PDA

Zobrazit normální verzi : žiadosť o práva - pegy



pegy
10-06-12, 16:22
Ahojte =))

Rada by som si podala žiadosť o práva ak by to bolo možné a nemáte ešte plno. CS som začala hrať s kamarátkami ešte na základke no priviedol ma k tomu môj starší braček. Chodievali sme s dievčatami hrávať do herní, hrávali sme po internete. Dokopy to bude už aj 10 rokov. Možno si z vás niekto pamätá ešte zo starej verzie cska server paruka, kde sme hrávali. Vtedy som mávala nick topless =D.
S kamarátkami sme prestali hrať 15-16 ročné, našli sme si chlapcov, začali sme sa stretávať s inými ľudmi a už sme odvtedy spolu nehrali. Teraz hrávam už len tak po večeroch pre zábavu. Hrávala som na panoramixe, no tam je úroveň hráčov vysoká a ja som sa tam trápila, tak som prešla na vaše servery, kde sa mi veľmi páči a hrávam už nejakú dobu tu.

Už som adminovala na zaniknutom portáli ffforce.eu, skúsenosti mám s amxmodmenu, ved tam vlastne sa stláčajú len čísla a to vie asi každý =). Cheaterov som nahlásila cez 30, či už cez vykričník alebo priamo adminom na steame. Netrúfala by som si povedať, že som neomylná, ale väčšinou to rozpoznať viem. Hrávam so sluchátkami a to skoro vždy sa to dá rozoznať, či ten dotyčný hráč to mohol alebo nemohol počuť.
Rada by som vám pomohla s vulgárnosťou, cheatermi a s problémovými ľudmi.

O práva žiadam len na strielajúce serveri, ostatným módom vôbec nerozumiem. Najčastejšie hrávam na servery MegaPub ale prídem pozrieť aj na Classic, DeatchMatch, Aim podľa chuti =)
Väčšina hráčov ma z hry pozná pod nickom Peguška :). Hrám to síce pre zábavu a nie pre čísla, ale som druhá v rebríčku na servery MegaPub a tam hráva veľa ľudí.
Čo by vás mohlo zaujímať: mám 20 rokov, chodím na vysokú školu Cyrila a Metóda a veľmi rada športujem. Na serveroch sa správam slušne a dúfam, že so mnou hráči nemajú problém. =)


Nick: Peguška =)
SteamID: STEAM_0:1:995423
Steam: http://steamcommunity.com/id/pegy

Ak nebudete mať záujem, nič sa nedeje, ja len rada pomáham, ale nerada sa nasilu vnucujem. Papa

Charon35
10-06-12, 16:25
Daj si verejný profil.

pegy
10-06-12, 16:26
Jáj, na to som zabudla.. už mám. =)

ZEUS
10-06-12, 16:36
No dobře, na megapubu jsi aktivní, na dalších serverech sem nehledal...
Nevím jestli si četla pravidla žádostí, ale je tam napsáno, že pokud chcete práva na střílecí servery, tak budeš muset dávat nějaké dema sem, na forum. Zapracuj na tom a dál se uvidí.

Karl0s
10-06-12, 16:40
hrát a střílet umíš a na mega tě často vídám, víc nevim a nemůžu soudit, mehehe

Bezdak
10-06-12, 18:07
Cheatery nenahlašovala přímo na foru ale rovnou mě na steamu. Nahlásila mi jich takových 10+-, což je slušné, další myslim nahlašovala Stěračovi, takže cheatery rozhodně rozeznat umí. Skill samozřejmě má a díky němu jí furt někdo na megapubu nadává. Za mě určitě pro. Myslim si že by byla přínosem pro admin team.

I-Mouse
10-06-12, 18:26
Dostanie prav zavisi od fotky.

Charon35
10-06-12, 18:42
Ako dlho hráš na steame? Odkedy ho máš?

pegy
10-06-12, 18:42
Ďakujéém vááám!! =))
I-Mouse tak ja som si zmenila inú fotku na steame, ako si to myslel?
Zeus ja vždy píšem priamo adminom na steame alebo píšem cez výkričník. Len raz sa mi stalo, že nikto neprišiel ani po 10 minutách, tak toho som nahlásila na fóre. Nechcela som vám zbytočne robiť robotu, keď sa dá cheater zabanovat priamo na servery.

