PDA

Zobrazit normální verzi : Admin rixie !!



wesliy
27-03-11, 18:49
Kotle mam pro tebe stiznost na admina jmenem rixie upozornil me na to abych na knifu neblokoval tak jsem to dodrzel a za 1 min me dal ban na 3 hod !! Prosim o vyhozeni admina rixieho z adminskeho tymu !!

AlterKoO
27-03-11, 19:28
Ak je to pravda tak to je uz 2 chyba v poradi ...

wesliy
27-03-11, 19:37
jj je to pravda mam aj dukaz ktery me osvedci hrac jmenem LoWlN3jT^

grEy
27-03-11, 20:54
Skus hodit vypis, zaco ti dal ban.

foxik
27-03-11, 21:06
Skus hodit vypis, zaco ti dal ban.

skús navštíviť ban list

grEy
27-03-11, 21:17
Skus sa do vsetkeho nestarat, on podava staznost tak nech ju odovodni.

1488.6
27-03-11, 22:47
můj názor:) Bych bany za blokování zrušil,beztak z většiny % je to neúmyslny. Bany by se měli spíš dávat jen za zvýhodňování hry (koukání z pohledu z vrchu-textury) takhle jsem už viděl hodně hráčů,sice nwm jak to udělali,se prostě ,,rozhopsali,,:D a už byli nahoře. Za urážky do rodiny a samozřejmě za cheaty. Tamto ostatní jen kick.

__________________________________________________ __________________________________________________ __________________
http://www.ulozto.cz/8423879/nic-nez-jen-pravda-docx
__________________________________________________ __________________________________________________ __________________

foxik
28-03-11, 17:39
GrEyovi to silno JEBE. JEJEJEJEJE JEBE!

Wartrik
28-03-11, 17:44
skús navštíviť ban list

koukni se sám nic nedajdeš neni tu IP,STEAM_ID,ani jeho NICK jen nick jeho kamaráda

Rixie
28-03-11, 18:07
Omlovám se za menší zpozdění. Wesliyi, ty že jsi to dodržel? Dovol abych se zasmál... Viděl jsem tě 3x blocknout když jsem ještě byl ve spectu. Poté co jsem tě upozornil a blocknul si ještě jednou dostal si ban. A co se týče banu. Je oprávněný a máš ho na 3hoďky. To si radši počkej ne? Nevím co proti mě máš...Příště neblockuj a bude to ok ;).
2>1488.6 - A kdyby se bany za block zrušily, víš jak by to tam vypadalo na 1hp mapách (1hp_final,1hp_final_3). Než jsem to začal banovat někdy se tam opravdu nedalo hrát. Někdy tam zajdi a uvidíš sám ;).
Toť vše co jsem chtěl říct.

Rixie
28-03-11, 18:22
Ak je to pravda tak to je uz 2 chyba v poradi ...

Mno .. 2. chyba to není, ban je oprávněný. A díky té první chybě a HLAVNĚ (za to ti fakt děkuju ;)..) tvojemu demu se poznalo že měl opravdu WH, chybu může udělat každý ale vidíš že jsem měl nakonec pravdu :D.

grEy
28-03-11, 21:06
GrEyovi to silno JEBE. JEJEJEJEJE JEBE!
Boze hrozne si drsny cez internet. Keby ta stretnem letis jak vzducholod.

Syrius.
28-03-11, 21:33
:-D

Rixie
28-03-11, 21:35
Boze hrozne si drsny cez internet. Keby ta stretnem letis jak vzducholod.

Si zabil :D

Karl0s
28-03-11, 22:00
2>1488.6 - A kdyby se bany za block zrušily, víš jak by to tam vypadalo na 1hp mapách (1hp_final,1hp_final_3). Než jsem to začal banovat někdy se tam opravdu nedalo hrát. Někdy tam zajdi a uvidíš sám ;).
Toť vše co jsem chtěl říct.
blokuje se tam stejně
nevim o co de , stejně na knifu hraje banda retardu co řvou pokaždý když je někdo dá zboku (nebo do zad) nebo po dvou a neunesou prohru

hopik
28-03-11, 22:03
karlos díky že mě zmiňuješ.. kdo by neřval když nějakej nub se spolu s pěti dalšíma stupidníma kámošema pustí do jednoho enemy.. fakt užasná hra

Syrius.
28-03-11, 22:04
Karl0s presne si to vystihol !
Hopik: Stane sa taký prípad že to nejde ubrániť. Lenže väčšina detí tam iba furt plače a pritom si zato môžu sami pretože sa nepozerajú do všetkých strán či niekto nejde. Ja to takto robím a môžem povedať že iba fakt raz za čas sa my to stane.

