PDA

Zobrazit normální verzi : Admini chrani cheateri



PeterSoftak
13-06-12, 14:47
Proim Vás, vědel by mi nekdo z kompetentních říct proč všichni admini a správci chrání hráče SLEZOO? Nechci ale slišet že je tak dobrej hráč protože to není pravda. Podle mně je to nekdo nad úrovní admina. Buď samotnej KOTEL, nebo nekdo nad ký drží ruku. Budu zvědavej na vyjádření a pak navrhnu i řešení. Díky PeterSoftak. :smart:

ZEUS
13-06-12, 14:52
Dobře, dodej demo, kde používá cheaty a poté se můžeme dál bavit.

Lazik
13-06-12, 14:52
Tak ked je podla teba cheater preco ho nenahlasis cez ! alebo nenatocis demo a nedas na forum? Ked sme takí zlí admini čo chranime cheaterov? Mozno sa nejaky admin rozhodne ho nechranit a da mu ban :)

Giussepe
13-06-12, 15:19
Proim Vás, vědel by mi nekdo z kompetentních říct proč všichni admini a správci chrání hráče SLEZOO? Nechci ale slišet že je tak dobrej hráč protože to není pravda. Podle mně je to nekdo nad úrovní admina. Buď samotnej KOTEL, nebo nekdo nad ký drží ruku. Budu zvědavej na vyjádření a pak navrhnu i řešení. Díky PeterSoftak. :smart:

To bude pod fake nickem určitě magi. A ban nemá protože je fenomén.

Ciper
13-06-12, 15:32
Je to 13 letej týpek co je skill, myslím že je clear když toho zmetka znám už dlouho :)..

gooder
13-06-12, 16:03
aj ja ho poznám ale len z furienka je dobrý nikdy by som na neho nepovedal že má cheaty a na 99% ich ani nemá

yadort
13-06-12, 16:34
podla ma 90 % řkía že slezo ma cheaty a podla mna 89% s toho je zavist...

Frackore
13-06-12, 18:00
Když dostal ban jirkalol, tak jsem začal občas spectil tyhle skilly na nonsteamu. Slezo zatim nikdy nic neměl a když nepoznáš cheat, nedáš demo tak ani nezakládej thread.

MAGi
13-06-12, 21:29
To bude pod fake nickem určitě magi. A ban nemá protože je fenomén.

Chlape steam uz jsem nezapnul ani nepamatuju! Za tyhle reci a bez duvodne obvinovani bys mohl dopadnou blbe.

Giussepe
13-06-12, 21:35
Chlape steam uz jsem nezapnul ani nepamatuju! Za tyhle reci a bez duvodne obvinovani bys mohl dopadnou blbe.

obvinuju tě snad z něceho? ok pro příště tam pro tebe připíšu /irony.

MAGi
13-06-12, 21:36
obvinuju tě snad z něceho? ok pro příště tam pro tebe připíšu /irony.

Kdo ma rozumet tyhle ironii, kdyz tam neni ani smailik? V pohode beru to, jako srandu, ale priste naznak aspon.

Bezdak
17-06-12, 01:16
Se slezem sem taky několikrát hrál a nepřišlo by mi, že by něco měl. Nemůžeš to brát tak, že když je někdo dobrej tak má hned cheaty. Kdyžtak pro příště natoč aji to demo aby jsme se měli o čem bavit.