PDA

Zobrazit normální verzi : Pravidlá pre surf



grEy
23-03-11, 22:30
Cuate, pred par dnami ma "chytil" surf a ako tak pozeram hraci na servery sa nedokazu dohodnut na pravidlach hry. Jeden napise ze sa nezabija v buyzone, druhy hned na to dalsieho zastreli a vznikaju konfilkty medzi hracmi. No a to sa uz vlastne dostavam k veci.. Chcel som sa opytat ci by sa nemohli urcit jasne pravidla KOTELNA SURF SERVERU a nemohli by sa raz za cas vypisat (trebars kazdych 5 minut jedno pravidlo).. Trebars: Zapametaj si, ze zabijanie protihracov v buyzone (nakupna zona) a takisto z nej je zakazane. Dalej ma dost stve vec, ktoru ma zopar hracov uz ako pravidelny ritual (napriklad taky BUBEN) - na mapach ako surf_ski2 nie je problem "presurfovat" na port ku spawnu spoluhraca (dokonca sa tam da aj preskocit).. no a hraci robia to, ze sa dostanu na respawn portivnika, stoja tam s, dajme tomu, gulometom a len strielaju doblba az kym sa niekomu nepodari ubrat tomu s gulometom hp (naco pouzije nasledne nabindovany /respawn a citi sa ako chuck norris ked ma skore 5147:0 na surf servery).. Malo by sa tomu nejak zabranit - napriklad ochrana proti killu prve 2 sekundy po respawne.

apach29
24-03-11, 02:41
Staci po pripojeni na server precist pravidla a mas jasno ve vsem.

grEy
24-03-11, 15:17
Nikde nie je napisane, ci sa moze zabijat v buyzone a ci je povolene kempit na spawne protihraca, a zabijat ho, a pri utrzeni hp hned stlacit klavesu pre respawn (ked ho ma niekto ovsem nabindovany).

Larodar56
24-03-11, 15:36
Staci po pripojeni na server precist pravidla a mas jasno ve vsem.

Na kotelně hraje spoustu hráčů, většině je kolem 10 let a ty nezajímají žádné pravidla... dokonce uvažuji že to hrají i mladší... protože takový pravopis, to je děs.

dám příklad: bjeste (běžte)...

apach29
24-03-11, 16:23
Nikde nie je napisane, ci sa moze zabijat v buyzone a ci je povolene kempit na spawne protihraca, a zabijat ho, a pri utrzeni hp hned stlacit klavesu pre respawn (ked ho ma niekto ovsem nabindovany).

Ale je to napsany, zakaz zabijeni v buyzone, je povolene kempit na spawne protihracu a bind na respawn by mel fungovat jen jednou za zivot hrace.

hopik
24-03-11, 16:43
souhlas :) už surf nehraju, ale co sem tam hrával, tak sem taky nesnášel když to někdo střílel z enemy respawnu a ještě používal /respawn.. sice sem to byl já, kdo to většinou dělal, ale i tak jsem proti tomu :D a za kill v buyzone má bejt ban.. nebo spíš za kemp v buyzone, protoze kill je jen reflex..

Kotel
26-03-11, 00:03
Pridal jsem spawn ochranu 2 sekundy a prikaz /nodamage, kterym si muzete vypnout zabijeni od ostatnich. Samozrejme pak take nemuzete nikoho zabijet.

hopik
26-03-11, 01:23
kotle ty máš občas úžasný nápady :D

grEy
26-03-11, 08:42
Tiez ma napadol ten /nodamage ale ludia to budu zneuzivat. Priklad: nabinduju si to a ked budu na enemy spawne a budu chciet prebit tak si zo zapnu a tak to bude pokracovat.

//Ahaa, takze tak si to vyriesil.. dobra vec to je len ako som dnes pozeral ludia nevedia, co je reconnect a pisu to do chatu alebo to ani nevedia napisat. Treba tam napisat ze nech reconnect napisu do koznole. Inak mozes dat naspet respawn na tolko sekund, kolko bol? Teraz ked idem zo spawnu a nahodou zle trafim prvu surfovaciu plosinu musim cakat v jaile 7 sekund, coz je celkom dost.

