PDA

Zobrazit normální verzi : cupkyy --> sef



ixper
20-06-24, 17:03
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 299731)
[AMXBANS] Mas 2 hodin, 57 minut a 45 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '286130'
[AMXBANS] Duvod banu: 'urazky at'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < cupkyy >
[AMXBANS] Tvuj nick: cupkyy
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_1:0:1653791313
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_1:0:1653791313
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.98.252.55
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.98.252.55
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < sef >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =============





Poznamka:






Neviem preco su ti dnesny admini precitliveni no chcel by som poziadat o unban myslim si, ze nic hrozne som neurobil.

sef
20-06-24, 17:22
Nič hrozné si neurobil, preto máš ban len na 3 hodiny. Pokiaľ máš voči mne nejaké výhrady a kritiku, tak si myslím, že by sa to malo písať slušne. Komentovať moje bany tým že "mám malý pipík" a že som citlivý mi príde zcestné, aj keď som ti to týmto banom nepriamo potvrdil. Neoprávnenú kritiku by som ti vedel vyrozprávať do chatu keby som hráč, ako admin sa však nemôžem brániť na takej istej úrovni ako ty. Pred banom si dostal varovný kick, pokračoval si ďalej tak si dostal ban.

ixper
20-06-24, 17:27
No a nemas maly pipik ked take veci riesis banom ? Boli casy, ked admini vedeli mat poriadne argumenty a nie teraz, ze daju ban za to ze sa ich nieco dotkne.

sef
20-06-24, 17:36
Ako píšem vyššie, pokiaľ máš nejakú kritiku na adminov, napíš to slušne a môžme sa o tom baviť. Neviem kde si ty v minulosti hral, čo si pamätám ja tak admini v minulosti by sa uráčili na dlhší ban než 3 hodiny, a bez varovania.

ixper
20-06-24, 17:47
Mam kritiku iba na teba lebo niekedy za take veci by som ban nedostal. :)

sef
20-06-24, 21:21
Bohužiaľ taká kritika stojí len na tvojom dojme a nemáme sa úplne o čo chytiť aby sme to nejako vyriešili. Ja len z môjho pohľadu napíšem čo sa stalo. Napojil som, nezahral som ešte ani 1 kolo a petr sa do mňa začal obúvať ( klasický prípad kedy niekto veľmi chce pozornosť admina ), hráči mu nadávali lebo hrá s rychlopalkou, jeho protiargument bol že sa to inak nedá hrať, lebo CT chodia stále spolu a ja mám ako admin niečo s tým spraviť a že som vtip? Aspoň tak som to pochopil, každopádne petr ma hrotil v chate už aj minule bez dôvodu a takisto dostal varovný kick po ktorom prestal a bolo všetko v poriadku. Dnes dostal kick, neprestal, dostal ban. Do toho si začal ty s tým, že som citlivka a že mám malý pipík, znovu takisto kritika ktorá podľa mňa nie je na mieste a keby máš slušnú pripomienku tak ti tento kontext rád poviem a hrali by sme ďalej. To je z mojej strany všetko, ban ti vypršal, neopodstatnené kritiky na moju adresu / hocjakého iného admina budem aj naďalej trestať. Pokiaľ vám ako hráčom nie je niečo jasné nemám problém nikdy nič vysvetliť. Môj cieľ nie je banovať a honiť si ego, ego mám pohonené dosť a nemusím si to nijako kompenzovať na internete. Myslím si, že v poslednej dobe bolo x prípadov kedy si hráči až moc dovoľujú do adminov a vrcholí to tým že admini strácajú rešpekt a tým pádom zaniká aj poriadok na serveri. A bez poriadku a dodržovania pravidiel server umiera. Argument že vás máme ako admini viac tolerovať lebo je hráčov menej je práve to najhoršie čo môžme spraviť, pretože sa takto len hromadia hulváti ktorí kazia hru ostatným. A to nie je len moja domnienka postavená na vode, pár serverov tu už kvôli tomuto umrelo. Prepáč za sloh, využijem tvoju žiadosť aby si to prečítalo aj tých 10 hráčov čo chodia na fórum a snáď im to trochu zmení pohľad na takéto bany.

e: Máš veľké šťastie že hráš na novom steam-id. Vzhľadom na tvoju históriu ti odporúčam veľmi vážiť svoje chovanie v budúcnosti.

Mlýn
22-06-24, 22:08
Cc, len k tvojmu "kedysi toho admini vydržali viac, nebanovalo sa toľko" atď.
Prešiel som si tvoju históriu banov: za obyčajný spam si dostal 1 deň (to je 24 hodín, čo znamená, že je to 8x viac, ako si dostal teraz)
Takže za mňa si dostal 1/8 (rozumej jednu osminu) banu za podľa mňa závažnejšiu vec (Pokiaľ sa samozrejme nejedná o spam reklamy, odkazu na cheaty, nadávok a pod.)

Takže z toho všetkého vyšlo to, že máš dotknuté ego, lebo ty a tvoj kamoš si môžete dovoliť čo chcete, ale admin zakročiť nemôže.
Inak prešiel som si ten chatlog, nabudúce keď budeš niekoho urážať prečítaj si toto
https://www.naturalminevita.sk/portal/slovencina/pridavne-mena-vzory-a-sklonovanie-pridavnych-mien/

Peace

Kaco
25-06-24, 23:55
Vypršal, lock.