PDA

Zobrazit normální verzi : Megai Pub - Itachi



RioT
16-06-12, 20:09
Server: Mega Pub
Nick: Itachi
ID: "Itachi" 2047 VALVE_0:0:1269957336 12 30:49 30 0
http://csko.cz/dema/upload/dir/itachi.dem

Poznámka: Nahlasoval som ho cez víkričník nespočetne (ak sa niekomu chce tak si prejdite chatlogger tipujem 100) krát samozrejme bez odozvy. Na server si chodí na istotu a nijako sa nesnažil zakryť to že má wallhack.
Nie som žiadny cheathunter aby som uploudoval každého cheatera. Na to tu sú admini a tak prosím keď píšu ľudia cez víkričník, snažte sa aspoň očkom nakuknúť.
Ďakujem

Lazik
16-06-12, 21:15
Podla mna tam nejake to WH bude lebo casto mieril do steny ale isty som si neni takze to banovat nebudem..

K tej poznamke: My sme tiez len ludia a niesme povinny sediet v sobotu ked je vonku pekne 24 hodin denne za cskom... Pozri sa kolko sa dnes rozdalo banov za WH a AB a je samozrejme ze niesme vzdy v hre.. A ked sa tak stazujes ze niesi nato aby si uploadoval kazdeho cheatera povedz mi kolko si ich uploadol ked mas len 6 prispevkov? ja ked som nebol admin som nahlasil cca 50 cheaterov a nikdy som sa na adminov nestazoval... to je moj nazor k tvojej poznamke...

RioT
16-06-12, 23:10
Nehovorím o sobote, hovorím o celom týždni ktorý som prakticky presedel pri csku kvôli chorobe. Za celý týždeň nikto ani raz nereagoval na moje upozornenia. Mne ide o ten prístup. Vadí ti cheater? Uploadni demo... ale to nie je moja robota. Ja nie som admin a na csko sa chcem odreagovať nie sa 20 minút naťahovať s demom, uploadom a potom ešte aj adminmi. Takže ďakujem, moje posledné demo.

BiA Fz
16-06-12, 23:27
Já jsem šel na volání přes vykřičník včera nebo kdy to bylo jak si spamoval admin chat a spectoval sem ho snad 8 kol.

Nejdřív sem přišel a měl skore 22:0, co jsem tam byl tak se mu změnilo na 23:5, nedal nic, tak sem odešel. Když si nepřestal spamovat, přišel sem znovu a koukal další 3 kola. Ty podobně jako na demu proseděl s awp v pekle a nebyl tam jediný wh moment.

Hraje to jako přizdikakáč, tak sem myslel, že ty fragy prostě vyseděl na tom spawně jak vejce. Na tomhle demu je to stejný, jen tam je jeden moment jak věděl že na tom banánu sedí ct vpravo za bednou, kde se dal ale logicky dost jasně čekat, jinak na všechno prostě čeká nebo to je slyšet. Mě to na ban nestačí a to už sem ho viděl odehrát 11 kol...

susa-troubky
17-06-12, 11:43
Já teda na tom demu nic nevidím. Spíš než za WH bych mu dal ban za demenci kdy půlku kol prosedí v pekle nebo za ním.

ace
17-06-12, 14:12
zapaty je, toto demo som nepozeral, len ingame som ho parkrat videl

Montty non skill
19-06-12, 17:47
Itachi jsem taky točil, už dříve, ale je spíše kemper, než čítr. Klidně demo dodám, ale je to zbytečné. Mě dal taky díru a né jednu, proto jsem ho spectil, ale nic. Čistý