Charon35 SVK Ja osobne ho mám asi rok, braček mi ho venoval, že on to už nikdy nebude hrať, tak som ho oficiálne zdedila.

I-Mouse
10-06-12, 18:48
No celkom to ujde, je tak 75%

baf
10-06-12, 19:44
Znam ze servru mega ,hlasi mi pravidelne problemy s hraci. Velice vrele a slusne chovani k ostatnim hracum.Klido ji vyskousejte ,ale za me urco pro.

Johny Pampeliska
11-06-12, 09:38
pro

Daemon
11-06-12, 15:19
Když se tě Bezďoušek tak hezky zastal, nevidím v tom problém. Navíc se mi líbí záliby, věk a fotka na eSku taky :wub::tongue:. Jsem PRO.

bones
12-06-12, 09:00
hlava od nej dokaze nasrat, ze to clovek nezapne dva tyzdne :)

niesom proti

ZEUS
12-06-12, 11:59
Bonesi, víš, že s pegy máte stejnou ip ? :)

Karl0s
12-06-12, 12:26
bones na fake účtu se snaží proniknout do admin teamu! HA!

bones
12-06-12, 13:46
no ty vole :D teraz ste ma veru odhalili.. urcite ma 193.110.186.118 ?

ZEUS
12-06-12, 13:57
Ano :)

Johny Pampeliska
12-06-12, 13:57
no Bonesi :-D

pegy
12-06-12, 17:45
Ďakujééém vááááááám =))) a akože máme stejnou ip?

ZEUS
12-06-12, 17:53
že by stejnej provider ? :D :D.. jdu na fotbááááál :)

Lazik
12-06-12, 21:14
No takže videl som tvoju aktivitu dneska nahlasovala cheaterov takže odomňa PRO :)

sILV3
12-06-12, 21:27
Z fff si ťa nepamätám a to som bol až do jeho zániku admin. Aký si mala nick?

ZombieBot
13-06-12, 07:35
Hm, byla by jsi třetí holka v admin teamu. Ale doufám, že by jsi nebyla holka s penisem.
Žádost hezká, pokud všichni řikají pravdu, že nahlašuješ, tak nejsem proti.

pegy
13-06-12, 19:31
Ani ja si ťa nepamätám.myslím že pegy alebo kvetinka. Pamätám si ešte,že ma admin D3 obťažoval, pretože bývam asi 50 metrov od neho =DD. Zombiebot mne je s prepáčením upiči,že čo si o mne kto myslí. =))

mecky
13-06-12, 21:49
pro

ZombieBot
13-06-12, 21:51
Ani ja si ťa nepamätám.myslím že pegy alebo kvetinka. Pamätám si ešte,že ma admin D3 obťažoval, pretože bývam asi 50 metrov od neho =DD. Zombiebot mne je s prepáčením upiči,že čo si o mne kto myslí. =))

Takhle jsem to nemyslel. Myslel jsem to tak, že většina CS 1.6 holek mají v realu penis a jmenují se Karel. Nic proti tobě.

BiA Fz
14-06-12, 08:21
Koukam na ty současný žádosti a jediný pro mě známý jméno vidím tady, tak se vyjadřuju a dávám PRO :-)

bones
14-06-12, 11:48
znamena to, ze mas hostname ttxa118.ttx-net.sk a byvas pravdepodobne v mojom okoli. Mohla by si prezradit aspon sidlisko a na aku zakladku a strednu si chodila? Sice ma do toho prd, ale spominas, ze si chodievala do herni a ak si chodievala do garage/archy/gamestudia, tak by som ta mohol poznat.

pegy
16-06-12, 15:57
Aháá =) Mne internet a všetko okolo toho nastavoval braček, ja sa tomu veľmi nerozumiem. Ja bývam na Klementisovej a chodila som do jamy a na obchodnúú a ty kam a odkiaľ si?? =)) My sme z dievčatami najčastejšie chodievali do Jahody alebo do Kráteru ale boli sme niekoľkokráát v Arche aj my !! =DD

ZEUS
16-06-12, 16:02
Vy dvě hrdličky, běžte se seznamovat někam jinam :))

bones
16-06-12, 17:41
hjn nepoznam

Montty non skill
19-06-12, 16:50
Pegy znám ze hry. Holka na pohodu, dobrej skill, už mě upozornila na hráče co si došli testnout chaty, takže tohle zná, vyjadřování na pohodu.
Musím dát jediněPro

pegy
19-06-12, 22:38
Ďakujééém Montíííííííík =)) Kedy budem prijatá alebo odmietnutá ? Čí to sa musia vyjadriť všetci ?

