PDA

Zobrazit normální verzi : Nejde založit nové téma v sekci Žádosti o práva



Fessy
22-06-12, 21:19
Zdravím,
mám takový malý dotázek. Rád bych požádal o práva na server, ale nějak mi nejde založit nové téma. Když v nějakém topicu dám Odpověd, tak mi to napíše, že nemám účet aktivovaný a že ho musí aktivovat administrátor. Jsem registrovaný rok a půl a to mi ho nikdo nebyl schopný aktivovat ?

Díky

Nixvan
22-06-12, 21:45
Nemůžeš vkládat prizpevky do jiných zádosti ale svojí novou zadost si zalozit muzes. Ked tam najeden na zadost o prava klikens a das New Thread.

TexasˇPB
22-06-12, 21:47
ale fakt nikde to tam nieje asi sa preplnili príspevky alebo už nenaberajú nwm

Fessy
22-06-12, 21:49
Nemůžeš vkládat prizpevky do jiných zádosti ale svojí novou zadost si zalozit muzes. Ked tam najeden na zadost o prava klikens a das New Thread.

A to myslíš, že jsem opravdu tak tupej a dokážu založit nové téma tady, ale v jiné sekci ne ? Prostě tam to tlačítko nemám. Nevím jak je to tu nastavené, jestli potřebuji mít určitý počet příspěvků pro založení témata v té sekci.

Giussepe
22-06-12, 21:50
Pokud vím, tak žádosti jsou momentálně uzavřené, protože náborář je dočasně nedostupný.

TexasˇPB
22-06-12, 21:52
a kedy sa vráti?? ako viem tak išiel na dovolenku nie?

Fessy
22-06-12, 21:55
Pokud vím, tak žádosti jsou momentálně uzavřené, protože náborář je dočasně nedostupný.

Aha, díky, tak si napíšu pozděj :)

ZEUS
22-06-12, 23:07
a kedy sa vráti?? ako viem tak išiel na dovolenku nie?
Vrátí se cca za rok, odjel do USA

Charon35
23-06-12, 18:42
a kedy sa vráti?? ako viem tak išiel na dovolenku nie?

Na to, že si tu od júna, máš vcelku prehľad o tom, čo sa tu deje. Žiadosti sa začnú riešiť, keď si doriešim ostatné veci.