PDA

Zobrazit normální verzi : Rey po dlhom case pls UNBAN viac dnu...



rey619
27-03-11, 16:39
ahoj kotel prosim ta asi pred pol rokom som mal problemy z VIP raz islo raz nie zaplatil som a neslo a chcel som dalsie SMS ale neslo tak som to neriesil stiahol KZH a aby mi to dalo perma aby ma nelakalo dal som si polroka pauzu tak ci by som nemohol poprosit o unban s5? prosim odpis, Dik.
http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=3894

Syrius.
27-03-11, 18:14
Reya si pametám (ty asi mna nie). A ja že prečo som ťa už na Kotelni tak dlho nevidel. Ale ja za unban som keď už je to ten polrok. Ale o tom môže rozhodnúť len Kotel.

BAWSON
27-03-11, 18:50
ja si ho taky pamatuju. to bylo na serveru same:
hrac bla bla zabil rey619
rey619: lama, koko°!!

a potom tu jeste spamoval forum nebo co... ja bych mu ho nedaval...

rey619
27-03-11, 19:12
vies ze sme si prave nesadli bawson vtedy.... ale len o tom rozhodne kotel

rey619
27-03-11, 19:31
ale ja som to nemal preto aby som hackoval aj to mam preto aby ma nelakalo tolko na Kotelnua VIP :D :D ale teraz to je uz ina situacia :D

BAWSON
27-03-11, 20:10
vazne jo? tak proc mas ban na FuckAhede vole? taky te tam lakalo VIP? ty uz nepij ten dzus tolik.

hopik
27-03-11, 21:10
taky mi ten nick něco řiká :) jestli si cheater, tak máš docela dokonale přesvědčující výmluvu :D jestli nejsi, tak máš asi tak 1% šanci si to obhájit pokud ti k tomu nepomůžou kámoši/admini :D

Larodar56
27-03-11, 21:17
S Reyem jsme byli dříve v klanu :), občas ho něco naštve ale to asi každého že? Každý byl někdy vzteklý a psal lamo... Rey je v pohodě :)

Kotel
28-03-11, 00:03
Nechapu.

rey619
28-03-11, 12:48
Player *v!r2@l*_*SvK*_*Rey619!*<-^^
Bantype SteamID
SteamID STEAM_0:0:32133002
IP address hidden
Invoked on 21-06-2010 - 13:06
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason cheating
Banned by Admin EoL+ ()
Banned on Server FakaHeda.eu #05 SuperHero NEW [4game.cz] (de_dusimpsons)
jj mam tam ban... ale za cheatting to nieje :) nelakalo ma tam ani nic :) ten ban bol na superheru ban tam mam preto lebo mily EoL mam voci mne nejake komplexy a dal mi ban za cheating potom bol reset xp siel som na forum a napisal som stiaznost... potom som to dalej neriesil lebo bol reset xp.... Ked som na forku pytal demo nikto mi nic nedal ani neodpovedal :)

rey619
28-03-11, 12:50
Nechapu. Proste tedy boly nejake VIP problemy ja som poslal 2 sms a VIP mi neslo, tak aby ma to nelakalo na kotelnu som stiahol kzh aby mi to dalo permu, ale uz by som sa zase rad vratil k kotelny

BAWSON
28-03-11, 13:13
ale notaaaak bez si pyťať nekam jinam vole, si myslis, ze kdyz tu budes psat sracky tak to ti jako budem verit nebo co? jeste kdyz jsem tam byl admin, tak ty sis tam napsal zadost o unban a kdyz eol dodal demo, tak si tam uz nenapsal... na demu jsi cheatoval, sam jsem se na to dival. demo uz bohuzel nemam a ten smrad co to tam ted prebral bohuzel zmenil web, takze ta tva zadost tam uz neni. pokud se mi podari nejak dostat na ten starej web(jesti je stale funkcni vubec) tak tu hodim odkaz, a nejake chabe vymluvy ti uz zde nepomohou. jednou cheater, vzdycky cheater! ADIOS, uz se nevracej.