ZEUS
19-06-12, 22:45
Musíš počkat na Charona, je na dovolený.

Montty non skill
19-06-12, 23:33
Prý tam bude jen rok, tak chvíli vydrž ;-)

MARTiii
20-06-12, 15:45
asi ano, zkus prosim omezit ty smajliky co =D)

Johny Pampeliska
20-06-12, 22:23
Dyť je to ženská Martyyy, ty bez nich psát neuměj :-D

Daemon
20-06-12, 22:53
Že to říkáš zrovna ty, co post, to smajl
E: ten svůj jsem právě odstranil :D

Lallinka
21-06-12, 14:31
Že to říkáš zrovna ty, co post, to smajl
E: ten svůj jsem právě odstranil :D

Jo a jinej si tam přidal viď? :D:D

Johny Pampeliska
21-06-12, 17:02
:-D

Shamino
21-06-12, 21:08
Jsem PRO

pegy
21-06-12, 23:20
Ďakujééém.Prepáč za tie smajlíky teda, veď nemusíš si ich všímať =))

Daemon
22-06-12, 07:45
Jo a jinej si tam přidal viď? :D:D

:whistling: pšššt

STERAC NA PONORCE
22-06-12, 15:02
Pro

Larodar56
23-06-12, 09:59
Sice tě neznám, ale podle komentářů ostatních jsem i já pro.

3k a Jerry
23-06-12, 10:50
Neznám tě, ale tady ses předvedla úžasně. (http://csko.cz/forum/showthread.php?3629-Komentovan%C3%A9-video-ze-hry-na-koteln%C4%9B&p=101206#post101206)
Navážet se do někoho, kdo dělá videa pro začátečníky je trochu pod úroveň, když jsi sama tady pořádně nic nedokázala.
E: Jak říkam znám ji jen z fóra.

Facened
23-06-12, 11:24
Neznám tě, ale tady ses předvedla úžasně. (http://csko.cz/forum/showthread.php?3629-Komentovan%C3%A9-video-ze-hry-na-koteln%C4%9B&p=101206#post101206)
Navážet se do někoho, kdo dělá videa pro začátečníky je trochu pod úroveň, když jsi sama tady pořádně nic nedokázala.

Zaciatok ti vyšiel ale asi nevedeli aká si = všetky tie smajliky na tvoj vek sú dosť podpriemerné niečo ako Painter a ako si sa začala navážat do Vincenta ktorý robý tie videa naozaj slušne.
Ja by som bol Proti.

t.twisted
23-06-12, 11:40
Ono každá akce vyvolá reakci. Jestli jí na serveru nadával do krav, tak si do něj rýpla tady na fóru. Nebudu se zastávat jí, ani Vinceho. Faktem je, že cheatery hlásí a to je dle mého názoru hlavní. Osobní spory jsou věc druhá. To ať si vyřeší mezi sebou, není nutné tady řešit hlouposti, které se nás vás vůbec netýkají.

Giussepe
23-06-12, 12:08
já souhlasím s t.twistedem. Co jsem si projel chatlog a i zkouknul vincovy videa, tak jsem si o pegy i vincovi udělal obrázek. Vince jí nadává do krav a všeho možnýho a ona ho má prostě v pí** a delá si z něj sradnu. A jen proto, že si tu do něj na forku parkrat rejpla, tak ji tu div neukamenujete jen proto, že tu máte Vince skoro za poloboha, že tu udělal pár videí. Dobře beru, že pro ty začátečníky jsou ty videa určitě užitečný, ale z vincova chovaní a celkově i třeba toho vyjadřování v těch videí, cejtim takovou určitou aroganci, že "já mam 6ti místný SID mám toho nahranýho víc než vy,nuly."