1488.6
28-03-11, 22:05
rixie: já jen hraju War3FT jestli to tam bylo hrozny, tak dobře děláš že to tam hlídáš:)

Karl0s
28-03-11, 22:07
karlos díky že mě zmiňuješ.. kdo by neřval když nějakej nub se spolu s pěti dalšíma stupidníma kámošema pustí do jednoho enemy.. fakt užasná hra

XD ale já tě nikde nezmiňoval a ani sem to neměl v plánu

Rixie
28-03-11, 22:09
blokuje se tam stejně
nevim o co de , stejně na knifu hraje banda retardu co řvou pokaždý když je někdo dá zboku (nebo do zad) nebo po dvou a neunesou prohru

Promiň, ale já nejsem retard co řve,když ho někdo zabije :D Sice je pravda že na knifu je takových KIDŮ dost, ale to je hra prostě to hrajou i ti KIDI s tím nic nenaděláš. A navíc tam hrajou i normální lidí s kterýma ta hra cenu má... :)

Karl0s
28-03-11, 22:11
Promiň, ale já nejsem retard co řve,když ho někdo zabije :D Sice je pravda že na knifu je takových KIDŮ dost, ale to je hra prostě to hrajou i ti KIDI s tím nic nenaděláš. A navíc tam hrajou i normální lidí.

o tobě jsem taky nic nepsal
a je mi to fuk jestli si řvou nebo ne , když se neumějí orientovat jejich chyba

Rixie
28-03-11, 22:13
A s tím že se tam stejnbě blockuje .. Tak já se snažím, ale borec příjde, dáš mu warn, blockne znova, dáš ban. Pak se po těch 3-ech hodinách vrátí a dělá to znova. Jaký to má potom smysl ?

Karl0s
28-03-11, 22:20
smysl to ma :P priste si to rozmysli, kdyz ne -> dalsi banan
, vsak rikam , ze tam hrajou individua

hopik
28-03-11, 22:54
karlos vim že si mě nezmiňoval ale z 90% sem to já co to dělá.. občas je to jejich blbost že se neohlížej ale když je o třeba 1v5 tak ho odříznou v rohu a prostě běžej na něj a je jim to uplně jedno.. nebo se tam dva kuchaj a přiběhne třetí týpek a hrdinsky si jednoho sejme do zad..

BAWSON
28-03-11, 23:13
a jako co...? at si kazdej zabiji jak chces, klidne i 10 na 1.... to je stejne jako bys nadaval na to, ze na Classicu na tebe pujdou ctyri nepratele a zahnaji te na spawn nebo do nejake ulicky nebo neco...

foxik
29-03-11, 08:21
grEy, si tiež drsný cez net a v realite sú taký väčšinou nejaký vychrtlý škulatý chuji..... GrEyovi to siln0 jeBe.

grEy
29-03-11, 08:47
Nejsom ani vychrtly, ani skulaty a narozdiel od teba ani chuj, a ked mas komplexy tak zaloz temu grey je chuj a tam spamuj.

foxik
29-03-11, 15:11
Nejsom ani vychrtly, ani skulaty a narozdiel od teba ani chuj, a ked mas komplexy tak zaloz temu grey je chuj a tam spamuj.

Ale šak je to už vyriešené tak sa môžme flejmovať ne?

hopik
29-03-11, 16:23
bawson na clasicu to je něco jinýho než na knife.. na clasicu když si dobrej, tak je můžeš sundat, když na knifu do tebe jdou v pěti tak šanci nemáš.. prostě mě nebaví když se tam někdo bitkuje a já ho kuchnu do zad.. a nechápu jak to může bavit ostatní.. prostě zablikam, počkam až se otočí a pak se pořežem a můžu si myslet že jsem king že sem ho zabil..

Karl0s
29-03-11, 17:51
zkrátka věc názoru .. teamwork x 1v1