PDA

Zobrazit normální verzi : prosim zadne roboti (jiny hrac) --> ^h4 style ^^ NS :D



monerovec
21-10-24, 13:50
Vypis z konzole:



[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 299945)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '493759'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < prosim zadne roboti >
[AMXBANS] Tvuj nick: monerovec
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_1:0:304186888
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_1:0:304186888
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 194.12.33.243
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.12.33.243
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < ^h4 style ^^ NS :D >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic (de_inferno)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontrol





Poznamka:






dostal jsem ban na vsech serverech a ja nevim za co pise to tam "aimbot" ja bydlim jeste s brachou a nevim jestli to udelal on nebo jeho kamos ktery u nas prespava nebo to byli oni dva fakt nevim. Ja jsem prisel z praxi a chtel jsem si zahrat jednu hru v classic a mam tam ban, prosim dejte mi unban ja si to s brachou vyresim

stanapppp
21-10-24, 15:27
Ahoj,

za mě osobně jasné AB. Je to na dalších adminech zda se slitují. Dlouhé demo sem nenahrával , nebylo to nutné. Ban udělen 12:20, tak nevím zda u vás někdo přespává po obědě :D

Zde je demo http://csko.cz/dema?UPD=X9sDu1r5

P.S. Kluci klidně se vyjádřete.

Ahoj

Nixvan
21-10-24, 15:33
Ahoj, kup si originální verzi hry ze Steam storu, nebo nějaké jiné stránky, to už je na tobě. Budeš mít vlastní účet, kam ti brácha, kamarád, teta nebo pes nevlezou a nebudou za tebe cheatovat. Je jedno kdo cheatoval, ban oprávněný.

Burak1
22-10-24, 00:11
Aimbot bez debat.

b ^
22-10-24, 18:30
Ban oprávnený, tu nieje o čom, treba si kúpiť steam za par € a môžeš hrať ďalej a hlavne už vieš že sa ti tam nikto nedostane