<STEAM_0:1:135300><90.180.181.173> VINCE C. : nauc se to hrat a drz hubu :D
<STEAM_0:1:135300><90.180.181.173> VINCE C. : jste fakt banda retardu
<STEAM_0:1:135300><90.180.181.173> VINCE C. : vypotil hezkou zivotni, dneska se to tak asi hraje, ze skaces u fullouta
<STEAM_0:1:135300><90.180.181.173> VINCE C. : jsi jeste horsi nez jsem si myslel

Jinak k žádosti. Ze hry ji neznám, ale jestli opravdu hlásí cheatry tak jsem pro.

Leryx
23-06-12, 13:00
No už jste tu popsali 4 stránky, ale já si myslím, že kdyby neměla <-> a (_|_) , tak by o tuto žádost takový zájem nebyl. Když se kouknu co píšeš, jako například hned první věta co si tu vypotila (,,Ahojte =))" ) a následně smajlíci v každé větě, a to nejen v této žádosti ale všude, tak mám dojem že ti buď těch 20 není, nebo jsi vypatlaná. Jako promiň, ale působí to přehnaně až falešně. Ale možná že to je tvoje taktika, přecejen 90% adminů a Kotel jsou mužského pohlaví, pro tebe ideální pozice. Ale pokud ji tady chcete, já nebudu nijak odporovat, jen říkám že na mě nepůsobí dobrým dojmem. Holka neber si to osobně, ale nejspíš nebudu sám, komu se tvé chování zdá divné.

E: Taky si myslím, že by jako admin nepůsobila objektivně, ale místo banů by rozdávala smajlíky.

BiA Fz
23-06-12, 18:14
Nebudu to psát do toho Vincova tématu, ale asi sem, spíš se to sem hodí... naprosto souhlasím s tím co napsal Twist. Taky máš pravdu Leryxi, jsem pro každý přínos do admin teamu, který z něj alespoň trochu odlupuje nálepku Gayclub- holky taky hrajou csko :-))
Vůbec bych jí nekritizoval za smajlíky, nechápu v čem by to měl být problém :-) Když už, tak spíš některé ty výrazy, hlavně slova na P by měla krotit.
Ale důležité podle mě je, jak se chová na serveru a když tady admini jako baf nebo Monty a další co s ní pravidelně hrajou na Megapubu na ní pějou chválu + jelikož sem jí taky 2x potkal na serveru, tak ani to, že má nějaký osobní spory s Vincem mě nepřimělo ke změně názoru, stále PRO..
Tímto se jí zastávám, i když jí tak moc neznám, což možná není moc chytré, ale přijde mi to lepší, než jí neznat a kritizovat ;P
Skill má, aktivitu taky. Dal bych jí šanci.

Charon35
23-06-12, 19:53
Nikto nie je dokonalý. Ani Vince, ani Pegy. Keby Vince nenatočil tie videá, tiež by polovica ľudí do neho rýpala, že má ego nad plafónom. Ale aspoň tymi videami dokázal, že vie niečo spraviť a má niečo odohraté. Btw Vince v hre na pube tiež niekedy nezvláda situáciu a mám taký slabý pocit, z toho čo som s ním bol in-game, že slovákov moc v láske nemá. Na druhej strane si to Pegy s ním mohla vybaviť trochu inak a hlavne inde.Takže vôbec by som v tomto prípade neriešil nejaký ich osobný spor.
Na zbytok sa pozriem neskôr.

apach29
23-06-12, 23:04
Ono každá akce vyvolá reakci. Jestli jí na serveru nadával do krav, tak si do něj rýpla tady na fóru. Nebudu se zastávat jí, ani Vinceho. Faktem je, že cheatery hlásí a to je dle mého názoru hlavní. Osobní spory jsou věc druhá. To ať si vyřeší mezi sebou, není nutné tady řešit hlouposti, které se nás vás vůbec netýkají.