Kotel
26-03-11, 19:02
Ok. Jeste musim tam jeste pridat napovedu, zatim se to jen testuje.

Shiftiiik
02-11-12, 13:16
Teraz je to super len kebyže tam je ešte hned po oživení 2sek. nesmrtelnost...aby sa stihlo zoskočit ked tam niekto kempuje z gulometom :o))

Shiftiiik
02-11-12, 13:16
A kto by sa chcel strielat by si počkal...

Me :)
03-11-12, 17:46
Zrušit tyhle odpad mapy! Jaké zabíjení? Je tu surf, tak se bude surfovat. Když jsem před x lety začínal s CS, hrálo se tak maximálně egypt chviličku na odreagování, jinak zbytek se poctivě učil dlouhé surf mapy na levely. Je to hnus, kam se surf posunul. Generace hráčů, kteří hrají neustále takové hovadiny a pláčou, když je nějakou náhodou votnuta stará klasika jako např. hazard, simpsons, ninja atd.

Shiftiiik
04-11-12, 10:55
Me,máš pravdu....green sky atd. mapy su nanič dal by som ich preč je to surf nie awp alebo aim...vždy keď ide nejaká krátka mapa bez timerú idem preč...

grEy
04-11-12, 11:53
Na jeden surf by som dal mapy s timerom (nedalo by sa navzajom zabijat) a na druhe fun surf mapy, kde je buyzona.

Me :)
04-11-12, 13:34
To byl přesně můj nápad v topicu pod tebou, bohužel s k tomu žádná povolaná osoba nevyjádřila. Stačilo napsat klidně i to, že na to teď není čas, pochopil bych. Přeci není tak těžké si udělat minutku čas a reagovat.

Tupelko
04-11-12, 13:39
Grey dobrej nápad :)

Shiftiiik
04-11-12, 14:52
su to super nápady...len či to tak bude??=D

-ivan-
28-11-12, 08:56
citam to tu na fore,vsetko okolo surfu a niektory,co pisu akoze do surfu,,ani nevedia,co sa na surfe deje a co by bolo dobre pre surf,,taky,co tam pride raz za mesiac,nech ani nemudruje,,Shift,Me,indy a pod.,to su surfery,klobuk dole,,,,surf je o zabave,odreagovanim a tiez ziskat istu sikovnost,,hraju tam aj starsi,i ja,nezalezi na veku,,,napisal som zoznam map,rozdelil ich,pre tych,co maju radi surf,nie killovanie,http://csko.cz/forum/showthread.php?12203-Zoznam-map-na-Surfe ,,este by som podotkol,ze adminou by mali spravit aj zo surferov,co tam pravidelne chodia,,treba preriedit ten "odpad",,dyk more.

Shiftiiik
28-11-12, 09:32
Pekne napísane neni čo dodat....A dakujeme ale aj ty patríš medzi dobrych :o))

Toreto
28-11-12, 09:53
a predpokladam,že ty chceš byť jeden z tych adminov že ivan ?

Shiftiiik
28-11-12, 10:11
toreto kliidek o nic nejde.. :o)
:teehee:

-ivan-
29-11-12, 01:01
toreto,,nie,,nemam este na to,,,,,ak si ty ten,co chodi na surf pod tymto nazvom,,obcas,ci nahodne?,,,chod do kybla,,,prepac za slovo,,,nehras ferovo a nebrbli do surfu,,nevyznas sa do neho,,,spravas sa tam ako chrapun,egoista,,ide ti len o kill ,,,aale surf nieje o tom,,,,je mi jedno,ze si modrym pisany,,,

upravujem,,,



a neviem naco si z modrym farbeny,,,ked si nevies pozret,,ze hram cez nonsteam,,,cize ani admin a pod.,nemozem bit,,,pozrel som tvoje aktivity,,,si tu zbytocne modrym,,,...

-ivan-
29-11-12, 01:13
a zabudol som dopisat,,,syn mi hra tu ,ale kill ,,,a tiez potvrdil moje slova,naco mas v modrom meno,,,,,v hre si nula,,ako clovek-to neviem,,mozno ferovy,dobry,,nepoznam,,,,,