PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



ZEUS
21-06-12, 21:01
Dobry den o5! Nanestastie neviem ako je to mozne , ale nejak si nemozem zalozit svoju temu v ziadosti o unban , poprosil by som vas aby ste ju zalozili vy ... este raz vam teda pisem . Dostal som ban vraj za Wallhack, cs hram od prvej verzie a kvalitny zvuk, dierovanie a podobne veci nemaju s wallhackom nic... Dakujem za vybavenie. Tiez by som vas poprosil o skvalitnenie admin teamu, bohuzial , i mojim mladickym slangom mozem povedat, ze lama nema co robit na takomto poste... Tak Vas teda prosim , zalozte tam toto tema Vy. Ostavam s pozdravom

Matej Hlavaj.


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 31165)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): DiemExDie
[AMXBANS] Tvuj nick: DiemExDie
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:443954352
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:443954352
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.151.215.195
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.151.215.195
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: baf
[AMXBANS] Server: Kotelna - Mega pub | csko.cz (de_aztec)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Toto mi napsal user DiemExDie a poprosil mě, abych mu to založil. Tak to tu teda máš.
Počkej si od banujícího admina na demo

kashpi
21-06-12, 21:31
a já sem se začal radovat, že ZEUS konečně dostal ban :D

baf
21-06-12, 21:58
az vyresim problem s nahraim dema tak ho tu dam ale jedu pryc na dovolenou tak si pockej vratim se nekdy o prazdinach a trosku slusnosti ti taky neuskodi husy sme spolu nepasly

DiemExDie
21-06-12, 22:40
Mas pravdu, husy sme spolu nepasli, tak neviem z akeho dovodu mi tykas, ale fajn, ok nepotrpim si na to ... Kazdopadne cakat na tvoje demo, ktore podla mna nemas tyzdne mesiace snad nebudeme... O5 prizvukujem, cs hram od jeho zaciatkov, nikdy som ziadny hack nepouzil a to dokonca aj v dobe ked frcali bodky na awpcky, ani to som nepouzil, a urcite sa ani nikdy nechystam pouzit... Tak by som poprosil o unban. Kazdopadne nechapem aky mozes mat problem s nahranim dema, ide o 2-5 mb subor , takze bud ho nemas, alebo sa mi mstis za moje vyjadrenie o tebe ze si lama. Kazdopadne v mojich ociach si, ked das ban za nic...

ZEUS
21-06-12, 23:05
a já sem se začal radovat, že ZEUS konečně dostal ban :D

To by se ti líbilo co ? :D Na to si musíš ještě dlouhou dobu počkat :devil2::devil2:



Mas pravdu, husy sme spolu nepasli, tak neviem z akeho dovodu mi tykas, ale fajn, ok nepotrpim si na to ... Kazdopadne cakat na tvoje demo, ktore podla mna nemas tyzdne mesiace snad nebudeme... O5 prizvukujem, cs hram od jeho zaciatkov, nikdy som ziadny hack nepouzil a to dokonca aj v dobe ked frcali bodky na awpcky, ani to som nepouzil, a urcite sa ani nikdy nechystam pouzit... Tak by som poprosil o unban. Kazdopadne nechapem aky mozes mat problem s nahranim dema, ide o 2-5 mb subor , takze bud ho nemas, alebo sa mi mstis za moje vyjadrenie o tebe ze si lama. Kazdopadne v mojich ociach si, ked das ban za nic...

To je sice pěkný, že nám tu vyprávíš historii CS, ale je potřeba zůstat nohama na zemi.
A navíc si musíš počítat, že je období prázdnin, takže každý jede na dovolenou.