Ono osobni spory se tu resi prave hodne casto a vcelku dramticky. Pro priklady prece nemusime chodit daleko do minulosti. Problem je, ze se nekteri lide neumi nad to povznest a chteji to resit ihned a co mozna nejradikalneji. Zejmena ti, kteri si mysli, ze sezrali vsechnu moudrost sveta a z pozice admina maji pote moznost natlaku na majitele portalu.
Otazka je, jak se s touto pozici vyrovna Pegy.

pegy
24-06-12, 18:56
Ahááá =) Nemôžem za to, že máte tupých hráčov v láske len pre nejaké úplne neužitočné videá =D VENCE mi začal prvý nadávať úplne bezdôvodne, preto som začala ja do neho =), pretože nikdy som si nenechala kydať na hlavu!! Navyše je sprostý, arogantný preto veľmi nechápem, prečo takého tupého hráča podporujete. Je to moja vec ku komu čo mám, neviem prečo to vôbec riešite, vám to môže byť u p. a keď sa už o to opierate, tak si aspoň zistite ako to v skutočnosti je!!!! 20-06-2012 17:24:33 <STEAM_0:1:135300><90.180.181.173> VINCE C. : uhni kravko
20-06-2012 17:14:55 <STEAM_0:1:135300><90.180.181.173> VINCE C. : pujdes to polozit ty pochcana nulo?
20-06-2012 17:06:54 <STEAM_0:1:135300><90.180.181.173> VINCE C. : neser kravo
20-06-2012 17:06:50 <STEAM_0:1:135300><90.180.181.173> VINCE C. : ~!!
20-06-2012 17:04:53 <STEAM_0:1:135300><90.180.181.173> VINCE C. : pekne blokujes, kravo tupa .)
20-06-2012 16:53:29 <STEAM_0:1:135300><90.180.181.173> VINCE C. : jsem retard
20-06-2012 16:43:10 <STEAM_0:1:135300><90.180.181.173> VINCE C. : jste fakt banda retardu
21-06-2012 14:00:20 <STEAM_0:1:135300><90.180.181.173> VINCE C. : radsi si dal hon ego na 12letejch detech, kravicko, muzes je pozvat na rychly spunty
Pokiaľ ti vadia moje smajlíky tak ich nečítaj, nikto ti to nekáže =)) Ja tak píšem stále a je to môj zlozvyk a mysli si čo chceš :*. Aké slová na P, myslíš až to jedno, kde som napísala s prepáčením????? Leryx prosím ťa, ak niekoho nepoznáš, tak nič nerieš, pretože píšeš hlúposť za hlúposťou a tie obrázky si odpusť. Mám rada ak ma niekto rieši a nevie o mne nič. Ja som sa vám ponúkla, že vám môžem pomôcť, ale nechcem sa vnucovať a domňa sa začne navážať veľa ľudí len za to, že mi nejaký tupý arogantný hráč bezdôvodne nadáva a že píšem smajlíky =DDDDD No ja mám dosť =D

pegy
24-06-12, 20:10
Leryx a jediný vypatlaný si tu akurát ty =) ja som úprimná a ak máš slabosť na moje smajlíky a pripadá ti to divné, tak vám tu nemusím skákať za zadkom a ohlasovať cheaterov =)) Keď si taký múdry, tak si tu adminuj sám, ja sa vám do zadku pchať nebudem a môžte si písať o mne hlúposti nepravdivé koľko len chcete. Mám to naozaj upiči ako niektorých hráčov, ktorý sú tu majstrami sveta a nadávaju neprávom hračom!

Leryx
24-06-12, 20:35
Spousta lidí kteří tě znají, mi na steamu řekla svoje. Co se týče těch obrázků ok, příště místo obrázků napíšu rovnou slova pokud je ti to milejší. Vincova videa rozhodně neužitečná nejsou, to si odpusť zase ty. Tak jako mně nikdo nenutí číst tvé smajlíky, tebe nikdo nenutí dívat na jeho videa. Nejde tady o ty smajlíky, jde o to jak se chováš. Nevím jak dlouho tady hraješ, ale mohla sis všimnout, že admini by měli mít alespoň nějakou tu úroveň. Co se týče té upřimnosti, já jsem taky. A abych ti udělal radost, rozloučím se s tebou tak, aby si tomu rozuměla: =),=D,:D,XDDDDD Ahojík :-) :********* :P :-D :***MucQ :**

