PDA

Zobrazit normální verzi : Admin práva.



SliZo
24-06-12, 13:21
Ejkejej LOCK

rIDer
27-06-12, 14:34
Musím ti dát PROTI.
Na ZM 2 si pod klanem :P vole kazil hru ostatním hráčům vaší týmovou taktikou a to dlouhodobě. To se neslučuje s adminováním na ZM serverech.

Johny Pampeliska
27-06-12, 14:38
tak to jsem zvědavej co na to teda řekne virgins až to uvidí :-D

SliZo
27-06-12, 14:38
tak to jsem zvědavej co na to teda řekne virgins až to uvidí :-D
hadej?:D

Facened
28-06-12, 18:00
Kedy ti zrusili práva na Site ??

E: Som proti nenahlasil si ani jedneho cheatra iba nadavky do rodiny , reklama,nadavky,kopirovanie nicku, Teba si ako admina neviem predstavit

SliZo
28-06-12, 21:09
Kedy ti zrusili práva na Site ??

E: Som proti nenahlasil si ani jedneho cheatra iba nadavky do rodiny , reklama,nadavky,kopirovanie nicku, Teba si ako admina neviem predstavit
Bude to třeba tím že na Zombie cheateři nechodí :)
E:
Musím ti dát PROTI.
Na ZM 2 si pod klanem :P vole kazil hru ostatním hráčům vaší týmovou taktikou a to dlouhodobě. To se neslučuje s adminováním na ZM serverech.
Chápu tvé rozhodnutí a s odstupem času si uvědomuji že jsem udělal chybu a mrzí mě to :)

Charon35
01-07-12, 20:04
tak to jsem zvědavej co na to teda řekne virgins až to uvidí :-D

Aj ja. Aj na zombiebota...


Bude to třeba tím že na Zombie cheateři nechodí :)

Tak načo tam chceš práva? Kvôli nadávkam? :D

SliZo
01-07-12, 20:06
Aj ja. Aj na zombiebota...


Tak načo tam chceš práva? Kvôli nadávkam? :D
Taky,ale i kvůli blokování dveří,bugovaní a dalším "maličkostem"

BUBEN
01-07-12, 20:33
Na ZM tě nepotřebujeme. Na Jail nemáš ani spečl co jsem se koukal, ale já tam nehraji, takže to je spíš jen postřeh. No a na AWP tady máme několik lepších adeptů než jsi ty. Takže NE.

SliZo
01-07-12, 23:02
Na ZM tě nepotřebujeme. Na Jail nemáš ani spečl co jsem se koukal, ale já tam nehraji, takže to je spíš jen postřeh. No a na AWP tady máme několik lepších adeptů než jsi ty. Takže NE.
Bubne,já nežádám o práva na AWP ani na jail,žádam jen na zombie.OK,tve rozhodnuti beru ;)

72 Virgins
02-07-12, 11:37
,vím že si spousta lidí myslí že jsem mu vypomáhal dělat „bordel“ na Kotelně,ale to není pravda,j


To je pravda půjčoval jsi mu svůj účet Lulek. S tím pak tady zakládal vlákna kotelna je na píču a pod.
Chyba to byla to máš pravdu. Ovšem pokud by ti to bylo líto hlásil bys nám Lukatu pokaždý, když obešel ban. A to jsi neudělal, hrál jsi s nim i když jsi věděl, že má ban a že obcházením banu porušuje pravidla kotelny. Tudíž podporoval jsi někoho kdo porušoval pravidla Kotelny a to vědomě.

Já jsem proti.

SliZo
02-07-12, 16:05
To je pravda půjčoval jsi mu svůj účet Lulek. S tím pak tady zakládal vlákna kotelna je na píču a pod.
Chyba to byla to máš pravdu. Ovšem pokud by ti to bylo líto hlásil bys nám Lukatu pokaždý, když obešel ban. A to jsi neudělal, hrál jsi s nim i když jsi věděl, že má ban a že obcházením banu porušuje pravidla kotelny. Tudíž podporoval jsi někoho kdo porušoval pravidla Kotelny a to vědomě.

Já jsem proti.
Odepsal bych ti neco,ale zase by tu byly reci jakote to neni pravda,lzes a podobne,takze LOCK!

