PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



operanda
12-06-12, 10:33
Mohu dostat unban? Prosím lepší servery stojí za nic jenom Kotelna je nejlepší prosím dejte mi unban :-(

ZEUS
12-06-12, 11:58
1. Založ si vlastní thead
2. Dodej výpis z konzole

operanda
13-06-12, 13:01
Omlouvám se ale nevím co je thead ,ale ani nevím co mám vypsat.

Bezdak
13-06-12, 13:12
Zkus se připojit na nějaký server kotel a potom si otevři konzoli (tlačítko pod ESC). V konzoli budeš mít výpis o banu, tak ten označ myší a pravim tlačítkem dej pak "copy" a vlož to sem na forum.

operanda
13-06-12, 14:13
jj skusím to

operanda
13-06-12, 14:17
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 27811 )
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : */Big Smoke/*[~TP-LINK CZ~
[AMXBANS] Tvuj nick : TVOJA-NOCNA-MORA
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 2006484718
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 2006484718
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 94.242.119.226
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 94.242.119.226
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : kashpi
[AMXBANS] Server : Kotelna - OldSchoo

kashpi
13-06-12, 14:19
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=27811
ban je z 8.5
to si zjistil až po měsící že máš ban?

edit: Tady je hlášení i demo
http://csko.cz/forum/showthread.php?7119-Get-Smoke-%28full-name-na-screenu%29

ZEUS
13-06-12, 14:21
Nesdílíš PC s bratrem, kočkou, psem, křečkem, babičkou, rybičkou ???

operanda
13-06-12, 14:22
ne ale na jinačích serverech je nuda.Kotelna je nejlepší.Hacky sem si už odstranil.

kashpi
13-06-12, 14:23
Tak si kup originální hru, jiná možnost není

operanda
13-06-12, 14:25
no jo no co se dá dělat ale asi to kašlu

ZEUS
13-06-12, 14:26
Jestli ti vážně na Kotelně tolik záleží, jak píšeš, tak utratit 300 za CS ti nic neudělá. Uděláš to hlavně pro sebe a pro vývojáře.

operanda
13-06-12, 14:29
Asi si to koupím ještě nevím.

operanda
13-06-12, 14:31
Nebo můžu si koupit Steam? nebo stáhnout.

kashpi
13-06-12, 14:34
však originální hra je do Steamu :)
Ale pokud chceš projistotu koupit celej Steam tak na to ti nebude stačit ani 7-místná suma peněž v € :D

bloodykill
13-06-12, 14:36
Všichni co dostanou ban na kotelnu nadavají jaký to je dementní server a po pár dnech chcou UB a píšou jakej to je super server XD.Ale musím přiznat že jsem hrál asi na 100serverech včetně gamesites, který ma trochu vyšší úroveň ale stojí za milu pi.. kvuli VIP a dalším věcem.

kashpi
13-06-12, 14:40
v šem je gayshites lepší? Nikdy sem tam nehrál, ale strašně mě zajímá co na tom lidi tak strašně láká :)

bloodykill
13-06-12, 14:58
Jsou tam asi víc skill hrači, ale to je možná tím VIP jinak je GS uplně na hovno

ZombieBot
13-06-12, 16:40
Všichni co dostanou ban na kotelnu nadavají jaký to je dementní server a po pár dnech chcou UB a píšou jakej to je super server XD.Ale musím přiznat že jsem hrál asi na 100serverech včetně gamesites, který ma trochu vyšší úroveň ale stojí za milu pi.. kvuli VIP a dalším věcem.

Dafuq?

Vyšší úroveň? To nemyslíš vážně. Čti: http://csko.cz/?strana=jentak
A to není všechno, asi dva roky zpět gamesites okradlo hráče cca o 300 000kč (koupili si VIP, ale nedostali ho, nebo něco takového). Servery stojí za hovno, nikdo se o ně nestará, adminují tam děti, práva se rozdávají za peníze, cheateři si mohou koupit za 100,- unban a cheatovat vesele dál.

V životě jsem tam neviděl steam hráče. Navíc, když hraješ trochu líp, tak si jebnou ban za cheaty a konec, žádné demo nic. Jen ti ten jejich banlist potom kazí pověst.

Takže by mě prosím zajímalo, v čem mají vyšší úroveň?

bloodykill
13-06-12, 18:49
myslel jsem vyšší úroveň hráčů-Větší skill jinak je GayShites na nic.

Lynviy
13-06-12, 18:50
Myslíš ty lowky co sundám i se zavřenýma očima?