Montty non skill
24-06-12, 21:01
Tak nějak nechápu, co tu řešíte vinceho a nadávky? Že je vince vulgární, ví spousta lidí a že takové nadávky toleruje pegy, tak před ní smekám. Rozhodněte tu o jejích právech a neřešte zbytečnosti.
A to že některým pegy nesedí? na to mám jen jedno: "Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem"
Pokud pegy práva nedáte, tak už fakt nevím, kdo by je měl mít více... Má skill, pozná chataře, umí komunikovat, je naprosto na pohodu a má smysl pro fair-play. Jo a je to ženská! Alespoň jak tu psal bia, nám nebudou nadávat do gay teamu :D Tak někdo dejte rozhodnutí.

Charon35
24-06-12, 22:54
S Pegy dáme pokec na TS.

Johny Pampeliska
24-06-12, 23:37
dejte vědět kdy, ať taky dovalim pokecat :o)

BiA Fz
25-06-12, 08:28
Aké slová na P, myslíš až to jedno, kde som napísala s prepáčením?????
jo, přesně to, mam pocit, že sem ho tu viděl už minimálně dvakrát :-)



Mám to naozaj upiči ako niektorých hráčov,

tak potřetí. Mě to prostě vadí, takhle by se admin neměl vyjadřovat v každým druhým příspěvku, když třeba na serveru se za vulgárnost banuje... pak si hráči budou stěžovat na adminskou prominenci že oni se tak vyjadřují normálně a on hned dostane ban. jestli v tom budeš pokračovat, změním svuj názor, ještě je pořád dost času

pegy
25-06-12, 09:16
Ahoj. Použila som to druhykrát a vyjadrovala som sa trochu nahnevaná po úplne úžastnom víkende =)) a navyše som nikoho neurazila!! Teba nič nedokáže nahnevať hlavne keď sa o sebe dozvieš úplne nepravdivé veci? Ďakujem tomu majstrovi sveta Leryx a dúfam, že vám pochytá všetkých cheaterov =D ja som vďaka nemu stratila záujem tu adminovať a môžte mi zmazať žiadosť =)

BiA Fz
25-06-12, 09:30
Je to na tom jedna z nejtěžších věcí, udržet nervy a slovník, úplně přesně Tě chápu ;) Ale jen a jen o tomhle to je


ja som vďaka nemu stratila záujem tu adminovať a môžte mi zmazať žiadosť =)

rozhodí tě jeden, dva lidi a hned úplně měníš svuj postoj a rozhodnutí. naprosto zbytečně, na ty práva bys měla a máš tu velkou podporu. ale to právě záleží na Tobě jak s tím vším naložíš

Daemon
25-06-12, 10:02
Pegy, když tě nějaký příspěvek naštve, tak napočítej do 10ti a pokud to nepomůže, tak ještě jednou. Jsi horká hlava stejně jako já a bia má pravdu, že takové výrazy by tu prostě padat neměly.

ZEUS
25-06-12, 10:11
Pegy, ty jako teoretická budoucí adminka by si měla udržet nervy na uzdě a povznést se nad tím. Když ti nadával, tak si ho měla nahlásit na foru a bylo by po problému, tím, že mu to vracíš je Tvoje chyba.
Vážně to mám zavřít ?

Johny Pampeliska
25-06-12, 10:16
Nic nezavírej, to že Pegy tu jednou něco napíše neznamená hned aféru, když si vzpomenem co se tu kolikrát řeší na foru, nebo v chatu a jaký lidi napíšou sračky, tak tohle je nic, každej má někdy den prostě. Nehrotil bych to, adminů je málo a dobrej lidi na výběr taky. Špatná hned přeci neni.

3k a Jerry
25-06-12, 10:16
Ďakujem tomu majstrovi sveta Leryx a dúfam, že vám pochytá všetkých cheaterov =D
Ty žádosti jsou tu od toho aby se do nich napsal svůj názor.

AnnoyingGreg
25-06-12, 11:45
Tak =D určitě XD proti xD. Ze začátku jak pipinka a jen se kočka nehladí po srsti, fajtíte se s VINCkem. To neni člověk do kterýho se ty můžeš opřít. Působíš na mě jako namyšlená fofrmušle. Zatim jsem proti.

