PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban ( ban neprávem )



mates382
14-06-12, 16:29
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 30391)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): STABILO BOSS (R)
[AMXBANS] Tvuj nick: * STABILO BOSS *
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:390307865
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:390307865
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.211.63.243
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.211.63.243
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: ZEUS
[AMXBANS] Server: Kotelna - Deathmatch | csko.cz (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================


Tak tohle se mi napsalo do konzole, ale já jsem přesvědčen že tento ban byl neprávem. Já jakož to několikaletý fanda Counter Striku a jako první jsem zkoušel obyčejný cstrike a strašně moc se mi líbila ta hra tak jsem hledal servery a narazil jsem přez moje známé že Kotelna servery jsou nejlepší co hrály tak jsem to zkusil. A ano měli pravdu. Ale to že mi dá ban za to že mám WH tak to není pravda. Vím co to je, ale jak jsem si četl pravidla tak že se za to dává Permanent ban tak jsem jenom kýval hlavou že ano, protože nemám rád když jsem na jakémkoli serveru a je tam hacker. Já je tak nemám rád a nechci aby neměl někdo rád mě. Já hacky nepoužívám ani na SINGLE PLAYERU protože to už by nebyla ta zábava a ten požitek z té hry bych neměl... Tak žádám Hl. Adminy na serverech Kotelny aby mi dali unban, protože byl udán neprávem a chci i nadále hrát csko. Tak prosím dejte mi unban. Děkuji STABILO BOSS (R)

ZEUS
14-06-12, 16:39
Nelíbil ses mi od chvíle, kdy si mě záhadně zabil.... tudíž jsem se byl na tebe podívat a začal jsem natáčet..... a je evidentní, že si od schodů byl zaplej a ten poslední kill to zabil.
Demo zde. http://csko.cz/dema/upload/dir/stabiloboss.dem

mates382
14-06-12, 16:54
cože ? jo a to demo jak se dá přehrát

ZEUS
14-06-12, 17:00
Stáhni si demo a vlož ho do složky cstrike, kde máš nainstalované CS. Poté spusť csko, dej konzoli a napiš viewdemo stabiloboss a dej enter