PDA

Zobrazit normální verzi : Žádám o Unban



insane
25-03-11, 21:43
Dostal jsem nespravedlivý Ban. Důvod byl prý za WH, které jsem neměl. Tento Ban mi dal Rixie nevím proč.. !

moje jméno ve hře: .ins4ne
STEAM_ID: VALVE_0:0:496476713
IP: 188.75.184.1

Doufám, že se tato věc bude řešit. Byl bych velice rád.

Skype: daniel.bohatec

Rixie
25-03-11, 21:52
http://csko.cz/dema/upload/dir/insane.dem > Demo zde, Hned v třetím kole je to jasně vidět. Jak vyběhne a stříí ani toho hráče neviděl. Myslím že tady se není o čem bavit.

AlterKoO
25-03-11, 21:56
Pockaj pozrem si to a hned uvidim :D

Kotel
25-03-11, 22:15
Ja tam tedy nic nevidel, jaky to je cas?

AlterKoO
25-03-11, 22:39
Videl som tam mozno jeden krat ze vedel kde su ale bolo pocut kazdeho hraca takze podla mna wh nemal ...

Rixie
26-03-11, 06:46
No , přišlo mi to v 5:35-5:38. Dále hned na začátku dema jak mu běžel přímo do zad. Vypadalo to divně
Každopádně pokud tam nevidíte to co já tak se Insanovi opravdu omlouvám ... a žádám aby měl unban. Ale pár momentů tam opravdu vypadalo na WH a pokud se jedná o zvuk , já přes to střílení moc neslyšel :/

Rixie
26-03-11, 06:52
A tohle sice na demu nění. Ale GoGymu dal HS ani ho neviděl, neslyšel. Ale to nemůžu dokázat takže to je k ničemu. Jen jsem to chtěl podotknout.

hory405
26-03-11, 09:58
no, mnemusím ani koukat na video, ale běžně na publicu střílim, tam kde předpokládám, žýe někdo vyběhne, ikdyž ho nevidím a jestli tohle je hned důvod na ban, tak to snad rixiemu odeberte radši práva

Rixie
26-03-11, 10:12
Pokud to WH není tak se opravdu omlouvám, ale je tam pár momentů kdy to tak vypadá. Nakonec, chybu může udělal kdokoliv. :/
Nejsem tak zkušený jak ostatní admini co tu adminujou už dlouho.

Rixie
26-03-11, 10:21
no, mnemusím ani koukat na video, ale běžně na publicu střílim, tam kde předpokládám, žýe někdo vyběhne, ikdyž ho nevidím a jestli tohle je hned důvod na ban, tak to snad rixiemu odeberte radši práva

To s tím vyběhnutím vypadá fakt divně. Se na to podívej a posuď to.

AlterKoO
26-03-11, 10:49
Pokud to WH není tak se opravdu omlouvám, ale je tam pár momentů kdy to tak vypadá. Nakonec, chybu může udělal kdokoliv. :/
Nejsem tak zkušený jak ostatní admini co tu adminujou už dlouho.

Tak naco si chcel prava na kotelny ?

Rixie
26-03-11, 11:05
Tak naco si chcel prava na kotelny ?

Říkám že nejsem tak zkušený, ne že jsem nezkušený ... Navíc se chci doučit 100% poznat cheatera.

AlterKoO
26-03-11, 11:44
Tak sa doucuj bez adminskych prav ...

Rixie
26-03-11, 11:54
No nic. Kotle pokud tma opravdu nic není tak se insanovi upřímě omlouvám a žádam o jeho uban.

A jinak. Teď jsem zabanoval jednoho 100% WHera. Tak doufám že jsem to tím nějak odčinil :(. Chybu může udělat každý.

