE



Comando
01-06-24, 07:32
ahoj,po 5 letech jsem se vrátil k csku. První jsem si nainstaloval jen tak z nudy klasicky non-steam verzi ,protože jsem nepočítal,že mě to zase chytne ,hraji převážně PS5 ,ale šlo do servisu :D .
U NS verze jsem měl v options klasický nastavení ,,mouse,,.
Včera jsem si řekl,že zkusím po těch letech zprovoznit Steam ,to se povedlo a nainstaloval jsem hru,jenže když jsem přejel do options ,že si nastavím myš atd. Tak už tam není Mouse,ale AIM což je úplně jiné menu než jsem byl zvyklý,jiné položky a jiný počet položek . Vůbec podle toho neumím nastavit myš jako na NS 😃😃. Brouzdal jsem i po netu a YouTube a nikdo snad na světě tam v options nemá AIM všichni mají MOUSE a to menu na které jsem zvyklý .
Neví někdo ,čím to může být ? Možná je to úplná prkotina a budu za trotla,ale fakt za těch víc jak 5 let už nevím .

Druhá več, u NS verze mi zbran,granát a vše funguje hned napoprvé ,u steam verze poprvé zbran nevystřeli a když vemu granat a chci ho zahodit tak poprvé musím udělat dvojklik střelby/zahození aby se granát odhodil .

Moc díky za jakoukoliv radu .

woozie
01-06-24, 08:24
Čau, čo sa týka nastavenia, skús si na steame nastaviť Counter Strike betu na "steam_legacy - Pre-25th Anniversary Build"; po zapnutí cs budeš mať ako na non-steame. Mouse nastavenie sa ti tam objaví tiež po starom.

Comando
01-06-24, 09:07
Děkuji moc, vyřešeno ,funguje ...