PDA

Zobrazit normální verzi : war3ft - neviditelnost



FungiD
13-06-12, 11:30
Muze mi nekdo vysvetlit jak to funguje s neviditelnosti u rasy human? Zvetsi se mi neviditelnost po pridani cloak item i kdyz uz mam 3 level invisible?

Giussepe
13-06-12, 13:24
Myslím, že neviditelnost se s cloakem sčítá. A ještě čím lehčí zbraň máš tím méně seš taky vidět. Proto všichní kempí s knifem.

Slunicko
13-06-12, 14:28
Na toto bych ti akorat doporucil neber si humana je to postava pro low hrace kteri cekaji az se otocis aby te mohli killnout zezadu ale jinak kdyz nechces byt viden tk je to tak jak psal destiny invisible na 3 lvlu a cloak s nozem a musis byt v tmavych prostorech kdyz budes na svetle pude te lehce videt..

Kazki
13-06-12, 23:10
hmm.. fakt human je len pre sracky (myslim ten kemp) ale inak je good ak s nim ides do predu bo ma pekne hp... a ked das mask a neck tk to killnes skoro kazdeho.... a este sa chcem spytat.. mam ja nejaky bug alebo to je hrou ze raz za cas mi zmizne par hracov.. :D
a slunicko ak som dobre pochopil tk to nepisal destiny ale džusepe :D ak som sa odrbal tk sry :D

Slunicko
13-06-12, 23:49
Destiny=giussepe vis a bug ty hraci nejsou to je v csku chyba to maj vsichni ne jen ty..

Kazki
14-06-12, 10:56
hmm tkze som sa odrbal.. :D a dik vies bo vcera sa mi stalo ze nekto mal mole a mizol.. rozmyslam ci ho to koplo alebo co.. :D nasel som ho len podla skvrny na stene :-)

Slunicko
14-06-12, 14:20
J mely by byt videt takova kolecka pod nimi kdyz ti takhle zmizi ale nestava se to tak casto... :)