MARTiii
28-03-11, 13:41
cheatoval/scriptoval si mas perm, tady si skoncil, nebudes uz dale obtezovat slusne hrace holomku

rey619
28-03-11, 14:13
ale notaaaak bez si pyťať nekam jinam vole, si myslis, ze kdyz tu budes psat sracky tak to ti jako budem verit nebo co? jeste kdyz jsem tam byl admin, tak ty sis tam napsal zadost o unban a kdyz eol dodal demo, tak si tam uz nenapsal... na demu jsi cheatoval, sam jsem se na to dival. demo uz bohuzel nemam a ten smrad co to tam ted prebral bohuzel zmenil web, takze ta tva zadost tam uz neni. pokud se mi podari nejak dostat na ten starej web(jesti je stale funkcni vubec) tak tu hodim odkaz, a nejake chabe vymluvy ti uz zde nepomohou. jednou cheater, vzdycky cheater! ADIOS, uz se nevracej. :D ked si videl tu stiaznost co som tam pisal? a nehovor tote vyhovorky ja si uz nepamätam :/ a demo tam nedodal lebo kazdy den som sa pozeral :) A Aky cheater? :D :D ani nemas dokaz ani nic :D a ty mne tu nadavas do cheaterov? ked sa zobudis z toho sna tak napis... a vlasne kto sa ta na nieco pytal??? a ty co si pisal novy ci ako.... preto ze ti je bawson kamarat tak tu hovoris? ani ma nepoznas ani nic tak sa pls omne nevyjadruj :)

Kotel
28-03-11, 15:24
Tobe by unban stejne nepomohl.

rey619
28-03-11, 17:01
Tobe by unban stejne nepomohl.


daj mi aspson 1 sancu :/

rey619
28-03-11, 17:12
Žiadny dokaz ? sak si sa sám priznal..A tie sračky že aby ma to ,,nelákalo" :D:D:DD Dosť chabé nie?:) :)) ved som vtedy spamoval kotelovi ICQ ze mi nejde vobec VIP... naco by som kzhackoval ked viem ze za to je perma :D :D :D aby som dalsie SMS neminal...

Syrius.
28-03-11, 17:21
Lol ty si si lepšiu výhovorku ani nemohol najsť. :-D Počkaj ešte raz si to teda ujasnime. Ty si išiel na Kotelnu s KZ hackom aby ťa nelákalo posielať ďalšie sms?

rey619
28-03-11, 17:23
ano :D :D lebo bez VIP to je ako 10Rokov bez cska :D a poslal som 2x SMS a nic a chcel som dalsie :D

Smile
28-03-11, 18:01
Takže od zítra se tu bude každy cheater vymlouvat, že to stáhl jen pro to, aby ho nelákalo posílání sms nebo třeba celý csko...

rey619
28-03-11, 18:20
Takže od zítra se tu bude každy cheater vymlouvat, že to stáhl jen pro to, aby ho nelákalo posílání sms nebo třeba celý csko...

ale to je pravda :)) ze ma lakalo :) a nesom cheater aby bolo jasne :)

MARTiii
28-03-11, 18:21
ses jen podvodnik my vime :D

rey619
28-03-11, 18:46
ses jen podvodnik my vime :D

Teba sa niekto nieco pytal?! :)

Charon35
28-03-11, 19:02
Teba sa niekto nieco pytal?! :)

Tebe niekto kázal sťahovať hack?! Sory ale zamysli sa čo si napísal. Dostaneš UB, tak začne každý chodiť, že teraz je "iná situácia". Neviem aká iná, ale väčšiu blbosť som nečítal. Mal si s tým rátať, že zato je perm. ;)