Edit for ZombieBot: Lynviy
:D

ZombieBot
13-06-12, 19:58
myslel jsem vyšší úroveň hráčů-Větší skill jinak je GayShites na nic.

Jak píše lynvyiiiiyiyiyiyiyi, tam hrajou opravdu noobové. To opravdu netuším, kde jsi vzal, že na GS hrajou lepší hráči. Schválně, dneska tam zaskočím a kouknu se, jak mi dávaj. :)

EDIT:

První kolo, score 4:1, rozházené hitboxy u VIP modelů, prostě sračka - ten model nejde absolutně trefit.

Krispo
14-06-12, 11:33
Dafuq?

Vyšší úroveň? To nemyslíš vážně. Čti: http://csko.cz/?strana=jentak
A to není všechno, asi dva roky zpět gamesites okradlo hráče cca o 300 000kč (koupili si VIP, ale nedostali ho, nebo něco takového). Servery stojí za hovno, nikdo se o ně nestará, adminují tam děti, práva se rozdávají za peníze, cheateři si mohou koupit za 100,- unban a cheatovat vesele dál.

V životě jsem tam neviděl steam hráče. Navíc, když hraješ trochu líp, tak si jebnou ban za cheaty a konec, žádné demo nic. Jen ti ten jejich banlist potom kazí pověst.

Takže by mě prosím zajímalo, v čem mají vyšší úroveň?

Gs okradlo mě a 2 kámoše úplně jednoduchým způsobem, koupil sem si VIP hrál sem 2 dny, a bum najednou perma ban za cheaty. (vždy sem hrál čistě)..a samozřejmě jako VIP mám možnost Unbanu takže mi ani demo neukázaly a rovnou mi daly unban a VIP mi sebral. Ten samý problém s banem za nic měly i známí. Od té doby sem hrál na GS naposled a ani za 50 000 by mě tam nedostaly.

bloodykill
14-06-12, 22:07
To jo gs okrade každého , ale pokaždé do jsem tam byl (3-4měsíce zpět ) tak tam byli skilly na publiku

ZombieBot
15-06-12, 06:46
To jo gs okrade každého , ale pokaždé do jsem tam byl (3-4měsíce zpět ) tak tam byli skilly na publiku

A nebo cheateři, co s tim uměli tak dobře, že to vypadalo jako skilly.

Daemon
15-06-12, 07:36
Co se vrátit k tématu UB? :)

Kotel
15-06-12, 10:48
Zajimave, to tu asi necham.
Unban nebude.

Lynviy
15-06-12, 14:36
Na Gamesites mam na 3 server VIP a EXTRA VIP už asi 4 roky (trvalé) a pořád ho mám :D.

bloodykill
15-06-12, 18:43
A nebo cheateři, co s tim uměli tak dobře, že to vypadalo jako skilly.
Teď si nato kápl- taky mi to tošlo :)

ZombieBot
15-06-12, 20:48
Na Gamesites mam na 3 server VIP a EXTRA VIP už asi 4 roky (trvalé) a pořád ho mám :D.

Kdyby to udělali všem VIP, asi by to bylo trochu nápadné.

peteroZ
16-06-12, 11:37
Dafuq?

Vyšší úroveň? To nemyslíš vážně. Čti: http://csko.cz/?strana=jentak
A to není všechno, asi dva roky zpět gamesites okradlo hráče cca o 300 000kč (koupili si VIP, ale nedostali ho, nebo něco takového). Servery stojí za hovno, nikdo se o ně nestará, adminují tam děti, práva se rozdávají za peníze, cheateři si mohou koupit za 100,- unban a cheatovat vesele dál.

V životě jsem tam neviděl steam hráče. Navíc, když hraješ trochu líp, tak si jebnou ban za cheaty a konec, žádné demo nic. Jen ti ten jejich banlist potom kazí pověst.

Takže by mě prosím zajímalo, v čem mají vyšší úroveň?