ZombieBot
22-06-12, 10:47
Mas pravdu, husy sme spolu nepasli, tak neviem z akeho dovodu mi tykas, ale fajn, ok nepotrpim si na to ... Kazdopadne cakat na tvoje demo, ktore podla mna nemas tyzdne mesiace snad nebudeme... O5 prizvukujem, cs hram od jeho zaciatkov, nikdy som ziadny hack nepouzil a to dokonca aj v dobe ked frcali bodky na awpcky, ani to som nepouzil, a urcite sa ani nikdy nechystam pouzit... Tak by som poprosil o unban. Kazdopadne nechapem aky mozes mat problem s nahranim dema, ide o 2-5 mb subor , takze bud ho nemas, alebo sa mi mstis za moje vyjadrenie o tebe ze si lama. Kazdopadne v mojich ociach si, ked das ban za nic...

Netuším, kolik je tobě, ale admin baf má, řekl bych, že alespoň jednou tolik let co ty. Jemu je přes 30. Lama to rozhodně není, všechny bany co kdy dal, byli průkazné - vždy jasný cheater.
A to mi teda pověz - když jsi takový odschooler, tak proč nemáš originální steam hru? Pokud ovšem nejsi takový ten typ steamera, který stáhne NS a jde cheatovat na pub.

Kotel
22-06-12, 11:03
Na ip mas 4 bany za cheaty, asi to nebude nahoda...

DiemExDie
22-06-12, 11:45
Kazdopadne si vsimnite zdielanie mojej IP , nakolko je dynamicka... Kazdopadne ban som este nedostal(tento od bafa je prvy)... Ano steam mam, bohuzial som veeela rokov nehral, takze uz ani heslo neviem ... ale nick tam mam GRNDAJ, id si nepamatam...
Kedze ma baf vraj aspon 30 rokov, je to fajn, ma tolko co ja , kazdopadne ak ma tak vysoky vek, aspon gramatiku by mohol zvladat...
Proste nemam hacky a nikdy som nemal, proste ten ban je neopravneny...
Neviem no , chapem ze je to slovo proti slovu, vsak ma kludne nahravajte pocas celej mojej hry, ja si nicky menit nebudem a IP mate, proste nemam ziadny hack... Jedine ak by som niekomu z vas poskytol remote desktop prostrednictvom skajpu, alebo ineho softveru a sami by ste si pozreli poslednu zmenu systemu... och...

DiemExDie
22-06-12, 11:50
Takze ak by bolo tiez mozne, mozem niekomu z vas napisat na skajp a spolu to prekontrolovat cez ten desktop ? Ak by niekto bol ochotny, moj skype nick je grndaj , napiste :-) , alebo mi dajte vas skype... Ak by vas to neobtazovalo...

Frackore
22-06-12, 11:55
Takze ak by bolo tiez mozne, mozem niekomu z vas napisat na skajp a spolu to prekontrolovat cez ten desktop ? Ak by niekto bol ochotny, moj skype nick je grndaj , napiste :-) , alebo mi dajte vas skype... Ak by vas to neobtazovalo...

Za to co tu předvádíš, ochotný nikdo nebude...

DiemExDie
22-06-12, 12:14
Co predvadim ? Bojujem za "pravo", nic viac... Ja chapem ze sa poznate medzi sebou a ze je jasne ze si skor zastanete cloveka ktory je medzi vami ako mna, ale tak ak by sa nahodou niekto ochotny nasiel , mozeme sa pozriet na dokazy mojej neviny :-D

Bezdak
22-06-12, 13:20
Počkej si na demo a nevymýšlej kraviny.

grEy
22-06-12, 13:51
Tesim sa na demo.

baf
22-06-12, 19:03
Tak na demo si pockat muzes ale ne ode mne mam te asik 30 vterin jak si nakupoval pak se mi ukoncilo skoda za svojim nazorem si stojim ale bez dukazu ti budu muset dat asik unban.Poradim se este s Kotlem.Pokud rekne ze ti ho mam dat tak ti sem postnu i omluvu.

Kotel
22-06-12, 19:24
Ip urcite nemas dynamickou, kdyz je na ni tolik banu. I bez dema zustane zabanovana.

baf
22-06-12, 19:29
Takze slysel si prosim o lock