EDIT: Už vidím tie žiadosti o UB. "Mal som AB, ale to len aby som tu nebol tak často som si stiahol. Už je iná situácia, môžem dostať unban?????" :D

rey619
29-03-11, 10:46
Tebe niekto kázal sťahovať hack?! Sory ale zamysli sa čo si napísal. Dostaneš UB, tak začne každý chodiť, že teraz je "iná situácia". Neviem aká iná, ale väčšiu blbosť som nečítal. Mal si s tým rátať, že zato je perm. ;)

EDIT: Už vidím tie žiadosti o UB. "Mal som AB, ale to len aby som tu nebol tak často som si stiahol. Už je iná situácia, môžem dostať unban?????" :D

:D :D co vseci mate z tym ze som chcel ist hackovat ??? asi nesom dmnt ked som kukal tedy furt banlist a tam bolo KzHack.... ban perma 3 mesiace perma :D :D :D :D

BAWSON
29-03-11, 14:11
:D :D co vseci mate z tym ze som chcel ist hackovat ??? asi nesom dmnt ked som kukal tedy furt banlist a tam bolo KzHack.... ban perma 3 mesiace perma :D :D :D :D

ocividne si. a neee vubec nejsi cheater, kdeze! jen na takovejch dvou portalech mas ban za nejaky takove programky co? vole, dej si facku a nebo nekomu rekni aby ti ji dal za tebe... mozna by ses probudil a cvaklo by ti, ze si moc rozumu nepobral. congratulations, dostat ses na muj seznam trotlu°°.

rey619
29-03-11, 14:14
ocividne si. a neee vubec nejsi cheater, kdeze! jen na takovejch dvou portalech mas ban za nejaky takove programky co? vole, dej si facku a nebo nekomu rekni aby ti ji dal za tebe... mozna by ses probudil a cvaklo by ti, ze si moc rozumu nepobral. congratulations, dostat ses na muj seznam trotlu°°.

:D :D :D :D sa tu sulam po zemi :D :D :D na fakahede mam baz za Demenciu pana Eola a tu pre KZ ktori osm schvalne nainstaloval a hral pre ban :)

foxik
29-03-11, 14:33
Rey je skurvené decko ktorému dáte hlavu alebo poviete že je blb tak ide hneď na rodinu nadávať, jebo jebnutý, nedávaj mu nič.

Larodar56
29-03-11, 14:33
seznam trotlu°°

Máš ho komplet? rád bych ho shlédnul :D

BAWSON
29-03-11, 14:41
PRIVATE :D jinak jich tam mam pomerne uz dost... mozna nekdy napisu nejakou tu novinku o top desitce nebo neco.

jo a ty parku, ty se šulej, šukej nebo cos to mlel na zemi dale a uz zde nepis, nema to cenu. kotel se zde uz vyjadril, dementum se unban proste nedava a konec, bez oxidovat na jinej portal, nejlepe na GaYsites, tam zapadnes mezi sve. BYE, uz se nevracej.

rey619
29-03-11, 16:01
PRIVATE :D jinak jich tam mam pomerne uz dost... mozna nekdy napisu nejakou tu novinku o top desitce nebo neco.

jo a ty parku, ty se šulej, šukej nebo cos to mlel na zemi dale a uz zde nepis, nema to cenu. kotel se zde uz vyjadril, dementum se unban proste nedava a konec, bez oxidovat na jinej portal, nejlepe na GaYsites, tam zapadnes mezi sve. BYE, uz se nevracej.


Sam si dement :D :D :D

Syrius.
29-03-11, 16:51
congratulations, dostat ses na muj seznam trotlu°°.

Ja z teba nemôžem. :oD :oD
Takisto by som si už rád kukol ten zoznam. :)

UFOusek
16-04-11, 19:46
haha, takovou n00bskou výmluvu jsem ještě nepočul...

Trsak
16-04-11, 20:05
playing time: 71.5 past 2 weeks :D rofl nolife?

bones
16-04-11, 20:58
playing time: 71.5 past 2 weeks :D rofl nolife?

Playing time: 183.1 hrs past 2 weeks

tak ked je clovek chory, tak komu by sa chcelo spat, ze jo