PDA

Zobrazit normální verzi : Ultimate - Decoy a Dispell hex



Larodar56
03-10-10, 15:59
Mám dotaz ohledně 2 ultimatů, Decoy a Dispell hex, tyto ultimaty nejdou spustit (pro hloupé hlavy: nabindoval sem si to ale i tak to nešlo), co nešlo? Decoy ani v nabídce není, ptám se proč? důvod? nějaký problém? a jeden menší dotaz zda je možné resetovat si ability?

MildaL
08-09-11, 02:23
Mám dotaz ohledně 2 ultimatů, Decoy a Dispell hex, tyto ultimaty nejdou spustit (pro hloupé hlavy: nabindoval sem si to ale i tak to nešlo), co nešlo? Decoy ani v nabídce není, ptám se proč? důvod? nějaký problém? a jeden menší dotaz zda je možné resetovat si ability?

jj Decoy tam není ale Dispell hex funguje Laro.Ability resetujes se skillama "resetskills" ,ubírání skillů po jednom "dropskill".Pokud se nepletu,a to nepletu.

Kotel
08-09-11, 15:13
V navodu by melo byt vsechno a cesky. Pokud decoy nejde, tak ho pridam.

ParadoXX
08-09-11, 18:36
decoy na těchhle vezích ultimatu,co máš ty,kotle,a ten,co je na gs,neni.A dispell hex normálně funguje.Jen je třeba si pořádně přečíct návod,proč tam je a k čemu je.
Navíc kotlovi na ultimatu funguje všechno podle návodu.Má ten server daleko vychytanější teda až na ty zbytečný mapy.

MildaL
13-09-11, 02:37
V navodu by melo byt vsechno a cesky. Pokud decoy nejde, tak ho pridam.

OK Kotel přidáš Decoy?Ty to nevíš že tam není?Není tam už od začátku.
Jj a jinak info o Skillech to je česky.Až asi na 3 skilly na 4té stránce jsou anglicky ale není na tom co k nepochopení.Si teda myslim.

MildaL
13-09-11, 02:44
decoy na těchhle vezích ultimatu,co máš ty,kotle,a ten,co je na gs,neni.A dispell hex normálně funguje.Jen je třeba si pořádně přečíct návod,proč tam je a k čemu je.
Navíc kotlovi na ultimatu funguje všechno podle návodu.Má ten server daleko vychytanější teda až na ty zbytečný mapy.

JJ a u více SKILLU je důležité si přečíst přesně co dělají.Je tam slovíčkaření[/COLOR, např.[COLOR="red"]může a bere. Atd. ...

chmod a+x /bin/laden
13-09-11, 07:15
Já jsem myslel, že Decoy tam není úmyslně, stejně jako Flash of Light (něco jako Flaming gloves s flashgrenade). Jestli to nebude bugovat, mohlo by se to zavést (ten Decoy, ne ten Flash)

Kotel
13-09-11, 08:44
Decoy jsem ve skillech nenasel, tak jak by mohl jit spustit? Prelozeno bylo vse, posledni soubor se jen nenahral.

MildaL
16-09-11, 00:22
Decoy jsem ve skillech nenasel, tak jak by mohl jit spustit? Prelozeno bylo vse, posledni soubor se jen nenahral.
JJ Před nedávnam jsem se na to ptal Kotla (co ten decoy,forum-manual skilly).
A bylo mi řečeno že se mam řídit nápovědou ve hře(je nejpřesnější) a pravda je že Decoy tam není.