PDA

Zobrazit normální verzi : Screen



Morgann
14-06-12, 16:14
Ahojte
muzu se zeptat jak vyfotit screen...
:)

Facened
14-06-12, 16:16
Ctrl+Prt Scrn (Sys Rq)

Morgann
14-06-12, 16:17
ok,dekuju
E: Nejde to sreeny se mi tam neukladaji nebo to mam nastaveny jinak..

Slunicko
14-06-12, 18:03
Mas steam nebo ns?
A jinak takove veci sem psat nemusis vygoogluj si to a nemusis tu cekat jestly nekdo napise je to proste lehci..

Morgann
14-06-12, 18:04
Mas steam nebo ns?
A jinak takove veci sem psat nemusis vygoogluj si to a nemusis tu cekat jestly nekdo napise je to proste lehci..

Steam nemam... ns tiez nemam :D
ale skousel jsem sreenovat a asi po 20 minutach se mi ukazal 1 screen :D

Facened
14-06-12, 18:04
Ale ty das Ctrl+Prt Sc a potom das do skicara Ctrl+V alebo na skype a potom to prehodíš s tade na plochu

Facened
14-06-12, 18:05
Steam nemam... ns tiez nemam :D
ale skousel jsem sreenovat a asi po 20 minutach se mi ukazal 1 screen :D

Hrávaš vôbec csko? :D

Morgann
14-06-12, 18:06
Jo hravam :D
E: Ted som hral na Hide N Seek a sem si skakal kouknu do csstrike a tam mam sreen jak sem na Hns a skacu tam a to som nic neskrinoval..

Bezdak
14-06-12, 18:09
Mě print screen na csko nefunguje. Jestli máš NS tak zmáčkni F5 a screen se ti uloží do složky cstrike která je tam kde máš nainstalovaný csko. A nebo si stáhni program fraps a foť přes něj.

Slunicko
14-06-12, 18:10
Hej kamo ty se dobre motas :D kdyz mas hru koupenou tk mas steam a kdyz stahnes tak si non steam :D tk co ?

Morgann
14-06-12, 18:11
Hej kamo ty se dobre motas :D kdyz mas hru koupenou tk mas steam a kdyz stahnes tak si non steam :D tk co ?

Ja hru koupenou nemam...
A stazenou sem mel ale uz nemam :D

Slunicko
14-06-12, 18:14
Tk to je trosicku demence ne?:D pres co tedy hrajes?
A bezdaku to nema kazdy na F5 to je podle cfg ale nejlepsi bude asi pres ten fraps :D ale fakt te nechapu pres co hrajes :D

Morgann
14-06-12, 18:15
Tk to je trosicku demence ne?:D pres co tedy hrajes?
A bezdaku to nema kazdy na F5 to je podle cfg ale nejlepsi bude asi pres ten fraps :D ale fakt te nechapu pres co hrajes :D

Mno tak kdyz nemam originalni hru tak to budem asi hrat prez ns... :D

Bezdak
14-06-12, 18:21
Na F5 je to defaultně nastavený. Většina lidí to tam má.

Slunicko
14-06-12, 18:22
Tak proc me tu motas?Ja si tu o tobe myslim take veci a ty to vis....
skus bud jen prscreen a ulozi se ti to do slozky kde mas cs a tam bude slozka screenshots a kdyz ti to nepude napis do YT fraps full version free download a to si nainstaluj a tam si nastavis pres jake tlacitko budes fotit.a to se ti bude ukladat tky myslim do slozky kde mas fraps a tam screenshots

Edit:Bezdaku sry ja default asi ani nemel ja si delal vlastni cfg a fotim pres steam tk to nvm jak je to na tom defaultu

Morgann
14-06-12, 18:23
Prosim ok
LOCK
dakujam

Nixvan
14-06-12, 18:23
Ty si asi retard. Takže nehraješ ani na NS ani na S tak to nemá cenu řesit lock. Jestli že hraješ aspon na NS tak napiš do konzole bind "F5" "screenshot" Zmácknes F5 vyfotí se ti to a do složky Counter Strike cstrike se ti ulozi obrazek s nazvem HalfLife01 podle toho kolikátý obrázek si screennul.