Leryx
25-06-12, 14:27
Ďakujem tomu majstrovi sveta Leryx a dúfam, že vám pochytá všetkých cheaterov =D ja som vďaka nemu stratila záujem tu adminovať a môžte mi zmazať žiadosť =)
Není zač. Já ti pouze napsal svůj názor, a dodal jsem, že pokud tě tady chtějí, nebudu odporovat. Ale ty ses do mě pustila, a neustále si bereš moje jméno do huby. Kdyby jsi mlčela a přijala můj názor, k hádce by nedošlo. Ale ty mně prostě z hlavy nevypustíš jak vidím. Dost sis to tím pokazila. Přece jen jsem tu admin, (ať se vám to líbí nebo ne) tak by jsi mohla mít alespoň trochu úcty, a nevytahovat tady na mně hovna typu že ,,pochytám všechny cheatery". Děláš, jako by jsi tady udělala nějaký heroický výkon, a my ostatní jsme jen ho*na co ti tu překážejí. S takovou namyšleností a přístupem, to moc daleko nedotáhneš.

E: Očividně už o práva nemáš zájem, ale mazat se nebude. Zeus ji pouze lockne a vloží do archivu, aby jsme na tebe nezapomněli.

pegy
25-06-12, 15:33
No nevadí, ja som vám chcela len pomôcť, ale kašlite na to. Viem že ma to neospravedlňuje, ale mám svoje zlé dni a prežívam si pekelné časy nad umývadlom a dvakrát som odpadla od tých bolestí a prespím skoro celý deň a najradšej by som všetkých pozabíjala čo sú v mojom okolí. Aspoň sa ospravedlňujem Vince c a leryx, že som vás urazila, prepáčte ak som tu zanechala zlý dojem a už obmedzím aj tie smajlíky. Tak sa tu majte pekne, vidím, že ma tu nechcete a ja sa nebudem vnucovať a pokazila som si to sama, ale veď nič sa nedeje. Vidíme sa v hre páá

Charon35
25-06-12, 15:50
No nevadí, ja som vám chcela len pomôcť, ale kašlite na to. Viem že ma to neospravedlňuje, ale mám svoje zlé dni a prežívam si pekelné časy nad umývadlom a dvakrát som odpadla od tých bolestí a prespím skoro celý deň a najradšej by som všetkých pozabíjala čo sú v mojom okolí. Aspoň sa ospravedlňujem Vince c a leryx, že som vás urazila, prepáčte ak som tu zanechala zlý dojem a už obmedzím aj tie smajlíky. Tak sa tu majte pekne, vidím, že ma tu nechcete a ja sa nebudem vnucovať a pokazila som si to sama, ale veď nič sa nedeje. Vidíme sa v hre páá

Neviem či si si všimla ten môj post o TeamSpeaku. Riešiš každý post, ale TS sa nejak vyhýbaš. Nejaký dôvod, či ...? Kludne aj teraz.

EDIT: Tak musím valiť preč. Dnes ne. Napíš ak máš záujem. Tam sa to skôr vysvetlí.

bones
25-06-12, 18:48
jezis dobre, uz to myslim nikoho nebavi.. zamknite tuto parodiu na telenovelu skor nez sa tu zacnu zas rozoberat blbosti, prava napisala ze nechce tak smitec, naco sa jej doprosovat charon?

=DDDDDDDlockDDDDDD

Charon35
25-06-12, 19:50
jezis dobre, uz to myslim nikoho nebavi.. zamknite tuto parodiu na telenovelu skor nez sa tu zacnu zas rozoberat blbosti, prava napisala ze nechce tak smitec, naco sa jej doprosovat charon?

=DDDDDDDlockDDDDDD
Chceli sme si niečo overiť. Viac v PM.

ZEUS
25-06-12, 22:42
Napiš Charonovi PM a domluv se s nim. Na žádost žadatelky lock

Charon35
25-06-12, 22:49
No a teraz by som rád vedel, či ti ten výlev na Vincovu adresu za toto celé stál. Blbú náladu má občas každý. Ide o to, nejak to aspoň zmierniť, resp. udržať sa. Škoda.