PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím unban díky :)



lAmEa
23-06-12, 20:57
Ahoj po dlouhé době jsem si zase chtěl zahrát a ejhle ban
Na vašich serverech jsem začínal a hrál jsem tu po dobu necelých 2 let hodně adminů mě určitě zná hrával jsem nejvice awp(top 1 :D občas)a deathmatch a nikdy semnou nebyl problém, ať už nadávky a nebo cheat.

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 30839)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Litle dick
[AMXBANS] Tvuj nick: lAmEa
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1675545499
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1452551105
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 80.188.29.25
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 80.188.29.25
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Superkocour new editon
[AMXBANS] Server: Kotelna - Classic | csko.cz (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

sdílená ip na vetšině serveru co vím se dává unban doufám,že zde to nebude jinak.
btw ten topic,který se má číst před žádostí o unban jsem četl,ale pro mě není řešení.
Steam mám už od roku 2010,ale mám slabý pc takže při hře na steamu je hra neplynulá a fps nejdou vis jak 30.Doufám,že to pochopíte a necháte mě hrát na této skvěle sajtě :D díky

hfsaa
23-06-12, 21:12
Ale tu sa na zdielanú IP unban nedáva , hraj na steame , keď ho máš , TU máš nejaké rady na zvýšenie FPS. (http://csko.cz/?strana=fps)

lAmEa
23-06-12, 21:36
To mě pobavilo ani nevíš jak jsem se snažil zvýšit fpska pročetl jsem snad "celej internet" na ns mam 100 fps,ale když zapnu steam 20-30.Nevím díky,že si se ozval čekal jsem tuhle odpověď počkám až se vyjádří někdo kdo mě zná(znal).
Myslím,že by to byla škoda už si tu nezahrát kvůli borcovi co si dá nick little dick.Chápu to opatření nemůžete dávat přistup na server usvědčným cheaterům,ale zase nemůžete takhle diskriminovat hráče a nutit ke koupi steamu i když stojí pár kaček.Navíc kotelna není steam server,ale ns tudíž je jasný,že tu bude chtít hrát vetšína hráčů co už si ten steam koupit můžou(můj případ já už si ho koupil) a nebo jsou liní si vydělat pár kaček na př.: na brigádě

Facened
23-06-12, 22:35
Dneska som videl tento nick na serveri

lAmEa
25-06-12, 14:35
To je možné zapl jsem steam a zatím beží v poho můžete to tu uzavřít.