72 Virgins
02-07-12, 19:33
U admina jde o to poznat co je a není dobrý. Já taky dneska musel zabanovat Cipera protože porušil pravidla a to ho znám dva roky.
Prostě jsi věděl, že obchází ban hráli jste spolu a ještě jsi mu tady na foru půjčoval svůj účet Lulek (díky tomu ho máš taky zabanovaný) a tím pádem jsi mu umožnil aby to tu spamoval. A dost možná jsi spamoval taky, ale to už nemůžeme vědět co Lulek tu psal jako Lukatu nebo Slizo. A něco jsi musel udělat protože ses mi omlouval i když nevím za co konkrétně.
Nechápeš prostě jak by se měl hráč v pozici admina zachovat.
Máš vůbec štěstí, že po permu co jsi dostal jak na foru tak na serveru jsme ti dali šanci.

+ To co napsal Rider by také stačilo.

SliZo
02-07-12, 20:51
U admina jde o to poznat co je a není dobrý. Já taky dneska musel zabanovat Cipera protože porušil pravidla a to ho znám dva roky.
Prostě jsi věděl, že obchází ban hráli jste spolu a ještě jsi mu tady na foru půjčoval svůj účet Lulek (díky tomu ho máš taky zabanovaný) a tím pádem jsi mu umožnil aby to tu spamoval. A dost možná jsi spamoval taky, ale to už nemůžeme vědět co Lulek tu psal jako Lukatu nebo Slizo. A něco jsi musel udělat protože ses mi omlouval i když nevím za co konkrétně.
Nechápeš prostě jak by se měl hráč v pozici admina zachovat.
Máš vůbec štěstí, že po permu co jsi dostal jak na foru tak na serveru jsme ti dali šanci.

+ To co napsal Rider by také stačilo.
Vidíš ani jsem nic nenapsal a uz jsou tu zase ty stejny kecy jako v 1 a 2 žádosti,co se týče te šance myslím si že jsem žádnou ani nedostal,předtím jsem dostal ban kvůli sdílené IP a řeklo se že se steamem můžu hrát,ano o právech se nehovořilo,ale proč to nezkusit :) a ano hráli jsem spolu,nikdy bych nenabonzoval kámoše,ban bych mu dal,ale nikdy bych ho nebonznul a to omlouvání bylo určitě od Lukatu,ja se ti nemám za co omlouvat ;)
Myslím že vyrešeno,Virgins nezklamal.LOCK

Daemon
02-07-12, 21:09
Pokud víš, že tvůj kamarád cheatuje a nenahlásíš, je to spoluvina. Tvrdíš, že bys ho zabanoval, ale nenahlásil. Takže bych spíš věřil, že ho necháš být. Proti ;)

SliZo
02-07-12, 21:16
Pokud víš, že tvůj kamarád cheatuje a nenahlásíš, je to spoluvina. Tvrdíš, že bys ho zabanoval, ale nenahlásil. Takže bych spíš věřil, že ho necháš být. Proti ;)
Kámoš necheatoval ani necheatuje,obcházel ban.

72 Virgins
02-07-12, 22:50
No to by bylo malinko skromný kdyby obcházel ban.

Kromě cheatingu porušil uplně všechna pravidla některá dvakrát (vydávání se za admina) některá čtyřikrát (provokace admina, kopírování nicku admina a vulgarity například) a v případě obcházení banu asi 30x.
Šanci jsi dostal a ne že ne. Dovolili jsme ti tu hrát a ty sám jsi obešel ban na foru, když sis po zabanovaném Lulkovi založil další účet a to je taky prohřešek. Pokud si tý šance nevážíš a teď jí dokonce zapíráš můžeme si o tom dál povídat....

A pokud tu šanci ještě jednou zapřeš... no tak pak asi opravdu neexistuje a já tě zabanuju za obcházení banu.
Nebo si tý šance budeš vážit a nebudeš jí zapírat a budeme v pohodě.



http://s18.postimage.org/v4dxvpasl/Re_F_rum.jpg (http://postimage.org/image/v4dxvpasl/)

AnnoyingGreg
02-07-12, 22:59
Práva mít nebude a už tu vidim jen zbytečný předvádění, viděl bych to fakt na ten lock na přání žadatele. Už o to prosil několikrát sám.

72 Virgins
02-07-12, 23:01
To by bylo aby se místní šašek a honiknírek nezapojil do diskuze o které nic neví.

AnnoyingGreg
02-07-12, 23:02
To je dobrý, moc dobrý. Asi si tu tvojí hlášku nabinduju místo vesty.

72 Virgins
02-07-12, 23:04
Jo to bys měl tebe chytrý věci nenapadnou tak je kopíruješ od druhých a ještě si tak hloupej, že si je nedokážeš zapamatovat tak si je i musíš bindovat.

AnnoyingGreg
02-07-12, 23:07
Dělej 27 panici, nalož ještě něco. Ale ne zas tolik ultimátního, docházej mi bindy.

Charon35
02-07-12, 23:09
Ejkejej LOCK

ok