Nebuď až tak trapný, prosím. To že si tu hájíš píseček a lezeš tu vedení do prdele chápu, ale trochu to přeháníš. Příjde mi až stupidní to tvoje hlásání jak je kotelna nejlepší na světě a nemá žádný chyby a každý jí miluje a hlavně admini nikdy nedělají chyby. Se vzpamatuj už. Navíc si ještě potřebuješ vymýšlet další nesmysly o GS jen aby jsi byl zajímavý. Prostě se smiř s tím že lidi na konkurenčních portálech hrát budou i když o nich napíšeš 1000 negativních článků, protože každýmu je u prdele co napíšeš, lidi vnímají skutečnost, která je jiná. Když se teď půjdu zeptat adminů z nějaké konkurence, každý mi napíše: Náš portál je nejlepší, ostatní stojí za hovno. Kdyby navíc bylo GS tak strašný,okrádalo lidi a nestaralo se vůbec o servery tak by tam asi nikdo nehrál že? Ale pravda je hold jiná, smiř se s tím. Ty přece víš jak těžké je mít funkční portál a že nestarat o servery a okrádat lidi jednoduše nejde, protože by ti tam nikdo nehrál. Sám jsi zkoušel okopírovat kotelnu ale pak si zjistil že hold na to nemáš.

Kotelna je sice lepší, ale fakt mě sere jak to tu donekonečna porovnáváte a píšete sračky. Pořád dokolečka dokola to samý, nic novýho. A když hráč napíše svůj názor na konkurenci, hned mu musíte vnucovat svoje názory a přesvědčovat ho o opaku? Kde to jsme?

ZombieBot
16-06-12, 12:59
Nebuď až tak trapný, prosím. To že si tu hájíš píseček a lezeš tu vedení do prdele chápu, ale trochu to přeháníš. Příjde mi až stupidní to tvoje hlásání jak je kotelna nejlepší na světě a nemá žádný chyby a každý jí miluje a hlavně admini nikdy nedělají chyby. Se vzpamatuj už. Navíc si ještě potřebuješ vymýšlet další nesmysly o GS jen aby jsi byl zajímavý. Prostě se smiř s tím že lidi na konkurenčních portálech hrát budou i když o nich napíšeš 1000 negativních článků, protože každýmu je u prdele co napíšeš, lidi vnímají skutečnost, která je jiná. Když se teď půjdu zeptat adminů z nějaké konkurence, každý mi napíše: Náš portál je nejlepší, ostatní stojí za hovno. Kdyby navíc bylo GS tak strašný,okrádalo lidi a nestaralo se vůbec o servery tak by tam asi nikdo nehrál že? Ale pravda je hold jiná, smiř se s tím. Ty přece víš jak těžké je mít funkční portál a že nestarat o servery a okrádat lidi jednoduše nejde, protože by ti tam nikdo nehrál. Sám jsi zkoušel okopírovat kotelnu ale pak si zjistil že hold na to nemáš.

Kotelna je sice lepší, ale fakt mě sere jak to tu donekonečna porovnáváte a píšete sračky. Pořád dokolečka dokola to samý, nic novýho. A když hráč napíše svůj názor na konkurenci, hned mu musíte vnucovat svoje názory a přesvědčovat ho o opaku? Kde to jsme?

Nikde jsem nepsal, že je kotelna nejlepší z nejlepších. Proti ostatním portálum nic nemám, ale vím jaké GS je. Nikdy jsem nenapsal, že admini nedělají chyby.

A vůbec co si mě vůbec bereš do huby? Jaké okopírování Kotelny? To snad nemyslíš vážně. Když absolutně nevíš, jak to bylo, tak se o tom ani nezmiňuj.

peteroZ
16-06-12, 13:41
Nikde jsem nepsal, že je kotelna nejlepší z nejlepších. Proti ostatním portálum nic nemám, ale vím jaké GS je. Nikdy jsem nenapsal, že admini nedělají chyby.

A vůbec co si mě vůbec bereš do huby? Jaké okopírování Kotelny? To snad nemyslíš vážně. Když absolutně nevíš, jak to bylo, tak se o tom ani nezmiňuj.
Proti ostatním nic nemáš jen proto, že nejsou větší jak kotelna. Je spousta portálů, který vedou třináctiletí hošíci a prodávají tam VIP za několik set korun. Mezi výhodami můžeš dokonce najít možnost banovat/kickovat hráče, nebo nesmrtelnost. Po nějakém čase ti tam VIP zruší, protože to dítě, co to vede nic neřeší. Takové tu ale neprobíráte a jak říkáš "nic proti nim nemáš", ale přitom tohle jsou TY portály, nad kterýma by se měl člověk pozastavit. Ale nejsou větší a nemluví se o nich tolik, tak proč na ně pořád dokola házet špínu ....

Možná nevím jak to přesně bylo, když jsi kotelnu kopíroval a dělal vlastní portál, ale svůj názor na to mám, stejně jako ty máš názor na GS aniž by jsi věděl jak to doopravdy je, nebo bylo.

Ale nemá cenu se tu dohadovat, proto už dál reagovat nebudu. Tohle je pořád dokola.