PDA

Zobrazit normální verzi : Nesrovnalost - Kunder



Kunder
20-06-12, 11:46
Drazí Admini píši vám diskrétně, proto bych prosil diskrétnost i z vaší strany.

Nebudu vám tady vypisovat jaká jsem chudinka a jak jsem nevinný mě jde o to, že jsem ten Ban nedostal já.

Řeknu vám to upřimně a nebudu lhát : Jako každý večer když je nuda zapnu WallHack a jdu se pobavit na Gamesites
poté co přijdu na Kotelnu, WallHack vypnu a hraji čistě.Dnes ráno jdu se ještě
pobavit opět na Gamesites (takové uklidnění před školou).Když jsem odcházel do školy
nechal jsem puštěný počítač, za tu dobu co jsem byl ve škole, muj brácha vlezl na Kotelnu
a zapl WallHack.Přišel jsem asi před patnácti minutami domů a chci jít na Jailbreak a co to !

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 30952)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): PwReD By Kunder :P
[AMXBANS] Tvuj nick: Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:424275897
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 193.179.44.7
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 193.179.44.7
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: BUBEN
[AMXBANS] Server: webside
Hned jsem šel za ním, řekl mi co se stalo, ptal jsem se hráču které znám jestli něco, neví
nakonec Hectssssss se mi ozval a potvrdil mi bratruv příběh.

Vím, slyšeli jste mnoho takových podobných příběhu s bratrem ale já jsem Kunder. Věrnost a Čest Kotelně a odejít na jiný portál ?? Nemožné !
Když už u vás jsem přes rok, možná víc.No jde o to, že kdybych ten Unban nedostal, tak se chci zeptat zda si ho mohu koupit.

Tak to je vše o mém banu a prosby o Unban. Kunder

Bezdak
20-06-12, 11:48
Ahoj, unban si koupit nemůžeš, ale můžeš si koupit steam (originální hra) a pak se zase připojíš na Kotelnu. Ten steam si pak můžeš zaheslovat, takže se ti tam bratr nedostane.

ZEUS
20-06-12, 11:54
Kup si steam, přesně jak do napsal Bezdák, jen ho doplním, když zapneš WH na steamu, tak dostaneš VAC ban. Vykašli se na nějakej wallhack a podobný sračky a hrej čistě, jak většina hráčů. Hra tě bude víc bavit.

jak tak koukám na výpis z konzole, tak mi připadá, jako kdyby si chtěl ten ban obcházet.

Kunder
20-06-12, 12:06
Jen jsem si myslel, jestli nemám chybu na verzi od kotelny, tak jsem to zkousel na originalní verzi CS. A ten výpis je právě z tama.

H M
20-06-12, 12:12
Dal bych mu unban. Jako jeden z mála je na JailBreaku normální CT a dokáže pobavit. A i kdyby použil WH na JB tak to není tak hrozný jak třena na Classicu. Teď nevim kde na jakým serveru dostal ban, ale pochybuju že by to zapínal na "střílecích serverech", na kotelně ho to baví je tam každý den a nevim proč by to dělal.Toť můj názor.

ZEUS
20-06-12, 12:23
Ban mu dal Buben přes live ban. Poslední chat je zaznamenanej dnes v 9:12 na awp serveru a následně dostal ban.

kashpi
20-06-12, 12:24
V tomto případě je přece úplně jedno, kdo ban dostal. Zabanovaná je ta IP adresa, takže jediná možnost je hrát přes steam. Unban na IP nepřipadá v úvahu, protože by tady mohl zase hrát tvůj bratr a zase by si dostal ban i ty.
Takže si kup oroginální hru za 250Kč a neříkej heslo bratrovi a je to :)
Jiná možnost není

Svacinar
20-06-12, 12:35
Kolik je tvýmu bratrovi a jak dlouho hraje csko?

Neptám se jen tak, takže na to nikdo nepište kraviny.

Tady je demo. (http://csko.cz/dema/upload/dir/kunder.dem)

Kunder
20-06-12, 13:34
Je mu 12 a asi pul roku to hraje. No to je už stejně jedno, už jsem si koupil Steam :) ale i tak díky.

3k a Jerry
20-06-12, 15:27
Stejně si za to možeš sám. Nikdo ti neříkal at si to vůbec stahuješ.

Bezdak
20-06-12, 15:28
Vyřešeno, koupil si steam.