PDA

Zobrazit normální verzi : Pan Postevak - AB, WH | Demence3 (SuperGungame)



zuzolabuzo
30-06-24, 11:53
Podavatel staznosti: analny defibrilator_
Steamid: VALVE_1:0:402866741
Previnilec: Pan Postevak
Steamid: VALVE_1:0:1157159299
Datum udalosti: 27.6. (vtedy bolo nahrane demo, ale drbe mu uz dlhsie)

Strucny popis:
vid. video, chalanisko si skratka plieska killy cez steny, zameriavanie ma tak vycvicene, ze mu random vyleti mys a trafi ciel presne, atd :D len skoda, ze tento "talent" musi minat na supergungame, kde vacsinu serveru tvoria boti a semtam ja ci ini chudaci, ktori nevedia co od dobroty a pripoja sa tam :D

link - vzhladom na rozmery suboru (~5MB) ho neviem nahrat na csko.cz link (limit 1024MB), preto som to hodil na dropbox, v pripade problemov poradim so stiahnutim (v skratke: vsade dat X a/alebo Continue bez uctu, ucet netreba zakladat iba sa preklikat a stiahne to) alebo uploadnem inde podla pokynov:
https://www.dropbox.com/scl/fi/4rn0ed5tojt7c2odk5jrb/postevak.dem?rlkey=14sk5yeanadfg3flck1kews2z&st=mxjfor6f



P.S.: chalanisko si dokonca resetuje score, ano na supergungame si resetuje score a uz len to si podla mna zasluzi ban (cas na smiech) ;) :D btw. v banliste je jeho nick uz viackrat, hoci vzdy bol iny steamid takze mozno nahoda - necham na vasom posudeni

*edit: v nadpise prispevku je Demence3, neviem preco som si myslel ze tam kedysi bolo cislo 3, upravit to uz neviem takze sa ospravedlnujem - kazdopadne aktualny nazov serveru je SuperGungame (koncovka 27088) + uprava textu

sef
30-06-24, 17:05
Nádherné hlásenie, upload dem priamo na kotelnu momentálne nefunguje. Nick je celkom obyčajný, predošlé bany mu pravdepodobne nepatria.

https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=299759

Trochu egotripoval v chate tak som mu tam napísal aj môj osobný odkaz.

zuzolabuzo
30-06-24, 17:15
tak ten "Duvod" na linku je luxus, snad si ho chlapec uzije :D v cete som co to popisal (resp. pouzil bind) aj ja, ale ako hrat s cheatmi na takomto mode je ozaj chore :D preto som si povedal, ze to hold nahlasim a hotovo (pripadne si za tie moje spravy vyzerem trest aj ja, pocitam s tym)

a vdaka za vybavenie