Kotel
26-03-11, 12:35
Ban jsem zrusil. Chybu udela kazdy, ale v tvem pripade slo o zkousku, coz jsi sam navrhl, takze ti zustanou prava jen na knife atd.

insane
26-03-11, 13:00
Děkuji za vyřešení unbanu jsem velice rád , že se to vyřešilo po dobrém :)

AlterKoO
26-03-11, 13:48
Mam demo na ktorom je jasne vidiet ze ma wh a ani jeho sluchatka nepomozu :) Lebo kazdeho hraca nejde pocut pritom ako tam kazdy strielal ... Na kazdeho si pekne namieril atd a dal kill a ak sem este napise ze wh nemal tak to uz bude moc prikladam demo ... Posudte sami(y)
http://www.uloz.to/8428130/novy-winrar-archiv-2-rar
Hned prva akcia pockal si kym mohol vybehnut a ked uz bol pri nom tak vybehol a dal mu hlavu potom namieril cez stenu na hraca ktory tam stal ale nestihol ho zabit.
Druha akcia miery cez stenu na hraca ale ten ide inde potom kuka na stred a pekne si pocka kym jeden vybehol a dal mu hlavu potom namieril na druheho hraca cez stenu ktoreho netrafil a zabili ho ...
Tretia akcia zase namierenie cez stenu hned zacal davat predstrel ale zrazu videl cez wh ze mu jeden ide a namieril tam ale nestihol ho dat pretoze nema reflexy ako normalny hrac ...

Podla mna to na sluchatkach neni na tejto mape nepocut kazdeho hraca ja som si dal naplno sluchatka a hlas na kompe a aj tak som nepocul hracov ako kracaju takze kotel prosim ta o permanent ban dakujem ...

Rixie
26-03-11, 14:12
Mě na některých jeho akcích něco prostě přišlo divné. Nedával jsem ban jen tak lol. Alterko, Díky ti :).

Rixie
26-03-11, 14:35
Mam demo na ktorom je jasne vidiet ze ma wh a ani jeho sluchatka nepomozu :) Lebo kazdeho hraca nejde pocut pritom ako tam kazdy strielal ... Na kazdeho si pekne namieril atd a dal kill a ak sem este napise ze wh nemal tak to uz bude moc prikladam demo ... Posudte sami(y)
http://www.uloz.to/8428130/novy-winrar-archiv-2-rar
Hned prva akcia pockal si kym mohol vybehnut a ked uz bol pri nom tak vybehol a dal mu hlavu potom namieril cez stenu na hraca ktory tam stal ale nestihol ho zabit.
Druha akcia miery cez stenu na hraca ale ten ide inde potom kuka na stred a pekne si pocka kym jeden vybehol a dal mu hlavu potom namieril na druheho hraca cez stenu ktoreho netrafil a zabili ho ...
Tretia akcia zase namierenie cez stenu hned zacal davat predstrel ale zrazu videl cez wh ze mu jeden ide a namieril tam ale nestihol ho dat pretoze nema reflexy ako normalny hrac ...

Podla mna to na sluchatkach neni na tejto mape nepocut kazdeho hraca ja som si dal naplno sluchatka a hlas na kompe a aj tak som nepocul hracov ako kracaju takze kotel prosim ta o permanent ban dakujem ...

Demo jsem viděl. Tady už je to fakt jasný. Ale na tom mojem demu se mi furt pár akcí nezdá ... viděl sem to demo snad 3x a furt mi připadá že má WH.

apach29
26-03-11, 15:16
To druhy demo nebylo cisty, mel WH, ban him again.

Kotel
26-03-11, 16:55
Zabanovan. Od ted unbany u ns hracu neresim (pokud nemaji vip). Je to ztrata casu.

insane
26-03-11, 17:17
Noooo jaktože je možné, že dnes se chci připojit a znovu.


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : .ins4ne
[AMXBANS] Duvod : ' wallhack '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : VALVE_0 : 0 : 496476713
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 188.75.184.1
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] =======================================

znedlob
26-03-11, 17:31
Čti víše.