PDA

Zobrazit normální verzi : Nepochopitelne killy (Qviks)



Qviks
17-06-12, 22:05
Zamkli jste thread bez toho aniz bych se stihl obhajit takze musim zakladat nove.
Proc jsem je zabil? Zakat skakat, stat, begripovat, cupet a jakkoliv utocit. Po otevreni cel pujdete na zadni stenu toho boxu, ze zadni steni nebudete odchazet. Takze ty co sli v cupu se zabijeli protoze podle pravidel maj jit primo a bez zdrzovani. A na zadni stene uz nemaj cupet protoze maj zakaz cupet ale nemaj stat protoze jsem nerek ze maj mit pustenou klavesnici ale nemaj odchazet. Ptal jsem se jich proc cupi nezabil jsem je za to a pak jsem rek podte zamnou takze meli jit normalne a pak meli jit na tu lavicku kde maji zase cupet jeste jsem jim stat nepovolil.
Takze nechapu proc BAN.

3k a Jerry
17-06-12, 22:08
Takže jen pro ujasnění tys řekl "tak se postavte ne" tudiž měli povoleno stát.
Pak šli za tebou [normálně], a na lavičce neměli čupět jelikož už měli povoleno stát.
Podiv se na to demo čupet si nezakazoval.

Zakat skakat, stat, begripovat, cupet a jakkoliv utocit.
To měli stát na jedné noze?

Ban máš tak dlouhý, protože když si napíšeš do hledáčku banů nick Qviks, tak ti tam vyjede zajímavý seznam banů.

*Pitbull*
17-06-12, 22:10
Takže zakazal jsi stát, takže měli ležet nebo co ??

Qviks
17-06-12, 22:13
Takže jen pro ujasnění tys řekl "tak se postavte ne" tudiž měli povoleno stát.
Pak šli za tebou [normálně], a na lavičce neměli čupět jelikož už měli povoleno stát.
Podiv se na to demo čupet si nezakazoval.

To měli stát na jedné noze?

To ze jsem rekl postavte se nezname mate povoleno stat. Vsak ano nezakazal jsem cupet. (na demu neni rozumet co rikam nevim proc)



Takže zakazal jsi stát takže měli ležet nebo co ??

Ne cupet

3k a Jerry
17-06-12, 22:14
No to znamená že mají povoleno stát.
Příkaz ruší zákaz.

Prio
17-06-12, 22:29
To znamená môžete LOCK.

Simonovy majú hráči rozumieť a teda Simon by sa ich mal snažiť zabaviť a nie robiť veci ktorým sám simon nerozumie.Teráči boli s toho popletený jeden čupel,druhy stál Qviksa vačšinou hráči nepochopia.

Leryx
18-06-12, 19:31
Ještě jde taky o to, že měli jít na box přímo a bez zdržování, tak jsem to pochopil, ale na začátku asi 3-5 lidí běželo a dostali kill. Ano. Všechny nezabil Qviks. Ale jako Simon se mněl postarat o to, aby ti chudáci dostali VD, a co vím, tak žádné nedostali. +to s tou lavičkou